שמישהו יעצור את ההשתוללות של החנונים .

אור גינאל

Well-known member
כולם מכירים את החנונים מבית הספר - כל אחד נתקל בהם, מטופחים, באים מבתים עשירים, ציונים טובים, וכן הלאה. וכמו בכל בית ספר ילדים רשעים מטבעם שמסיבה כלשהי לא אהבו אותם בלשון המעטה, הציקו להם על כך. עם השנים אותם חנונים גדלו והפכו להיות מומחי הייטק, משפטנים בכירים ורופאים .
ומה התוצאה מכל זה ?
5 מיליארד דולר הפסידה טוויטר תוך 24 שעות בגלל נטישת עשרות מיליוני לקוחות בגלל ניתוק של הנשיא טראמפ מהרשתות החברתיות, לא רק מאחת, מכולן. ומי יודע כמה הפסידו האחרות.
אפשר גם לתהות על התנהגותם של המשפטנים שאוהבים להחזיק קצר את נציגי השלטון ולחשוב שאולי גם היא נעוצה בזיכרונותיהם מבית הספר. פה ההפסד הוא לא רק בכסף אלא באובדן האמון בשלטון ובסדר החברתי. מה עוד ? רופאים ? זוכרים את השביתות הרופאים הממושכות, שביתת האחיות, פה זה כבר עניין של חיים ומוות.
עושה רושם שהחנונים השכילו להתאגד במועצות ולשלוט משם על העולם . מועצת עמק הסיליקון, המועצה המשפטית העליונה, ארגון הבריאות העולמי, וכן הלאה וכן הלאה .
אז למי כולם בדיוק כולם מחכים ? לגאונים שיבואו וישנו את המצב הכלכלי, החברתי והבריאותי.

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member
כולם מכירים את החנונים מבית הספר - כל אחד נתקל בהם, מטופחים, באים מבתים עשירים, ציונים טובים, וכן הלאה. וכמו בכל בית ספר ילדים רשעים מטבעם שמסיבה כלשהי לא אהבו אותם בלשון המעטה, הציקו להם על כך. עם השנים אותם חנונים גדלו והפכו להיות מומחי הייטק, משפטנים בכירים ורופאים .
ומה התוצאה מכל זה ?
5 מיליארד דולר הפסידה טוויטר תוך 24 שעות בגלל נטישת עשרות מיליוני לקוחות בגלל ניתוק של הנשיא טראמפ מהרשתות החברתיות, לא רק מאחת, מכולן. ומי יודע כמה הפסידו האחרות.
אפשר גם לתהות על התנהגותם של המשפטנים שאוהבים להחזיק קצר את נציגי השלטון ולחשוב שאולי גם היא נעוצה בזיכרונותיהם מבית הספר. פה ההפסד הוא לא רק בכסף אלא באובדן האמון בשלטון ובסדר החברתי. מה עוד ? רופאים ? זוכרים את השביתות הרופאים הממושכות, שביתת האחיות, פה זה כבר עניין של חיים ומוות.
עושה רושם שהחנונים השכילו להתאגד במועצות ולשלוט משם על העולם . מועצת עמק הסיליקון, המועצה המשפטית העליונה, ארגון הבריאות העולמי, וכן הלאה וכן הלאה .
אז למי כולם בדיוק כולם מחכים ? לגאונים שיבואו וישנו את המצב הכלכלי, החברתי והבריאותי.
איך עושים כסף הגולשים?
מי שהפסיד כסף הם לא בעלי הרשתות?

אור גינאל

Well-known member
איך עושים כסף הגולשים?
מי שהפסיד כסף הם לא בעלי הרשתות?
אין שום דבר בחינם , אפילו שטוויטר היא אפליקציה חינמית וכביכול לא גובים תשלום, בלי פרסומות או התחייבות, עדיין, המניה של טוויטר נסחרת בבורסה, ואת שואלת איזה אינטרס יש לחברות להשקיע במניות של החברה הזאת? ובכן , תחשבי על זה , איזה רווח ניתן להפיק מניתוח מידע על גולשים? איזה רווח ניתן להרוויח מקידום הודעות ? מדובר פה בביג דאטה מה שמאפשר לחברות הגדולות לזהות מגמות ולהשקיע עם סיכון מינימלי, אז הכסף הגדול נמצא מאחורי הקלעים, ועכשיו בגלל התערבות פוליטית הם איבדו נתח שוק והרבה מאוד כסף .

