שמישהו יעזור לי..

mor 22

New member
שמישהו יעזור לי..

אני מאוהבת בחברה שלי !!! אני אוהבת אותה כל כך שזה כואב ,היא היחידה שנמצאת במחשבותיי אני לא מצליחה לחשוב על שום דבר חוץ ממנה ,היא הכל בשבילי מאז ומתמיד. יש לה חברה כבר המון זמן ,אין לי סיכוי שהיא תתן לי קצת תשומת לב כמו שהיא נותנת לחברה שלה ,אני אבודה אני לא מצליחה לשכוח ממנה אנחנו חברות כבר המון זמן היא יודעת שאני אוהבת אותה אבל לא מסוגלת להרגיש ככה כלפי ,לפני כמה זמן היא נישקה אותי זה היה הדבר הכי מדהים שיכול היה לקרות לי. אבל זה ניגמר איך עכשיו אני מסוגלת להתמודד עם זה ,לדעת שבחיים אני לא יוכל להיות איתה שבחיים לא נוכל לחזור להיות חברות כמו שהיינו לפני שהתאהבתי בה . אני רוצה לשכוח אני רוצה להיתגבר אבל איך??? בחיים לא אהבתי אף אחד כמו שאני אוהבת אותה והרי אני בכלל אוהבת בנים אף בן לא הצליח להיכנס לי ללב כמו שהיא גנבה את כולו .. בבקשה אם למישהו יש את נוסחאת הפלא שגורמת לדמעות להפסיק לרדת שפשוט יספר לי.. אני אבודה בעולם שאין לי מושג איפה היציאה משם...

marik

New member
ולהלן תרופת הפלא של עדי ../images/Emo184.gif

א. 2 כוסות מים בבוקר
ב. לצאת לבלות המון עם הרבה הרבה חברים ולדאוג שיהיה שמח
ג. תמיד להיות עם חברה ותעסוקה שיוציאו לך אותה מהראש
ד. לא לחשוב עליה יותר מידיי ה. לנסות ולרמוז לה שתוריד את מינון המפגשים ביניכן לפחות לתקופה הקרובה. ובמילים אחרות, הזמן הוא התרופה הטובה ביותר.
אתן חברות טובות, והיא יודעת מה את מרגישה. אני יכול להבטיח לך שהיא לא תשאר איתה לעד (אני חושב...
) כך שלהגיד "אף פעם" זה לא מדויק. היא עוד תצטרך את הכתף שלך לבכות עליה, והיא גם חושבת שאת מושכת ומעניינת
- עובדה שאתן חברות טובות המון זמן והתנשקתן
. מה שאני מנסה להגיד - אל תנסי להפריד ביניהן כי סתם תסתכסכי איתה ותפרידי זוג אוהב וחבל
. תני להם להיפרד לבד!
ותזכרי - מה שלא הורג אותנו אך ורק מחשל אותנו!!!
ותמשיכי לעדכן אותי....

mor 22

New member
תודה גרמת לי לחיוך..

ולמרות זאת כבר עברה יותר משנה והרגשות שלילא משתנים ואני בכלל לא רוצה שהן ייפרדו,אבל אני רוצה טיפת תשומת לב ממנה -ושהבכי שלי יפסיק.

marik

New member
את הבכי שלך רק את יכולה להפסיק

או שהחברים האחרים שלך יכולים להפסיק לך....
את חייבת להתרכז בדברים אחרים, לבלות, לקרוא, ליצור דברים. תעשי קניות... לי זה תמיד עוזר לכי לאופיס דיפו ותקני לך טושים וצבעים ותעשי לך דברים מעניינים.... (אגב יש להם צבעים מיוחדים לחלונות, שעושים כאלה ציורים שנדבקים על חלונות בלי דבק.... ממש מגניבבבבבבבבב D-: ) ותשומת לב.... את חייבת להבין שכשיש אהבה - לפעמים היא משתלטת על החיים שלנו. למי שהאהבה ראשונה, עושה תמיד את אותה טעות ומתנתק מכל החברים שלו ומזניח את כולם לטובת אהובתו. מי שיותר חכם יודע לשמור על כולם לשעת צרה ובכלל... כי הם חברים טובים והם היו שם קודם, עוד לפני האהוב. אז אם חברה שלך לא יודעת לשמור עליך, היא עוד תצטער על זה, ותלמד בדרך הקשה. ואז תוכלי לבוא ולהפנות אותה להודעה הזאת.... שתקרא אותה ותבין שלהבא לא מזניחים ושוכחים מכל החברים!!! אגב, לך לא קרה שבגלל אהבה שכחת והזנחת את החברים שלך והיית מרוכזת רק באהוב שלך?

