שמיכה/כיסוי מיטה למתחילה ב2

frizzly

New member
שמיכה/כיסוי מיטה למתחילה ב2

שלום אני צריכה עצות רוצה לסרוג כיסוי מיטה/שמיכה אם אני אתייאש באמצע
חשוב שזה יהיה מהיר (הכי חשוב כי אני מהמתייאשות) אני יודעת לסרוג באחת ממש טוב אבל זה לוקח המון זמן והמון צמר אז חשבתי לעבור ל2. ב2 אני יודעת ממש בסיס. אז מה אתן אומרות? 2 לוקח מהר יותר/ לוקח פחות צמר? אם ב2 אז אולי עדיף ריבועים שמחברים אחכ כדי שאם יהיו טעויות יהיה קל לתקן (אני זוכרת שב2 זה הקטע שהיה לי הכי קשה - למצוא ולתקן טעויות)? יש לכן המלצה לדוגמה? זאת לא צריכה להיות דוגמה מתוחכמת, משהו ממש ממש פשוט (אני גם לא אוהבת את המתוחכמות) באיזה חוט ועובי מסרגות כדאי להשתמש? תודה לכולן

הצעה לשמיכה ,

לדעתי כדאי לך לעשות מרובעים אני הייתי עושה ריבועים של הכל ימין 7X7 ובראשית הייתי מודדת את המיטה ורואה כמה סנטימטר כללי ועושה בהתאם לגודל ה מיטה את הריבועים החיבור יכול להיות בצבע נוגד לצבע הריבועים כשאת מחברת את הריבועים בחצי עמוד או שרשרת הייתי משאירה 30 ס"מ מכל צד רוחב ואורך כל מנת לעשות אולי סיומת במסרגה אחת זוהי הצעתי בואי ונשמע עוד מציעות ובהצלחה.

frizzly

New member
או זה נשמע מעולה

ימין אני יודעת לעשות
ריבועים בהירים וחיבורים ומסגרת מסביב בצבע כהה יותר מה לגבי סוג הצמר וגודל המסרגה?

המשך

הייתי מציעה לך לקחת צמר שלא עבה במיוחד על מנת שתוכלי לסרוג במסרגה אחת 3. 3.5 ובמסרגות מס. 4 בחרי בצמר שאפשר לכבס אותו במכונת כביסה כי מאד קשה לכבס ידנית כיסוי למיטה גדולה , אישית אני הייתי מציעה להשתמש בצמר יסמין או בייבי אבל הדבר נתון לבחירתך ושוב בהצלחה.

frizzly

New member
יש עוד הצעות לפני שאני מתחילה?

קניתי מסרגות גודל 5 וחוט גרנדה (בנתיים חבילה אחת נראה איך זה הולך ואז אני אקנה עוד) מתכננת להתחיל היום

עדיLEE

New member
../images/Emo41.gifלמה לא לסרוג בסריגה שוטפת דוגמת ריבועים

ללא חיבור. כמובן שתלוי באיזה עובי הצמר. בכל אופן אפשר להכין דוגמית של 10X10 ולחשב את מספר העיניים לגודל הרצוי לך. ולסרוג בדוגמא הבאה: שורה ראשונה כל השורה בימין. שורה שניה למשל, 20 עיניים ימין 20 עיניים שמאל. כך לגובה שיתאים לגודל ריבוע=רוחב של 20 עיניים) שורות אי זוגיות הכל בימין. שורות זוגיות 20 עיניים ימין 20 שמאל. כשסיימנו גובה הריבוע להפוך את הדוגמא. שורות אי זוגיות יסרגו בימין. בשורות הזוגיות להתחיל ב20 עיניים שמאל ו20 ימין... וכך הלאה. דוגמא זו חוסכת לנו את חיבור הריבועים הנפרדים ונוצרת דוגמאת ריבועים בסריגה שוטפת אפשר גם לשלב דוגמת אורז/אורז כפול ועוד...
עדי

frizzly

New member
בעיקרון את צודקת

ובמסרגה אחת אכן הייתי עושה את זה אבל זה 2 מסרגות ואני ממש ממש לא מיומנת בזה וטועה המון והורסת עוד יותר בתיקונים... אז אם עושים ריבועים מקסימום פורמים את כל הריבוע. חוצמזה שאם זה יקח לי הרבה זמן יש סיכוי להתייאשות באמצע ואז אני יכולה לעשות מזה שמיכה קטנה ולא כיסוי מיטה מה שבטוח אחרי זה אני אהיה מיומנת יותר ב2 מסרגות

עדיLEE

New member
יקירתי../images/Emo24.gifאין דבר העומד בפני הרצון מלבד

הרצון עצמו. יש לך פה אתגר אתגרי! לכי עליו
אני מצידי מבטיחה לתת לך קריאות עידוד מהצד
עדי

frizzly

New member
אז אני יוצאת לדרך

המסרגות והצמר בתיק תחילת הסופש ואני בדרך הביתה מהעבודה עוד שעה מתחילה

למעלה