שמות של פרקים- ראש בראש

subatoi

New member
שמות של פרקים- ראש בראש

(זה ממש מוזר. שמתי את ההודעה, בכרטיס שלי רואים ששמתי את ההודעה, בפורום הזה, אבל ההודעה לא פה... מנהלים, נראה לי שיש לכם מפלצת פורום אוכלת הודעות משלכם, כמו במיטב הפורומים ברשת... אז הנה היא שוב) שמתי לב כבר מזמן, אבל רק עכשיו מצאתי זמן לשבת על זה, שיש המון שמות של פרקים ב"סטארגייט", שגם קיימים ב"מסע בין כוכבים". ובתור אחד שאוהב את שתיהן (אני לא אגלה מי יותר, בטח לא כרגע), כל פעם שראיתי אחד כזה, מיד שאלתי את עצמי "איך זה?". מוזר, במידה מסוימת. מה, חסרים שמות של פרקים? חסרים ביטויים אחרים? מצד שני, אני בטוח שאף אחד מהצוות שם בארה"ב הרחוקה לא יושב עם מדריכי פרקים של מב"כ, ובודק אם שם הפרק שהם העלו, קיים כבר. אז בואו סתם נתיחס לזה בתור חוסר מקוריות בעולם הטלויזיה בכלל (לא אמרתי של ס"ג, אמרתי טלויזיה בכלל), ו/או צירוף מקרים מעניין ומתמשך. להלן רשימת הפרקים התואמים/תאומים. פרקי מב"כ (מלבד וויאג'ר שאני כמעט ולא מכיר, אז הם לא נכללים בעסקה) מזכרוני, עם גיבוי קטן של סטארטרק.קום. פרקי ס"ג (אותם אני ממש לא זוכר) מ"גייטוורלד". אל תשאלו אותי על מה כל פרק של ס"ג, אני בטח לא זוכר. על מב"כ חופשי. And so it begins, על-פי סדר העונות של ס"ג: עונה 1 The enemy within- TOS עונה 1. Bloodlines – TNG עונה 7. Singularity – ENT עונה 2. Tin man- TNG עונה 3. עונה 2 Message in a bottle- VOY עונה 4. Family – TNG עונה 4. A matter of time- TNG עונה 5. עונה 3 Legacy- TNG עונה 4. Learning curve- VOY עונה 1. Rules of engagement – DS9 עונה 4. Shades of grey- TNG עונה 2. New ground- TNG עונה 5. Nemesis – סרט מספר 10 עונה 4 אין... מפתיע, נכון? עונה 5 Threshold- VOY עונה 2. Meridian- DS9 עונה 3. עונה 6 Redemption - TNG, גם הוא שני חלקים- סוגר עונה 4, פותח 5. בס"ג שניהם פותחים את 6. Descent TNG, שני חלקים, סוגר 6 פותח 7. Shadowplay -DS9 עונה 2. Allegiance – TNG עונה 3. Unnatural selection – TNG עונה 2. Paradise lost- DS9 עונה 4. Metamorphosis- TOS עונה 2. Forsaken- DS9 עונה 1 (רק עם the) The changeling- TOS עונה 2. עונה 7 (רק כי ראיתי שם של פרק באחת הכותרות של ההודעות פה בפורום) Resurrection- DS9 עונה 6. כמו שאתם רואים, לא כולל עונה 7, לא כולל כאלה ששכחתי (אם בכלל). די הרבה, לא? מכל הסדרות.

[TNT]

New member
Threshold- VOY עונה 2?

על מה אתה מדבר? בחיים לא שמעתי על הפרק הזה

|ספוימצטער שאני מתערב אבל הנה תשובה

זה הפרק שבו טום פריס עובר את מחסום warp 10 משמע להיות בכל הנקודות האפשריות ביקום.

[TNT]

New member
נראה לי שיש לך בעיה במחשב

כל מה שאני רואה בהודע זה _____________________________________________________________________

subatoi

New member
א. אתה תמיד מוזמן להתערב.

ב. תתעלם מהם. הם משחקים במשחקים מוזרים. לא כדאי לך לשחק איתם במשחק ה"כאילו" שלהם.

