שמחתי שהוא לא עושה את זה

שמחתי שהוא לא עושה את זה

ונחרדתי מהמחשבה שאולי עושים לו את זה ... תופסים באשכים ומבקשים שישרוק
המורה אף הוסיפה שזו תופעה שכבר מתחילה כבר בכיתות ג'. זה היה נושא שעלה גם באסיפת ההורים כמובן בחומרה ולא סתם!! הגעתי הביתה ובררתי עם בני שלומד בכיתה ה' מי עושה את זה בכיתה הוא סיפר על 2 בנים שעושים והוסיף שהוא לא עשה. שאלתי אם עשו לו והסברתי לו ולאחיו כמה זה חמור ומסוכן מעבר ללא נעים ומשפיל. הבן שלי שבכיתה ד' ענה לי "מה זה לא באחריות של האשה הילדים?"
אז נאלצתי להסביר קצת על פעולת האשכים
ממש מפחיד מה שהם עושים

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תסלחי לי,אבל אותי זה מאוד מאוד משעשע.... אוקיי,צריך להסביר להם שזה לא לעיניין,אבל בחיאת חי,הם לא הראשונים ולא האחרונים.

kyael

New member
../images/Emo52.gif מיס קוקי,

אבל אותי זה ממש לא הצחיק כאשר הבנים בכיתה עשו לבת שלי "שורקת" באיבר האינטימי שלה. אולי זה משעשע בגיל הגן, אבל בכיתות הגבוהות של היסודי זה חמור ביותר ודורש תגובה חריפה

Netta79

New member
איך עושים "שורקת"? מה זה בכלל?

אני צריכה להתחיל לראות TV .... אני out לגמרי

kyael

New member
מפחיד בהחלט

לצערי, זו התוצאה של חשיפה לא מבוקרת לטלויזיה.

../images/Emo45.gif כל ילד שיעשה

מעשה כזה לילדה שלי יהיה מאושפז בבית חולים ביום המחרת ולא מעניינת אותי הסיבה למעשה או גיל הילד. זה סוג של אלימות ואונס !!!

מה חבל שזה הצחיק אנשים

אותי קצת הצחיק איך שהבן שלי הקטן לא הבין את הקשר של האשכים והבאת ילדים לעולם. כל כך לא מצחיק ואכן לטעמי סוג של אלימות שרק מתחילה !

Mastul4u

New member
ברור......

להרביץ לילדים עד אשפוז זה למשל חנוך נכון......

Mastul4u

New member
חחחחחחחחחחחח

איזה מזל יש לו שרק בקשו שישרוק....... מסטול שמכיר מישהו שתפסו לו בביצים והוא שלם ושלם ושלם..... טפי!!!!

מנסה לדמיין אותך לרגע

בחדר מול גבר אחד או כמה אוחזים לך בביצים תופסים אותך שלא תזוז ואומרים לך "נו נראה אותך שורק" כמה מסטול אתה היום באמת? זה כל כך משפיל מעבר למסוכן כל כך הרבה אלימות במהלך אחד קטן

למעלה