שמא או אולי

שמא או אולי

באלף או בעין...מחפש אני מתנדבים לנסות וליצר. כל שזקוקים זה גישה לקופסא לה חוטים וסבלנות... אין פרסים או משקל לארנק, רק כייף ואולי דף אישי נחמד. על מנת שלא להמחק אמנע מלינק ישיר,אבל לא להסס להשתמש במסרים. להנהלה הרחבה יהיה נחמד להשאיר זאת קצת זמן לפני ההצמדה. חושב אחרי שש שנים פה באזור כמה דקות של חסד יהיהו במקום.

נו?

אז מה יהיה? אצתרך לעבור לאיומים? סנקציות? להתפשט כאן בפומבי? האין צדיק אחד ברומא? איש הגון בסדום? או לפחות נאיבי מאילת? חומר למחשבה. או בעצם,רק דוגמא.

להתפשט

בפומבי מתחיל להשמע מעניין....

יערית

New member
תמיד כאן לצידך

גם אם רחוקים מיילים האחד מהשנייה.הדרך שלך התחילה בצעד קטן ומאמינה שעוד הרבה כניסות של אחרים יגשימו לך את החלום . מוצאת את עצמי מבלה יותר שעות באיך להיתפרנס ולבסס את עצמי במקום שיש בו מעוף,זמן כייף זה כבר מחוץ למסך:))) הנאיבית מהשרון

קוד כל שלום

תודה,וכל השאר...
אחרכך הסבר קצר.אין זה עניין של רדיפה אחר כניסות...את זה עושה אני ביבשות אחרות
. ובעוד עולמי בהחלט מתרחב לו איטו ומכסה יותר ויותר ערים ומדינות מחטיא הוא המטרה הבסיסית וזה מה שמנסה אני להחזיר. כבר מכיתה ח שניסיתי לתקלט במסיבה האזורית הבנתי שאין הרבה קשר בין דעת הרוב וטעמי האישי,ולאהוב משהו ממש לא מספיק. ובעוד אני בהחלט יכול ליצור ערים בסיטונאות מאבדות הם מהטאץ האישי שאמור היה להיות פה מיוצג...לכן גם הפניה,לנסות איך עובדת יכולת היצירה של אנשים אחרים...מה ניתן ומה זה שלא? מה עובד וכדומה...ופה,מכוון שכאן בנגוד למקומות אחרים כבר מכיר חלק ניכר מהנוכחים ויודע איפה למקם הביקורת...אז זהו. באמת לא עניין של עוד איקס כניסה או יציאה. אלא דווקא יכולת היצירה שעומדת למבחן, אישית חושב שמי שיבחר לנסות יגלה {כמוני} שאין עניין שום גבולות.

יערית

New member
שורה תחתונה

מזמן יודעת ועכשיו במיוחד לאור העבודה,שורה תחתונה היא החשובה, מה בכל זאת יצא לי מהכנת דף אינטרנטי שלי אם בקושי יש לי זמן להשקיע בו? יש לי זמן מיותר,אני מעדיפה להשקיע במשהו יותר מוחשי ומציאותי לא? אז אל איזו יצירתיות אתה מדבר?להביא את המקום כמו "בבמה יוצרת"? מקשה בכונה כי רוצה להבין בין הצלעות.:)) שלומלום גם לך

../images/Emo140.gifכלום...

ולכן גם לא היתי ממליץ לך לעסוק בזאת. מנגד יכול אני לרשום רשימה ארוכה מדוע ולמי כן כאדי ליצור דף לעצמו לעסק וכדומה, אפילו אין ניתן מזה להרוויח כסף. אבל אז ימחקו אותי מכאן במהירות ובצדק. נכון לרגע זה זה באמת עניין רק למי שנהנה מהיצירה כשלעצמה...ההתעסקות והלמידה של מה הם הדברים שניתן לעשות. קודים להוסיף,סרגלי חיפוש או מדיה משחקים וחומר לימודי או עיסקי..... לך אישית היתי ממליץ ובלב נקי,להמשיך במרץ באותם דברים שעושה את לאחרונה. נראה לי מכאן,ומבלי להימר לדעת שום דבר,שמשרתים הם אותך נאמנה.

רות 2

New member
המילים .... המילים ..

שם.. פה ..ואיך שהו גם איפוא שהו...... פרולה (אני שם מנצלת כל מיני בכמה שפות ........)

