שמועות טריידים

the mnm factor

New member
מכיוון שאין לי זמן לקרוא כרגע

רק אומר שהכל ברוח טובה מבחנתי, ושאני שמח שאתה חלק מהפורום
בתקווה שאגיב מחר...

webber44

New member
גם אני לא מסכים איתך

דבר ראשון אתה לא יכול לקחת דוגמא ממספר משחקים אינדיבידואלים ולהשליך על כל שיטת המשחק של לברון. המשחק הרגיל שלו דווקא הפוך. וכמו שיש שחקנים ש"מתייבשים" לידו יש הרבה שחקנים שפורחים, ואם הם לא היו משחקים ליד שחקן כמו לברון כנראה שלא היית שומע עליהם. במקרה של ראנדולף אני חושב שהוא יהיה שייך דווקא לאלה שיתפתחו וישתפרו, הסיבה היא שלברון לוקח נתח בעיקר ממובילי הכדור, לכן יש שחקנים שנפגעים מכך, יוז (בעבר) דלונטה ווסט, ואפילו פארקר שכבר מזמן לא מוביל התקפות מעבר בסיטונות בניגוד לתקופה שלו בטורונטו. לעומת זאת קלעים כמו גיבסון יודעים שכהם יעמדו חופשיים על הבלטה הם יקבלו את הכדור ליד. במקרה של השחקנים הגבוהים, אם נגר כמו ורז'או מצליח להתבלט ושחקן שלא יודע לעשות כלום חוץ מלקפוץ כמו היקסין, שניהם משתפרים משנה לשנה, אני חושב שזה בעיקר בזכות לברון. לגבי שאק- הוא סוס מת, הקריירה שלו בדעיכה גם בלי קשר ללברון, ובנוסף יש עוד 2 שחקנים שדורכים על הבלטה שלו. גודן- היה בירידה עוד לפני שהגיע לקליבלנד.

