שמחתי שהוא לא עושה את זה

הבעיה שאם תצליח.....

תצטרך לוותר על הוודקה...

סליחה שאני מתערבת...

אבל ניראה לי יש לי פה הזדמנותית של פז...מה אני באה לתפוס לה בשתי ידיים... אני יכולה לשפוט ולשרוק?

Mastul4u

New member
נמוך.....

הרבה בריאות........ אוי אני מרגיש כל כך לונלי לרגע

כנראה שהשיכרות..

תופסת והאמת פה ושם אתה מזכיר אותו.... כנראה שהשתייה מוציאה כמה דברים רעים מאנשים.

Mastul4u

New member
טלה.......

לך תתחבר לקומונה הצפונית שלך, נראה שמתאים לך מקל בתחת....

לביאה11

New member
אל תיבהלי יקירתי....

אמנם צריך לטפל בעיניין אבל זה קורה לרוב בגילאים האלו. לדעתי צריך לערב בכך את צוות המורים והמנהל/ת. אולי אפילו שיחת כיתה! בהצלחה

Mastul4u

New member
רות , בחיי שזה עובד....

מכיר אחד שלא האמין עד שנחרכך לו....
ולא אני !!!!!!

ליאל212

New member
המקור לכל העניין המטופש והמסוכן הזה

בעצם מתוכנית בערוץ 2 -בהנחיית ארז טל שכחתי איך קוראים לתוכנית אבל הדמות שעשתה זאת היתה-אימרי "אתה רוצה שורקת?" מאז הילדים בביה"ס עושים את זה כל הזמן.

זוכר את זה מימיי כתלמיד ../images/Emo141.gif

גם אצלנו היה איזה ילד אלים שהביא את ה"משחק" הזה לבית הספר ביום בהיר אחד. על רקע האלימות הכללית שהייתה שם, זה לא היה חריג במיוחד. זה גם פחות כואב ממה שנדמה לך. פגיעה של כדורגל באשכים תוך כדי משחק כואבת הרבה יותר, וגם אחריה לא מאבדים כל כך מהר את הפוריות. אלימות בבתי הספר זו בעיה, אין מה להגיד. אבל לא בעיה חדשה. הפתרון? חוג ג'ודו, לדעתי.

תלתליפז

New member
זו בפירוש הטרדה מינית

ילדים נוגעים באיברים מוצנעים זו תופעה לא חדשה בבתי הספר, גם ביסודיים. בנים נוגעים לבנים, בנים נוגעים לבנות. זה מוגדר אצלם כמשחק אבל זו בפירוש הטרדה מינית...ותראו מתי זה מתחיל. צריך לטפל בזהבשיא הרצינות והחומרה. לדעתי זה בכלל לא מצחיק.

למעלה