mor 22

New member
אתה לא מבין...

היא הייתה כל החיים שלי אני לא מסוגלת ליצור חברויות חדשות אף אחד זה לא היא , אני מנסה ,אני נכשלת בזה היא כל העולם שלי אולי זה נישמע ילדותי וקיצוני אבל ככה אני מרגישה .

תתחילי בלשכנע את עצמך

שהעולם גדול, ויש המון בחורות חמודות חוץ ממנה, ויש הרבה דברים כיפיים לעשות שלא קשורים אליה. תמצאי תחביב ודרכו גם תוכלי להכיר חברים חדשים. אצלי התחביב הזה הוא אימון בחדר כושר
אם קוראים את ההודעה עוד אנשים שזה קרה להם, איך אתם התגברתם?

mor 22

New member
אני סטרייטית..

אני אוהבת בנים ,אני לא רוצה מערכת יחסים עם בנות אני רוצה רק אותה ,היא פשוט בחורה מדהימה . אני כל היום עובסדת ,אבל שאני ניכנסת למיטה אני בוכה עליה ,שאני רק חושבת עליה ,אני בוכה .

marik

New member
אז אל תחשבי עליה

בואי ננסה משהו.... ובאמת - בואי תנסי מה שאני מציע לך תנסי לישון אצל חברות! זה יעביר לך את הבאסה..... באמת ובשיא הרצינות - פשוט תעסיקי את עצמך כל הזמן!!! זה יוציא לך אותה מהראש! את חייבת להבין שאת התרופה
רק את יכולה לרקוח לעצמך, והזמן הוא המרכיב העיקרי והחשוב ביותר. אגב יוני.... מתי אני ישמע את קולך הענוג????

mor 22

New member
מה עושים ש..

במשך שנים הקדשתי את עצמי בשבילה והיא הייתה היחידה בשבילי. לא טרחתי אפילו להכיר בנות אחרות, שניתקתי קשר איתה במשך כמה חודשים הייתי לבד.

marik

New member
אוווווו.... בעיה!

תתחילי להכיר לך אנשים חדשים. את הרגלת את עצמך להיות איתה ורק איתה. המוח הוא שריר!!! ניתן לאמן אותו איך שאנחנו רוצים. אני בטוח שאת בחורה נפלאה, ושהמוני אנשים יפים, חמודים ונמרצים ישמחו וירצו להכיר אותך. צאי אליהם ותראי להם שאת כאן! אגב, יש עוד דברים שאת יכולה לעשות, כמו תחביבים וספרים, ועוד מליון דברים. אבל קודם כל, אין טוב האדם היות לבדו! אז תתחילי לחדש לך את מעגל החברים החדש והקרוב שלך

חץ בלב

New member
ואו..

את מזכירה לי את עצמי.... בהתחלה . עכשו, אני סיפור ממש עצוב... תזהרי...

mor 22

New member
והדמעות זולגות מעצמן....

