שמחה אני לבשר שילדתי ....

דיגי

New member
שמחה אני לבשר שילדתי ....../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

ילדתי ביום שלישי שעבר את הנסיכה שלי.
לידה קשה , אל תבקשו שאכתוב מכיוון שאני חושבת שאולי לא יטיב עם מי שאמורה ללדת. חייבת לרוץ... אז מזל טוב, למי שילדה ולמי שמתיעדת ללדת. בהצלחה, דיגי

uliss

New member
איזה בשורה!!! איזה כיף!../images/Emo49.gif

מזל טוב על המתנה הגדולה ביותר לראש השנה. שתהיה לכם שנה של היכרות נפלאה והרבה הרבה שמחה ואושר

venus13

New member
הזדמנות לומר לך שוב מזל טוב ../images/Emo140.gif

מאחלת לך להינות מן הנסיכה וגם להצליח לישון קצת... שנה טובה ומתוקה - לך לבעלך ולמתוקה הקטנה
ונוס

masa

New member
מזל טוב על הנסיכה../images/Emo140.gif

ודיגי, אני חושבת שדווקא אולי כן כדאי לשתף אותנו גם בחויות הקשות והלא כ"כ נעימות של הלידה שלך, מכוון אי אפשר לצפות שהכל תמיד יילך חלק ואולי אם תשתפי אותנו מניסיונך (ואפילו המר), זה יעזור לנו, לאלו שעוד לא חו את חויית הלידה, להתכונן לפחות נפשית לחוויה הזו.

לי חן

New member
../images/Emo49.gifמזל-טוב../images/Emo49.gif

להולדת הנסיכה הקסומה, שיהיה לך גידול קל ומהנה!

באאבו

New member
מזל טוב דיגי....

ומה?? עד כדי כך סיוט???
העיקר שהכל בסדר עכשיו! בהצלחה, ומזל טוב!

מזל טוב!!!! ../images/Emo39.gif

אבל את יוכלה לכתוב על הנסיכה שלך בפורום של ליאור...וגם לשאול שם שאלות ולקבל תשובות מ"הורים ותיקים".....

טילי2

New member
מזל טוב בהולדת הנסיכה.

מזל ששוכחים בין לידה ללידה הבאה.

מזל טוב דיגי

מאחל שהלידה הקשה היא סיום תקופה ושעכשיו תתחיחל תקופה קלה ונעימה לא לרוץ !!! יש זמן ליאור

מזל טוב!

ואל תדאגי-את תשכחי הכל. או כמו שאמרה לי האחות שהוציאה לי את התפרים, ואמרתי לה שאני כבר חוששת מהפעם הבאה: עזבי שטויות, יש לנו זכרון של חתול. אז אני לא מבינה בחתולים יותר מדי-אבל באמת ששוכחים.

אפרופו זכרון כאבי הלידה...

אני בסיום הלידה אמרתי לאילן רק משפט אחד (הייתי עוד בחדר הלידה עצמו): "הבאים, רק מאומצים
". וכשגילגלו אותי לחדר התאוששות ופגשתי שם את אמא שלי אמרתי לה רק דבר אחד: "אמא, זה כל-כך כאב" בטון הכי רצוץ בעולם. שבוע אחרי כבר רציתי עוד פעם והנה אני שוב בהריון כך ש... כנראה שוכחים וכנראה הכאב שווה את התמורה

אני דיברתי אחרי שבועיים על הלידה

הבאה ואם היא תהיה בניתוח או לא וכו´ וכו´, לא מתוך ציפייה גדולה אלא מתוך חשש כבד מאוד-ואז אמא שלי אמרה לי שאם אחרי שבועיים אני כבר מדברת על הלידה הבאה אז מצבי טוב...עד אז לא חשבתי על זה ככה.

ligo

New member
שירלי, איזו חמודה...באמת שכחת מהר

ואני בדיוק אתמול אמרתי ליובל שלמרות הכול היה לי נחמד להיות בהריון וכשהוא התחיל קצת להיבהל הרגעתי אותו שעדיין יקח עוד זמן (דיברנו על 4 שנים, נראה אם נעמוד בזה...) והתמורה כל כך שווה את הכאב!

רוני@30

New member
מזל טוב!! ../images/Emo140.gif

יש אמירה כזו, בעולם התיאטרון, שכשהחזרה הגנרלית לא טובה, אז זה סימן שההצגה תהיה מוצלחת. אז בפראפרזה קצת מרוחקת - אני מאחלת לך שהלידה הכנראה קשה תתגלה כסימן לכך שהחיים עם הנסיכה יהיו טובים ומוצלחים! מזל טוב! רוני

חמניה1

New member
זר../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

להולדת הנסיכה. שתהנו מכל רגע ורגע איתה שתהיה לכם שנה מצוינת, זו בהחלט סיבה לחגיגה . איה

למעלה