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ומה התוצאה מכל זה ?
"חנונים" היא מילת גנאי למחוננים.
אני קינאתי בילד אחד שגר מול ביתי.
הוא היה בן יחיד, אביו היה טייס באל על, אמו הייתה עקרת בית
טוב, צריך שמישהו יישאר בבית עם הילד.
אני בניתי עגלות רכיבה משתולל בירידות של הרחוב הראשי
ואילו הוא קיבל אופני רולס רויס חדישים תוצרת יפנית
כשאני התגייסתי לתותחנים וקרעתי את התחת בלגרז ולהחליף שרשראות לטנקים, הוא שירת במודיעין
וישב מול צג המחשב בחדר נעים וממוזג.
ילד מחונן אינטליגנטי חכם וחביב.
בתוכו הוא היה בעצם ילד כמו כל הילדים.
זוכר שאמו לא ראתה בעין יפה כשהוא שיחק ליד הבית עם הילד המרוקאי כהה העור עם השיער הפרוע והעיניים היוקדות. |חיוךרחב|

אור גינאל

Well-known member
כשאני התגייסתי לתותחנים וקרעתי את התחת בלגרז ולהחליף שרשראות לטנקים, הוא שירת במודיעין
זוכר שאמו לא ראתה בעין יפה כשהוא שיחק ליד הבית עם הילד המרוקאי כהה העור עם השיער הפרוע והעיניים היוקדות. |חיוךרחב|
לשבת מול המחשב לא עושה את האדם לחכם .
עד שלא מתנסים בידיים אי אפשר להגיע לרעיונות חדשים,
המוח רואה מה הידים עושות והידים עושות מה שהמוח חושב .
ככה יש היזון חוזר .
שמתי לב שכל הזמן אתה מתעסק עם גלגלים.עגלות רכיבה, שרשראות טנקים, קורקינטים, מה קורה ?

נערך לאחרונה ב:

מלאכת מחשבת1

Well-known member
גם לשקר צריך לדעת.
כשאתה היית בצבא לא היו צגי מחשב.
והאמא של "החנון" צדקה ב 100%.

משתפרת1

Well-known member
גם לשקר צריך לדעת.
כשאתה היית בצבא לא היו צגי מחשב.
אלה היו ימי המחשבים הראשונים. הפעילו אותם עם כרטיסי קרטון מנוקבים. תכנתו בפורטרן (למדתי, אך שכחתי מזמן) וכדומה. מחשב היה בגודל חדר.

GoldenEyes

Well-known member
אלה היו ימי המחשבים הראשונים. הפעילו אותם עם כרטיסי קרטון מנוקבים. תכנתו בפורטרן (למדתי, אך שכחתי מזמן) וכדומה. מחשב היה בגודל חדר.
ואז היו התקליטורים בגודל של תקליט
ואת התקליטור העתיקו לסלילים שהיו כמו קסטות טייפ :)

מלאכת מחשבת1

Well-known member
כשסבא היה בצבא, לא היו צגים.
הפלט יצא כהדפסה. [לפני השימוש במדפסות , הפלטים יצאו ככרטיסים מנוקבים . מי שזוכר איך נראו חשבונות החשמל בשנות ה 50].
את הכרטיסים המנוקבים היו מכינים באמצעות מדפסת מיוחדת.
היו מדפסות שהוציאו גלילי נייר מנוקב שהיה מוזן למחשב MAIN FRAME דרך PHOTO READER שהיה "קורא" את התוכנית ומוציא פלט מודפס.
תוכנת אלגול קדמה לפורטראן. אבל פורטראן היתה יותר פופולרית.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כשסבא היה בצבא, לה היו צגים
היי סופרמן 1234
אתה סתם נתפס לזוטות.
כשאמרתי ש"האיש ישב בחדר ממוזג מול צג המחשב" התכוונתי להעביר תמונה עכשיווית של פקיד צה"לי בעבודה משרדית, מול חייל קרבי שאוכל חול בשטח.
אבל אתה כהרגלך יושב מול הצג בחוסר מעש ומנסה לבדוק כל אחד בציציותיו וקופץ כמו תיש על כל "מציאה".