וגם אני לא מסכים איתך

לא לקחתי מספר משחקים פרטי (רגע של עברית : אין כזה דבר משחקים אינדבידואלים - אינדבידואלי = אישי ואתה התכוונת למקרה פרטי), לקחתי 5 עונות + כמה משחקים של שנה שעברה. כמו שאני רואה את זה, עד עונה שעברה קליבלנד שיחקה לברון נגד חמישה. לברון היה מנהל את ההתקפות, הוא היה מוביל כדור, הוא היה קולע או מוסר, לשחקנים האחרים נשאר להיות מוכנים וחכות למלך שיעשה את המהלך שלו. בשנה שעברה מו וויליאמס הביא שינוי כשלברון התחיל לשחק יותר אוף דה בול, ופחות כרכז. זה שיפר את קליבלנד פלאים. כל זמן ששיחקו כך מול אורלנדו, הובילו ופתחו פערים, ברגע ששמו את הכדור בידיים של לברון וחזרו לשחק לברון נגד חמישה, אורלנדו יצאו עם ידם על העליונה. זה היה התקציר. עכשיו קח קלעים כמו גיבסון שצריכים מישהו שיסדר להם מבט פנוי וללא ספק לברון יהפוך אותם לשחקנים טובים יותר, במיוחד כשהם חמים. שמת לב שגיבסון לא השחקן הכי יציב בעולם? זה כי הוא שחקן של סטריק. כשהוא חם הוא יקלע פעם אחר פעם, ולברון שחקן חכם מספיק כדי להמשיך למצוא אותו פעם אחר פעם. כשהוא לא פוגע, הוא גם בקושי יגע בכדור. גם שחקני אנרגיה כמו ורג'או יפרחו ליד לברון, בתנאי שהם שומרים טובים. לברון יודע למצוא שחקנים, ושחקן שזז על המגרש טוב ויודע לתפוס את הכדור כמו שצריך יהנה מאוד לשחק ליד לברון. לעומת זאת שחקנים שצריכים להרגיש את הכדור כדי להיכנס למשחק (שאקיל אוניל), שחקנים שהם לא סט שוטרים טובים, ומעדיפים ליצור לעצמם מצבים (דוגמת לארי יוז) יהפכו מיידית ל"זבלים". אין לי ספק ספק שורז'או, גיבסון והיקסון זה בזכות לברון. הבעיה היא שבסופו של דבר אלו שחקנים מוגבלים, וכשמגיעים לגמר הפלייאוף ומפסידים ישר כולם אומרים שללברון אין קבוצה, וזה לא באשמתו. הבעיה היא שאי אפשר לצוות אותו עם שחקנים טובים יותר בדרך בה הוא משחק היום. למה ראנדולף יכשל קשות בקליבלנד? כי ראנדולף שומר אישי גרוע מאוד. באחד על אחד הוא כמעט לא מסוגל לעצור שחקנים, בטח לא 4 חזקים. הוא גם ריבאונדר גרוע כרגע. הוא שומר קבוצתי טוב, ועוזר טוב בהגנה, בין אם זה בחסימות, ובין אם זה בסחיטת עבירות תוקף, אבל זה לא מספיק, ובחלק ההגנתי ובריבאונד ורז'או עולה עליו עשרות מונים. בהתקפה ראנדולף יהנה מהתנועה בלי כדור, ומריבאונד התקפה, ומן הסתם ישפר את מספר הנקודות שלו, ואת אחוזי השדה שלו, אבל ההתפתחות שלו תיעצר לגמרי, שכן הוא יכול לעשות הרבה יותר מזה. ראנדולף בקליבלנד לא יקבל המון דקות. בטח לא בפלייאוף. טעות שתיים בהגנה, וורז'או ישחק את שארית המשחק. הוא יאבד את הבטחון, ויתקע. יש לו יכולות יוצאות מן הכלל יחסית לגובהו. קליעה לא רעה ממרחק, מסוגל לשים כדור על הרצפה, מהיר ואתלטי. רק מה, הוא בן 20, ולפעמים התכונות האלו לא מסתדרות ביחד. הוא צריך קבוצה שבה הוא יקבל יד חופשית מהמאמן לעשות ככל העולה על רוחו. זה יעלה בהפסדים בטווח הקצר, אבל יהפוך את אנתוני לשחקן ברמה של בוש. בקליבלנד הגג שהוא יגיע אליו זה ורז'או, וזה גג מאוד נמוך ביחס לפוטנציאל שלו. במפתיע בגולדן סטייט לכל השחקנים יש יד חופשית חוץ מלAR שכל טעות שולחת אותו במהירות לספסל. אבל אני כבר מזמן הפסקתי לנסות להבין את נלסון\הנהלת הווריירס. סתם עושה לי כאב ראש. לגבי שאק - אמרו עליו שהוא סוס מת ב2008, ותראה איזה יופי של עונה הוא עשה ב2009. תן קצת כבוד. הדעיכה שלו לא קשורה רק ללברון, לדעתי זה קשור לשהיה ארוכה מדי על הספסל במטרה להגביל לו את הדקות, אבל בפועל הוא פשוט יוצא מהמשחק ולא מצליח להיכנס אליו בחזרה. זה גם קשור ללברון שנותן לו את הכדורים בתחילת המשחק, אבל לא בהמשכו. גודן היה בירידה לפני שהגיע לקליבלנד? מה אתה יודע על גודן בדיוק? שחקן שהגיע לקליבלנד בשנתו השלישית בליגה, אחרי שנתיים ראשונות לא רעות, עם המון פוטנציאל. להגיד שהיה בירידה לפני (מתי הוא עלה בדיוק?) זו פשוט שטות.

גם העברית שלי לא משהו בכלל

אין כזה דבר מספר משחקים פרטי. מספר משחקים קטן, אני מאשים את הסינים והתחביר הטפשי שלהם, אבל שולמית שמידט מן הסתם מתפלצת היכן שהיא נמצאת עכשיו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
גם אני לא מסכים איתך

סתם רציתי להמשיך את הרצף... רק התעוררתי וזה לא שבאמת קראתי את כל ההודעה הארוכה הזאת

OrEl74

Well-known member
מנהל
גם אני לא מסכים איתך

שברתי שיא שינה של עצמי והתעוררתי הבוקר רק בשבע. הזדקנתי

carmelo

New member
אני דווקא מסכים

עם עבוד...בייבי ראנדולף לא צריך את הלחץ בלשחק עבור קונטנדרית כעת...וליד לברון הוא יוגבל לתפקיד סטייל מריון, כשהוא מסוגל להיות אודום.

OrEl74

Well-known member
מנהל
האמת שגם אני מסכים

עם כל הכבוד ללברון, הוא לא בדיוק השחקן ששחקנים צעירים יכולים להתפתח לידו.

asafsuf2

New member
מה יש לסקרמנטו לחפש אצל נייט רובינסון?

