שמועות של פאלם במערכת הפעלה WM?????

berant

New member
שמועות של פאלם במערכת הפעלה WM?????

לאחרונה שמעתי ממספר אנשים שפאלם הולכת לנטוש את palm OSןלעבור ל-WM. מישהו נוסף שמע על זה משהו? האם יש קישור לכתבות בנושא? תודה. רון.
 

yoovee

New member
חרדת נטישה.

קודם כל אילו לא חדשות, זה כבר קרה בטראו עם סיומת W. פאלם כיום היא חברת חומרה נטו, והיא לא מחוייבת לשום מערכת הפעלה גם אם היא נושאת את שמה (ספיחי עבר). למרות שפאלם מזפזפת לאחרונה בין דגמי טראו עם מע"ה פאלם ומע"ה WM, הרי שממש לא מתוכנן לנטוש את מע"ה הקלאסית של פאלם, אלא לתמוך בה במפורש כנגזרת בדור הבא של מע"ה של ACCESS שתהא מבוססת לינוקס. פרטים נוספים תוכל למצוא באתר של ירון שלמה: www.mypalm.co.il
 

2cookie

New member
אבל לפאלם יש "גב"

היא תשיק מכשיר בשלב מסוים שיהיה בלון ניסוי, ממש כמו ה-TT בזמנו, עם מערכת ההפעלה החדשה. עם ה-TT היא היתה חייבת להצליח כי לא היו לפאלם עצמה אלטרנטיבות למכשיר הזה, אבל היום אם מערכת ההפעלה החדשה של אקסס תיכשל, פאלם תוכל לנטוש לחלוטין את מערכות ההפעלה שאינן של מייקרוסופט.
 

yoovee

New member
מה שאומר של-ACCESS יש גושפנקא ../images/Emo8.gif

הם הרי לא ירצו לשחזר את "סיפור ההצלחה" של PalmSource... עכשיו רק חסר שלפאלם תקום חברת חומרה מתחרה - אתה יודע אם עוד חברות רכשו/יורשו-לרכוש רשיונות ל-ALP (או איך שלא קוראים לה), או שיש לפאלם בלעדיות? (מה שיהיה מאוד מטופש מבחינת ACCESS סה"כ).
 
למעלה