"משקר, משקר"....חחחח :-D

מאז שהזקנה הפסיקה לנהל והלכה, משעמם, אההה? :-D

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
במה היא צדקה? בגלל שאני מרוקאי?
ככה אתה חונכת, אההה?
עכשיו אתה מבין מהיכן מגיעות כל הצרות שלך?
לדעתי זה הכל התחיל מהבית, מהחינוך הגיזעני הקלוקל שקיבלת.
איש מבוגר ומריר, ללא לאות עובר מפורום לפורום ומחפש רק לעקוץ ולנעוץ את הסיכות המורעלות שלו.
אני מאחל לך רק בריאות סופרמן.
בריאות הגוף והנפש. |רופאה|
אתה צריך את זה. :-):

נערך לאחרונה ב:

מלאכת מחשבת1

Well-known member
במה היא צדקה? בגלל שאני מרוקאי?
ככה אתה חונכת, אההה?
עכשיו אתה מבין מהיכן מגיעות כל הצרות שלך?
לדעתי זה הכל התחיל מהבית, מהחינוך הגיזעני הקלוקל שקיבלת.
איש מבוגר ומריר, ללא לאות עובר מפורום לפורום ומחפש רק לעקוץ ולנעוץ את הסיכות המורעלות שלו.
אני מאחל לך רק בריאות סופרמן.
בריאות הגוף והנפש. |רופאה|
אתה צריך את זה. :-):
אוי סבא סבא.....מצאת אכסניה שעדין לא מכירה אותך.
מעניין כמה זמן זה עוד ייקח עד שידעו "איזה סחורה" עומדת מאחורי הניק הזה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אוי סבא סבא.....מצאת אכסניה שעדין לא מכירה אותך.
סופרמן...1234
המקום הזה הוא אינו אכסניה בשבילי, פה זה הבית. |בית| |מאוהב|
עובדה, אתה לא תמצא אותי בשום פורום אחר בתפוז.
אני כל הזמן כאן ותמיד באותו ניק.
תראה איזה אנשים מקסימים יש פה, באמת, אחד אחד.
אוהב לספר את הסיפורים של החיים שלי, אני נהנה מזה.
אבל אתה...
אתה עדיין נע ונד ממקום למקום.
מחליף ניקים כמו שאני מחליף גרביים.
אין פורום בתפוז שלא ביקרת בו.
מה אוכל אותך? :-):
משהו קרה?
איזשהו משבר?
תפתח.
מבטיח לך שכאן תמצא אוזן קשבת.
אני מנסה לעזור לך.

נערך לאחרונה ב:

מלאכת מחשבת1

Well-known member
סופרמן...1234
המקום הזה הוא אינו אכסניה בשבילי, פה זה הבית. |בית| |מאוהב|
עובדה, אתה לא תמצא אותי בשום פורום אחר בתפוז.
אני כל הזמן כאן ותמיד באותו ניק.
תראה איזה אנשים מקסימים יש פה, באמת, אחד אחד.
אוהב לספר את הסיפורים של החיים שלי, אני נהנה מזה.
אבל אתה...
אתה עדיין נע ונד ממקום למקום.
מחליף ניקים כמו שאני מחליף גרביים.
אין פורום בתפוז שלא ביקרת בו.
מה אוכל אותך? :-):
משהו קרה?
איזשהו משבר?
תפתח.
מבטיח לך שכאן תמצא אוזן קשבת.
אני מנסה לעזור לך.
חחחחחחח וואללה סבאל'ה, שחק אותה נשמה טובה.
"זה הבית שלך" כי זה המקום היחיד שעדיין לא הקיא אותך מתוכו.
אבל מעט המתוחכמים שנמצאים כאן לבטח זיהו/יזהו דיי מהר מי אתה.
נצל את רגעי הנחת שיש לך עדיין.....כי "לא לעולם חוסן".

GoldenEyes

Well-known member
חחחחחחח וואללה סבאל'ה, שחק אותה נשמה טובה.
"זה הבית שלך" כי זה המקום היחיד שעדיין לא הקיא אותך מתוכו.
אבל מעט המתוחכמים שנמצאים כאן לבטח זיהו/יזהו דיי מהר מי אתה.
נצל את רגעי הנחת שיש לך עדיין.....כי "לא לעולם חוסן".
תגידו שניכם
מה זה נותן לכם הריבים וההשמצות האלו ? ומה זה נותן לנו בפורום ?
רבים ומתכסחים כמו שני חברי כנסת
תניחו אחד לשני , תתעלמו אחד מהשני , ואתם יכולים לעשות את זה בכרטיס של כל אחד.

למעלה