שמח להודיע שהצטרפתי למועדון הכי מכובד בפורום

yashlag

New member
שמח להודיע שהצטרפתי למועדון הכי מכובד בפורום

מועדון אלה שגנבו להם את האופניים בפעם הראשונה בתל אביב. בזמנו מישהו העלה רשימת חנויות מפוקפקות שנוהגות לקנות את האופניים "המושאלות"... מכיוון שתחושת נקם ודמוניזציה בוערים בי (כנראה לשווא אבל ייקח כמה ימים להירגע), אז אני מתכוון דבר ראשון ללכת למשטרה בדיזינגוף כדי לגלות שהיפות שלי לא נמצאות בבזאר גופות האופניים שיש שם, ומיד אח"כ - אם אכן תסופק לי הרשימת החנויות הנ"ל, אלך למשחטות האופניים הקרובות לביתי - חייב לנסות, פשוט חייב. בתחינה לאלו מכם שבוחרים להתייחס - בלי אמרות כגון: אין טעם בלהתרגז וכו', כשירדתי מהמשרד וראיתי את שאני רואה מה שהייתי אמור לא לראות (כלומר - לא ראיתי את מה שהייתי אמור לראות) הייתי די משועשע, אבל היום שלא היה לי מקום לשבת באוטובוס- התחיל המשבר.. (אמנם למזלי אלה היו אופני ההרים שלי - אבל גם ככה אני מרגיש יותר מזוהה עם הפורום הזה) אגב האופניים - טרק 6500 כסופות שחורות- מקדימה ד'אור ומאחורה lx יום טוב לכולם - חוץ מלגנבים הבני...

ItsikH

New member
../images/Emo10.gif ../images/Emo46.gif יש ביטוח? היה מנעול?

yashlag

New member
אין ביטוח - היה מנעול ששקל כמעט כמו האופניים

וזה אחרי שהחלפתי מאחד פשוט ועדין - היה לי מנעול כמעט כמו של אופנוע מן שרשרת מאסיבית כזו, זה מה יש

חניתס

New member
כדאי לבדוק בתחנת המשטרה של ת"א!!!

בס"ד לפני יומיים פורסם שמשטרת ת"א יצא במבצע רחב היקף ללכידת זוגות אופניים גנובים ועד כה נתפסו כ150 זוגות! רבים מרוכבי האופניים שהיגישו תלונה במשטרה קיבלו זימון לבוא לתחנה ולנסות ולזהות את אופניו. בתקווה שיש ברי מזל שיוכלו לזהות ולקבל חזרה!!! שווה בדיקה!!!

למעלה