שמעתי את השמועות האלה אבל אני לא מאמין שהם באמת מתעניינים בו. לא חסר לסקרמנטו שום דבר בעמדות הגארד. יש את טייריק אוונס שהוא הכוכב הגדול של הקבוצה, ביחד עם בנו אודריך שמשחק מדהים העונה, רודריגז מהספסל נותן דקות מצויינות ועוד מעט יחזרו מרטין וגרסיה ובכלל יהיה שמח. בנוסף, יש להם עוד בערך מאה סמול פורוורדים שיכולים לשחק גם בתור גארדים. דבר היחיד שסקרמנטו צריכה עכשיו זה ביג מן אמיתי, כי ספנסר הוז בינתיים לא ממש מספק את הסחורה. ברוקמן היה יכול להיות הביג מן האולטימטיבי, אם רק היה גבוה באיזה 10-15 ס"מ...

Fuertemente

New member
קשה להשיג סנטר

אז אולי מביאים מלא גארדים ופווארדים, שיהיה מה לתת כשיהיה איזה סנטר לטרייד, אוספים סחורה :)

asafsuf2

New member
אז אני מקווה שיש להם מחסן גדול...

למרות שעדיין קשה לי להאמין שהם יביאו אותו.

Or Amit

New member
טרייד שיצא לפועל

יוטה העבירו את אריק מיינור ומאט הארפרינג לאוקלהומה עבור הזכויות על פיטר פס (נבחר ע"י הסוניקס ב-2002) וכמובן לא מעט מקום תחת תקרת השכר. מייק וילקס ושון ליווינגסטון ככה"נ יחתכו מהת'אנדר.

carmelo

New member
טרייד מצויין לת'אנדר

מיינור הוא בדיוק הרכז הטבעי שהיה חסר להם בסגל, והם יכולים להעביר את החוזה המסתיים והמבוטח של הארפרינג ביחד עם שחקנים אחרים, למשל איתן תומאס (עוד חוזה נגמר) ובחירות דראפט, בתמורה לאיזה סנטר טוב. הג'אז חסכו 10 מיליון בטרייד הזה, בגלל שהם שילמו מס מותרות. הם עדיין נמצאים 4.8 מיליון דולר מעל הסף, אבל אולי הצעד הבא יהיה להעביר את בוזר בטרייד שהפעם גם יחסוך להם כסף, אבל גם יחזק אותם על הפרקט.

OrEl74

Well-known member
מנהל
טרייד מצויין לי

יש לי את מיינור בפאנטזי

אני קצת מתקשה להבין מה בדיוק הולך להיות שם

ולא ממש יודע כמה טוב זה יהיה לך. ראסל ווסטברוק מראה השנה יכולות ריכוז מרשימות, ואני לא רואה את מיינור מועדף על פניו, כשרוני ככל שיהיה. ווסטברוק עדיין מאבד יותר מדי (3.3 בדיוק כמו שנה שעברה), אבל מוסר יותר אסיסטים, וקולע יותר נקודות. ואני דיי בטוח שהוא שומר יותר טוב ממיינור. טאבו די השתלט על ה2 הפותח, הוא מביא בעיקר הגנה והמון לחימה, חוסם טוב יחסית לגארד. הקליעה שלו עדיין נתונה שיפור, אבל בינתיים הוא ממלא את הציפיות ממנו. מאחוריהם יש את הארדן שמראה המון פוטנציאל, וזקוק לדקות כדי להתפתח. איפה בדיוק מיינור יכנס? רכז מחליף? כמה דקות הוא יראה מאחורי ווסטברוק? יגנוב דקות מהארדן? לא ברור לי איך תראה הרוטציה.

carmelo

New member
מצבה של 4 גארדים, זה מה שיהיה שם

אכן לא צריך למהר ולהכתיר את מיינור כסטאד פנטזי. הוא יהיה הבאק אפ של ווסטברוק, שזה כבר שדרוג עבורו בהשוואה ללהיות באק אפ של דרון. גם עבור הת'אנדר זה שדרוג, מליבינגסטון הפצוע וקווין אולי הקשיש. ספולושה יכול לשחק גם סמול, אני מאמין שבשנים הבאות הוא יאבד את מקומו בחמישיה לטובת הארדן, שיאזן טוב יותר את ווסטברוק. ווסטברוק אגב, יכול לשחק גם קצת 2 לצד מיינור. הקיצר, צרות טובות יש באוקלהומה. הקו האחורי שלהם מסודר, עכשיו השאלה היא מה יקרה שם מקדימה.

עידו17

New member
מיינור הוא מחליף נחמד, שהת'אנדר קיבלו במתנה

מיינור הוא הפרס על כך שהת'אנדר היו מוכנים לקחת את החוזה של הארפרינג. הוא נותן מחליף סביר ל-15 דק' במשחק, שגם יכול לשחק עם ווסטברוק בחמישייה נמוכה, והוא בא בזול, אז לאוקלהומה סיטי אין הרבה מה להפסיד.

למעלה