טים ג

New member
אתה חייב לדעת:

פרק וויאג'ר 2X15 לא קיים. המפיקים דילגו ישר מ14 ל16

Hakarpad

New member
אהממ למען האמת...

אתה מפספס חבר יקר... :) הפרק rules of engagements שודר קודם בתיקים באפילה :) אז נראה לי שדווקא למפיקים של סטארטרק חסרים שמות :) סתם! אחלה סדרה סטארטרק... רק זה ברור שבסדרות מד"ב השמות חוזרים :) זה קשה עם כל כך הרבה סדרות מד"ב... בכל מקרה מה שיותר מעניין זה הופעות האורח... כמו של מייקל שנקס ב Star-crossed של אנדרומדה, או של טריל רוטרי ושל אמנדה טאפינג בפרקים של תיקים באפילה.

kinspirit

New member
אם כבר לדייק...

גם מייקל שאנקס וגם כריסטופר ג'אדג הופיעו פעמיים באנדרומדה. פעם ראשונה כל אחד לחוד, ובפעם השנייה הם הופיעו באותו פרק - וזה היה פשוט ע-נ-ק!!! משחק מדהים של מייקל שאנקס, והם היו אויבים שם והלכו מכות, זה היה פשוט קלאסי

P e t e r P a n

New member
אנדרומדה הייתה טובה

בשני העונות הראשונות שלה... אז היא הייתה רצינית יותר ואינטליגנטית יותר.. היא הדרדרה בעונה השלישית שלה, לאחר שכל שאר הדמויות הפכו לשוליות נורא ודילן האנט {קפטן הספינה} הפך להיות הדמות המרכזית היחידה... זה מה שדפק בעצם את כל הסדרה....

Chakotay

New member
נעונה הראשונה והשניה היו

לא רעות בכלל, העונה השלישית הייתה גרועה והרביעית ואוו הרביעית הייתה כל כך גרוע!!!!!!!!!!!

P e t e r P a n

New member
הרביעית עדיין לא יצא לי לראות

ולכן אני מנוע מלהגיב על העונה הזו... אבל דווקא שמעתי מחברים שלי שכן ראו את העונה הרביעית שיש שיפור דווקא בעונה הרביעית.. כלומר, לא משהו ברמה של העונה הראשונה, אבל בהחלט יותר סימפטי מהעונה השלישית...

[TNT]

New member
בהחלט סדרה לא משהו

אבל הרעיון נחמד חבל רק שהביצוע די גרוע. מדי פעם יש שם פרקים ממש טובים אני די אוהב את כל הטכנולוגיה שם רק שברוב הפרקים אין עלילה משהו וגם המשחק לא משהו.

P e t e r P a n

New member
שזה בדיוק

מה שאמרתי מקודם... הרעיון של הסדרה {שאגב, נלקח מכמה רעיונות שונים גל ג'ין רודנברי ופשוט הואחדו לרעיון אחד} הוא מצויין ודי אינטליגנטי. הבעיה, לעומת זאת, נעוצה במפיקים {שאחד מהם הוא קווין סורבו עצמו, שעושה את כל המאמצים להפוך את הסדרה לדמוית הרקולס} ובותבים שהתחלפו יותר מדי פעמים, ולכן כבר לא נשאר שום שמץ של הגיון והמשכיות בסדרה שפשוט הלכה לאיבוד... וחבל, כי די אהבתי כמה דמויות שם והרעיון עצמו הוא די נחמד, רק חבל שפשוט הפכו את זה למשהן כל כך שולי ואידיוטי ומגוחך...

subatoi

New member
אז אם כבר...

א. מתי הפרק כן שודר? כי אני שמעתי על פאריס והוורפ 10 כבר בעבר. אז אני מניח שהוא *כן* שודר מתישהו. מתי? ב. למה הוא מופיע ברשימת הפרקים בסטארטרק.קום כרגיל, אם הוא לא שודר מעולם?

Hakarpad

New member
יש פרק כזה....

יכול להיות שלא שידרו אותו אבל נראה לי שראיתי אותו... (ששש... הורדתי אותו מהאינטרנט... ראיתי ומחקתי... (יש לחבר שלי את העונות של הרוב אז אני לא שומר כלום - אז אני לא יכול להגיד בביטחון).

למעלה