שמאלנים יקרים, למה עכשיו ?!

Meddle

New member
שמאלנים יקרים, למה עכשיו ?!

כבר שבועות שאני מזדעזע מתחלחל למשמע פועלם של קבוצות מסויימות מהשמאל בישראל. בין אם זה התצרפות להפגנות של פלסטינאים, או שליחת מאמרים האומרים לחסל את ההתנחלויות לעיתונים פלסטינאים, בין אם זה רדיפה של ראש ממשלת ישראל המכהן, או שאר מיני ירקות שהם רבים משאכלול עכשיו. אני חושב שייפוי הנפש הצבוע מכסה את עינייהם של אותם אזרחים, שמאלנים. מאחר וגם אני באתי מהשמאל, אני יודע שהצטדקות ולחימה עיוורת למען מטרות ``נעלות`` לכאורה היא נחלה שאין לה עוררין. ולעומת זאת אני שואל למה עכשיו?! האם אותן קבוצות שתומכות כל כך במאבק הפלסטינאי לא רואות את הפגיעה הישירה בישראל? פעולות כאלו הנזכרות למעלה נותנות מעיין לגיטימציה להמשכיות הםעולות נגד ישראל. מדינת ישראל נמצאת מלחמת התשה, מלחמת קיום. במלחמה הזאת החיילים הם אנחנו, כולנו ולא רק לובשי המדים המשרתים בגבולות. דווקא עכשיו, בשלהי אותה מלחמת קיום קמים אנשים ונותנים יד עוזרת לאויבינו?! אני מבין את הקראיה לזכויות שוות ואני יודע שלא כל הערבים הם רוצחים וכל הפלסטינאים טטרוסטים שרוצים לראות את דמנו שפוך, אבל לכל דבר עת ומקום וזה לא הזמן לפגוע בביטחון ישראל. אז הם רוצים חיים טובים לפלסיטנאים, והם רוצים חיים שווים לערביי ישראל. רבותיי, גם ההורים, האחים, הקרובים, החברים, המכרים ואלה שרק ראו פנים אלמוניות של נפגעי פעולות טרור רצו חיים טובים. תסתכלו להם בעניים בפעם הבאה לפני שאתם מגישים לאוייב את ראשינו על מגש.

למעלה