הגבתי בהתאם....

וגם שלי אישית אין התנגדות לעשות זאת כאן,בחרתי לגגע זה מזה להמנע. הכדור אצלך...אמשיך במקום והזמן,בהתאם לבחירתך...

וזה לגמרי בסדר...

מניח לגמרי לבד,שאצלי זה יושב..כמובן שבמידה ולך חשוב, תני סימן ואשמח להבהיר,רק שאין זו חובה ולכן במטותא ממך אמתין להבהרות,שלא יגידו מתעסק זה בזוטות...

בטח שהתכוונתי

לא הייתי שואלת סתם. לא הבנתי את מה שכתבת גם לא ע"י קריאת התגובות של מי שכן הבין.

אז אסביר....

בסופו של יום ותהליך היתי רוצה להגיע לאתר המכסה עולם . אבל בנגוד לדפי התירות שתמצאי לרוב היתי רוצה שכל מקום ייוצר עלידי מישהו מקומי שיביא לדף ניחוח אישי,לינק חבוי שמכאן בחיים לא אמצע לאיזה פאב שכונתי או מסעדה שבלעדיו עליה בחיים לא אשמע...מוזיקה תרבות ואפילו ריח.הדברים,שרק מישהו ששם גר יוכל אותם להביא...מליוני מקומות קטנים שחיים ותוססים. אינני שם...אפילו לא קרוב.ולבנתיים השיוט קשה,וככה גם יכולת היצירה. ובעוד כבר כיית את אירופה כולה המזרח התיכון ארהב ואושיאנה,זה טוב רק כעמוד שדרה, או רקע...החיים חיבים לבוא מאנשים. מה גם מתברר פעם אחר פעם,שמה שיכול אני לבצע בקלות מהמחשב האישי שלי לא בהכרח אומר שככה זה למשתמש זר,שמעוניין ומנסה. בשביל זה אני מחפש אנשים שאצור עבורם את הדף בתור התחלה וינסו הם מביתם ובזמנם החופשי לנהל את תוכנו מביתם וממחשבם. אין גבולות לעניין,ומודה זה מפתיע אפילו אותי...הרשת עמוסה בקודים ובסקריפטים ככה שבפועל לא צריך לכתוב ולא אות אחת...רק להעתיק ולהדביק,ועולם שלם נפתח. מדף אישי לתא חברתי,מקבוצת כדורגל ועד עסק פרטי... המעונינים יקבלו דף התחלה, ממנו ניתן ליצור עוד ללא שום הגבלה.בתאוריה יכולים הם לחבר דפים לעצמם וליצור פורטל שלם בכל נושא בעולם. תיבת דואר וכתובת {ככה שאין הם מחויבים אפילו לתת כתובת דואר} ופורום למי שמעוניין...{גם שמוצא זאת הרבה יותר קל פשוט להשים קישור לפורום אהוב} ותוכן לסרגל העליון על פי בקשתם...שיותאם לדרישותיהם בכל רגע נתון. שליטה מלאה על ששת הלינקים הראשים,וכל מרכזו של הדף...וידאו תמונות כתיבה וכל מה שהנפש חפצה. גם אני, לומד כל יום מה זה שיכול לעשות עם הדברים...

-מחייכת-

באמת שניסיתי.... סת'בכתי שם.. אבל בוא "נקצר" את הדרך.. מחר למשל...אני פוקדת אתר תיירותי חדש.. ועל הפשוט ביותר... יש בחור...הוא- מטיילו לו ומגלה עולם...חוזר למשרד..ואז משלחת שלנו יוצאת לטעום מהריחות, מהמראות, מהנוף.. חוזרים למשרד...ומעבירים נתונים לאנשיי הפירסום התוכנה, הם- בונים ווב סייט- ומשם זה יוצא אליכם... למה לשבור את הראש??? :}}}

חבוב

קבל עם ועידה פרסת כאן רעיון נפלא לסטארט אפ!! לא חושבת שאני מועמדת מתאימה לניהול דף שכזה, או לחלופין שיש לי את האנרגיה להתמודד עם זה, אבל זה נשמע רעיון נפלא!!! המלצה על פאב שכונתי באירלנד, מסלול הליכה בהרי טורקיה, מסעדה שווה בקניה - נראה לי שלונלי פלאנט צריכים לקנות את הרעיון ממך.

למעלה