שמחת תורה - יום של שמחה!

אנימו

New member
דרדרית - צדקת. הדגל הכי שווה היה

זה עם הדלתות הנפתחות של ארון הקודש. ככה אמר מושיק טימור בתכניתו הפופולרית ביום ששי בחצות. ושם הוא גם שאל (לא שייך לחג הסוכות) מה היה שמו המקורי של נסים אלוני. אה. נו. מי יודע?

אפי 7

New member
שמחת תורה - אני גם אהבתי את

הדגל עם ספר תורה נפתח. ומאד אהבתי להיות בבית הכנסת בחג זה ולראות את הרבי בזרועותיו ספר התורה מסתובב סחור סחור וכל המתפללים נושקים את ספר התורה - ואני כילדה הייתי מתגנבת ביניהם וגם מנשקת אותו. אפי

נֵנָה

New member
ואנחנו היינו תוקעים תפוח ובתוכו נר

ועוד זוכרת את הגלגל שהוצמד בצד האורי של הדגל, בולט מעט בצד ומסתובב על צירו, כאשר בחזית הדגל היה חלון שבתוכו הסתובבו והתחלפו הדמויות שצוירו מסביב לגלגל... מישהו הביא לכאן דגל כזה
שישו ושמחו בשמחת תורה
חג שמייח

נֵנָה

New member
גם הם רוקדים עם התורה ../images/Emo24.gif

ללחוץ על התמונה ותהנו מהריקודים

נֵנָה

New member
BKF אנימו יקרה, כל מה שאני עושה

זה בשביל לגרום לכם הנאה ונחת
כי זה עושה גם לי טוב להתחלק בכיף עם כולם

אפי 7

New member
ידע כללי - ניסים אלוני בחר בשם

אלוני - לאות הזדהות עם קבוצת הכדורסל "אלונים" שהיה המאמן שלהם. כמה נחמד שעולה נושא כלשהו - שולח את האנשים לנבכי האינטרנט - דולים משם את החומר ומעלים - ובאותו זמן מעשירים את הידע הכללי. חג שמח והרבה גיל, רננה, דיצה. אפי

אנימו

New member
ועל שמחת בית השואבה נאמר: שמי שלא

ראה שמחת בית השואבה - לא ראה שמחה מימיו. ועל זה אמר הבוקר גבי גזית ברשת ב' שיקום מי שנכח אי פעם בשמחה הזו וחווה את שמחת בית השואבה???
אז מה אקויוולנטי = זהה בימינו לשמחה הזו???

דרדרית

New member
שמחת תורה המקור...

לא התעצלתי ונברתי בנבכי מחסני האינטרנט ודליתי אוצרות <השיער התמלא באבק אבל לא נורא... > מצאתי משהו שקשור : לתולדותיו של דגל שמחת תורה תהנו בכיףףףף

למעלה