שמיניסטים יקרים

shambi

New member
שמיניסטים יקרים

תתחילו להפרד מהפורום הזה בעוד חודש זה כבר לא יהיה תקף לגבינו.. לא נורא, יש גם את פורום "מתגייסים" נפגש שם! אני יודעת שאמרו את זה כבר מליון פעמים אבל בהצלחה בבגרויות!

ayakov

New member
כן באמת

מה נעשה שנה הבאה?? אני אומנם חדש יחסית אבל אני מכור...
מה נעשה בלי הפורום המדהים??
מה נעשה בלי העדכונים השבועיים ???
זאת בעיה רצינית !!

GeJuFan

New member
די להירגע

יש עדיין אותי אני לא הולכת לשום מקום רק בעוד שנה ומשהו(הרי רק עכשיו נהפכתי בת 17 ורשמית אני אמורה להיות ב-י"א) לכן אני עוד אצטרך אותכם. וכמובן יש את המנהלת. ועוד כמה חדשים פה שעולים ל-י"ב ב-1 לספטמבר(אם לא תהייה שביתה כמובן). אני בטוחה שאם הזמן יגיע המנהלת תמצא מחליף שיחליף אותה בניהול הפורום(ושלא תעזו להסתכל עליי יש לי מספיק בעיות בחיים ויותר מדי פורומים ב-Yahoo לנהל).

o y ®

New member
אז יכול להיות ש...

בידיעה המזויפת מ - ynet שפורסמה כאן, אולי היה משהו חיובי: אם היו מוסיפים כיתה י"ג, והיו מחייבים אותנו להשאר עוד שנה, אז לא היינו צריכים להפרד מהפורום כל כך מהר... או שהיינו פותחים פורום חדש - פורום תשיעיסטים.

shambi

New member
זה לא תקף עד ל 1 בספטמבר

אלא עד לבגרות האחרונה יש לי שאלה - אחרי זה אני ממשיכה ללמוד ב"הזדמנות שנייה" זה עדיין נחשב??

shirakl

New member
להירגע../images/Emo13.gif

הפורום הזה הוא שלנו עד שיבואו השמיניסטים החדשים במקומנו
ועד אז יש עוד לא מעט חודשים
וגם אז, כשהם יבואו, אנחנו יכולים לקבל אותם, לעזור להם להתאקלם כשמיניסטים וסתם להישאר כאן בשביל הקהילה שטיפחנו ובשביל החברים הנפלאים
כולנו נקשרנו אל הפורום הזה ואחד אל השני ולכן אני לא חושבת שזה שאנחנו כבר לא שמיניסטים הופך את הפורום ללא תקף לגבינו
אין צורך להיפרד

שנוני

New member
שיר צודקת

אנחנו יכולים להשאר לעזור ולתמוך פורום שמינסטים צריך להביא גם מענה לשמינסטים... וכשנגדל נפתח פורום פליטי שמינסטים...

אפרתתת

New member
פורום תשיעיסטים

זה דווקא אחלה רעיון! לתקופה הזאת שבין הלימודים לצבא...

HoNeYyYy

New member
בא לי לבכות../images/Emo7.gif

תמיד חיכיתי לרגע לסיים ועכשיו שהוא בא אני ממש לא רוצה! אני לא אוהבת שינויים...

ayakov

New member
אני חושב שזה רעיון מצויין

לעשות פורום תשעיסטים אבל גם איתו יש בעיה מה יקרה כשנתגייס (אז אני יודע שתגידו שיש פורום חיילים או משהו כזה) אבל מה יקרה אחרי שנסיים את הצבא??

אה ... ככה זה ../images/Emo8.gif

כשתפרדי מהבה"ס תשנני מן הסתם את האמרה הספרותית הזו: אז למה עברה בי תחושה מוזרה שלהיות בבית ספר לא היה כל כך נורא... THINK ABOUT IT

אני בעד, פורום תשיעיסטים! ../images/Emo13.gif

אבל.... אחרי זה יבוא פורום עשיריסטים? זה כבר לא נשמע טוב..!

למעלה