שמירת הריון

עדיק77

New member
שמירת הריון

שלום בנות, בת 30+1 בשבוע 25 להריוני השני שאלה לגבי צירים מוקדמים שלא הוכחו במוניטור, כל 4,5 שעות לא חזקים ובעיה נוספת אם שמעתן לגביה "סימפיזיוליזיס" זהו מצב בו האגן מכין את עצמו לקראת לידה והכאבים בשחקים האם לדעתכן יאשרו שמירת הריון? אני ממש אמביוולנטית , בעבודה לוחצים עליה להוציא שמירת הריון כי מעוניינים להשיג מחליפה הרופא שלי טוען שלא בטוח שאוכל לקבל שמירת הריון, הוא יכול לנסות לבקש ידוע לי שרק במצב של סיכון העובר מקבלים שמירת הריון, אך אינני מסוגלת לקום מהמיטה בעקבות הסימפיזיוליזיס מה לדעתכן עליי לעשות? אשמח לקבל תשובה תודה עדי. בהצלחה לכולן.

אני באמת לא יודעת אם אפשר לקבל שמירה

בגלל הבעיה הזו באגן (לא מסוגלת לבטא את המילה הזו...). אמנם לא מדויק שחייבת להיות סכנה ישירה לעובר כדי לקבל שמירה (למשל, כאשר האם סובלת ממחלה שמחמירה בזמן ההריון), אבל זו בהחלט האינדיקציה הנפוצה. אני לא חושבת שתוכלו להוכיח שקיימת סכנה להריון בגלל הסיבות שהזכרת, מה גם שציר פעם בכמה שעות בד"כ לא ייכלל בקטגוריה של "צירים מוקדמים", אבל אני בהחלט בעד לנסות. אולי כדאי גם לבקש חוו"ד של אורטופד? תרגישי טוב! עתליה

עדיק77

New member
תודה רבה

אולי באמת אנסה להשיג חו"ד מאורטופד, לא יודעת עד כמה יעזור, אבל באמת שווה לנסות. האם שמעת בעבר שמישהי קיבלה שמירת הריון בעקבות סימפיזיוליזיס?< שוב תודה עדי

אני מכירה מי שיצאה לשמירה על רקע זה

שמירה היא לא רק בשל סכנה לעובר, אלא גם בשל סכנה לאם. נכון שאין כאן סכנת חיים, אבל גם לעבוד לא ממש אפשר. מה שחשוב זה שהרופא יכתוב את המכתב הנכון, כולל תיאור הצירים (רוב הצירים בשבועות אלו לא מוכחים במוניטור. הוא בדק שאין דנמיקה צווארית?) ותיאור חוסר היכולת שלך לתפקד. אני אנסה לברר אצל המכרה שלי מה כתבו לה בדיוק.

למעלה