שמח לראות את הפורום פעיל...

orlon

New member
שמח לראות את הפורום פעיל...

ביקרתי כאן בעבר ומקווה גם לבקר בעתיד.... בהנחה שלא חרשתם את השאלה עד מוות: מהם האיזורים האהובים עליכם בעיר, שלי- (לפי סדר) מתחם בזל- יהההה אירופה.....ממש מקסים...כל הבתי קפה הקטנים, הרחובות הצפופים...מרגש. אווירה של כיף. שינקין- לרחוב יש השפעה די מוזרה עלי. בכל זאת איני חושב שהוא שייך לאיזורים היפים של ת"א.... אני גם לא אוהב את המיקום שלו (אלנבי, קינג ג´ורג´) אבל האווירה עושה הכל....זה המיץ של התל אביביות- על הטוב והרע. חוץ מזה, אורנה ואלה?? דההה.... שדרות רוטשילד- עוד אירופה אחד, בתי באוהאוס משופצים, השדרות....יפה. כיכר המדינה- שמשעמם, זה המקום שהכי כיף לבלות בו. אבן גבירול ודיזנגוף- נורא אוהב. שתיהם צועקים לשיפוץ עצבני (בעיקר איזור כיכר רבין)...נווו!!! קרליבך- קרליבך?? כן....סימפטיה מוזרה יש לי לרחוב הפיצי הזה...לא יודע להסביר, פשוט ככה. נחלת בינימין- שוב לא מהאזורים האהובים עלי- אבל בשלישי ושלישי הרחוב עוטה על עצמו מין ייחודיות כזאת....רחוב עם נשמה. חוץ מזה...בר-בורגר...דהה... חוץ מזה אני חושב שלרחוב אלנבי יש את הפוטנציאל הגבוהה ביותר להיות היפה והמיוחד שברחובות בת"א ומהיפים בארץ בכלל....הבתים המיוחדים בו צועקים לשיפוץ...הרחוב צריך להיות יותר נקי מזבל מקבצנים והומלסים, החלפת מדרכות... בקיצור- שיפוץ.

kyle

New member
נכון... דיברו פה הרבה על שיפוץ...

אתמול יצא לי לנסוע באזור "בית רומנו" (למי שמכיר) מדרום למגדל שלום (וואלה, הוא באמת מכוער!) שמתי לב שבין הרבה בתים מוזנחים ומתקלפים, פתאום צץ לו אחד יפה, צבוע, ונראה כמו חדש, עד שממש חשבתי שחזרתי לפראג! חוצ מזה, אני רואה שהחוף לא נכלל ברשימה...
מענייו למה... בקשר למתחם בזל... אני עד לפני כמה ימים לי ידעתי שיש כזה דבר, ובכלל, מה זה?

orlon

New member
מממ...המתחם

אני מניח שאתה לא גר באיזור המרכז... (אף פעם לא שמעת על קפה בזל???) מתחם בזל ממוקם בין אבן גבירול לדיזנגוף, סטייל פריס- בתי קפה קטנים, יפה מטופח נקי, סימטאות כאלה צפופות.....כדאי לבקר.

four seasons

New member
ממליץ לך לבקר

במיתחם בזל, לדעתי אחד היפים בעיר, כיכר יפה עם אגרטלי ענק מזכוכת פזורים בה, מסביבה בתי קפה אופנתיים וכל מיני חנויות מיוחדות, רק דבר אחד לא הצלחתי להבין, מי תוקע גרד שחקים באמצע כיכר

כוכה

New member
א-פרופו אורנה ואלה

הפלצנות בתהליכי אפ-גריידינג - משפצים שם וסוגר למשך השבועיים הבאים+

למעלה