הרגשתם פעם שאתם חושבים על מישהו ויש לכם דמעות בעיניים ,הרגשתם פעם שאתם מדברים על אותו בן אדם ויש לכם דמעות בעיניים,הרגשתם פעם שאתם ניחנקים מרוב בכי על המחשבה שבחיים לא תוכלו להיות עם מישהו שאתם אוהבים? זה מה שעובר עלי כל יום ,המחשבות רצות בראש הלב צועק מכאב,ואני נישארת לבד בוכה ובוכה ואף אחד לא מבין למה.גם אני לא מבינה איך בחורה בת 22 לא מסוגלת להיתמודד עם אכזבה של אהבה לא ממומשת. כולי חוסר אונים ואין שום דבר שאני יכולה לעשות ,היא לא תיהיה שלי בחיים ! והיא כל החיים שלי! כרגע היא מתעלמת מהמצב האינטימי שהיינו בו-כן אני צריכה להיתנחם שהתנשקנו ואפילו שהיא ליטפה אותי אבל זה לא משתווה לאהבה שלי אליה רק חיבוק כרגע גם יספיק ...

marik

New member
תבקשי ממנה חיבוק ../images/Emo24.gif

אני בטוח שהיא תתמוך בך. היא תעזור לך ותהיה לצידך. ניסית לדבר איתה? לספר לה??? באמת הגיע הזמן שתפרשי את הקלפים. ותמיד תשלטי בעצמך שלא להציק לה יותר מידיי כי אז היא תתרחק ממך במקום להתקרב.

mor 22

New member
רק חיבוק אחד אוהב...

סיפרתי לה אחרי המון זמן -היא כל הזמןידעה על הרגשות שלי. אבל עכשיו זה נהפך לרשמי וסיפרתי לה בעצמי ,מאז הקטע שהיה שבוע שעבר היא מתעלמת ממני . והיא זאת שהתחילה איתי אז בנוסף לכל המטען הכבד אני צריכה להתמודד עם ההתעלמות שלה ממני,

marik

New member
ממממממממההההההההההההה???????

אני בשוק.... אני בהלם.... אני -ה-מ-ו-מ-ה-
היא מתעלמת ממך??? טוב זה יכול לבוא בגלל:
הצקת לה ולחצת עליה יותר מידיי - אז היא התרחקה
היא נבהלה והתרחקה, כדי לא להיגרר או לא לפגוע בקשר הנוכחי שלה. כך או כך, את צריכה לתפוס את עצמך בידיים ולהתרחק ממנה ולהפסיק לחשוב עליה ולהתחיל לחשוב על דברים אחרים. תתחילי למצוא לך חברות חדשות ודחוף! תצאי לבלות, תכירי, תחליפי מספרים. אולי אפילו תתאהבי שוב במישהי אחרת.
את יכולה לנסות לדבר איתה שוב, ולהסביר לה שזו לא הדרך להתחמק ממך ולהתעלם ממך. אני מניח שהיא תבין שבמקום לעזור לך היא ברחה ובעצם - טעתה

mor 22

New member
לא מתכוונת להיתקשר אליה...

לא הצקתי לה אני סובלת בשקט ,אין לי שום עיניין בחברות חדשות זו הרגשה פנימית . אם היא רוצה לחיות את החיים שלה בלעדי וזה בעצם מה שהיא עושה אין לי מה לעשות עם זה, ובטח לא לומר לה כלום -היא לא טיפשה ,היא יודעת מה קרה בינינו.

קסנדרה*

New member
מורררררררר שאלה לי אלייך.....

את מצהירה שאת סטרייטית. אם כך על מה את בוכה ??? חברה שלך היא מוכנה להיות ?. ואם במקרה הזה רק איתה באופן מיוחד את מעוניינת בקשר קצת יותר אינטימי האם היא מוכנה לקשר מסוג זה ??? יש כמה תהיות ..... אם אדע את כל הסיפור אוכל לייעץ
בינתיים, דעי לך שאת בוכה רק מרחמים עצמיים - כשאנו בוכים זה בגללנו לא בגלל מישהו/מישהי אחרים. אנחנו בוחרים להפיג את הכאב ע"י בכי ודמעות - זה בהחלט מקל. אבל אחרי שנה כבר היית צריכה לעבור את המסוכה הזו אז חשוב לדעת מה באמת קורה איתך..... קסנדרה

mor 22

New member
הדמעות לא מקלות..

זה הופך אותי ליותר שברירית ויותר כואבת ויותר מתרחקת,אני שונאת את עצמי ככה ,אבל כל כך קשה לעשות את השינוי ולשכוח.

למעלה