שמינסטים שאכפת להם מהחברה הישראלית.

שמינסטים שאכפת להם מהחברה הישראלית.

אנחנו פה כדי להציע לך את השנה המשמעותית ביותר שתוכל להיות לך בעזרת שיחת טלפון אחת שתשנה את חייך. קודם כל עצור/י! מה זה מכינה בכלל? מכינה קדם צבאית מציעה לך לדחות את השירות הצבאי בשנה בכדי לתרום ולעשות הן בשבילך והן בשביל החברה הישראלית, משהו משמעותי באמת. למה אנחנו מציעים לך לעשות את זה? מפני שחסרים בחברה הישראלית אנשים ערכיים כמוך שיעזרו לנו ליצור רפורמה חדשה בחברה הישראלית. איך עושים את זה? על ידי למידת מקצועות "בוערים" (כלכלה וחברה, ציונות, מדעי המדינה, יהדות) בשילוב עם למידת מקצועות שנותנים לך כלים לחיים טובים יותר (פילוסופיה, זהות יהודית וישראלית, מנהיגות, הכנה לצבא). בנוסף לכך במהלך רצף הלימוד ישנם התנדבויות במוסדות פורמליים ובלתי פורמליים ברמת הגולן בה ממוקמת המכינה, וכן סדרה בסוף כל חודש המורכבת מטיולים, ניווטים, הרצאות, תכנים וכיף. איך יוצרים איתנו קשר? אז ככה: לרשותך שלושה מספרי טלפון של חניכי המכינה, אליהם את/ה מוזמן/ת להתקשר בכל שעות היום (אם לא עונים לך, שלח/י הודעה ויחזרו אליך). בנוסף נשמח אם תכתוב/י תגובה או תשלח/י לנו מסר עם שמך, מספר הטלפון שלך, כתובתך ושאלות נוספות. דור: 054-7346434 מעין: 052-4423511 דניאל: 052-5277664

טליה 1 ש

New member
בקשר למכינת מיצר..

אני ישמח לשמוע על המכינה הזאת יותר, רציתי לדעת אם יהייה מתישהו כנס בקרוב כדיי לדעת יותר ולראות את זה מקרוב יותר? קוראים לי טליה ואני מזכרון יעקב בי"ב מספר הטלפון :0528631911 אי מייל : [email protected]

טליה...

יהיו כנסים, בכל אופן בשביל הכנסים נצטרך את פרטייך, כדי לחזור אלייך. מה שם משפחתך?אם יש לך שאלות, את יותר ממוזמנת להתקשר.

החניך י

New member
הי

אני מחפשת מקום לעשות בו משהו משמעותי בשנה הבאה, עם העדפה קלה לש"ש אבל גם מכינות מעניינות אותי אשמח לשמוע עוד פרטים על המכינה (בעיקר מה מייחד אותה ממכינות אחרות) סתיו

למעלה