שמאלה, שמאלה ! (מיקום אלמנט בעמוד)

שמאלה, שמאלה ! (מיקום אלמנט בעמוד)

יש לי את העמוד המדהים המצורף להודעה זו. אני רוצה למקם אובייקט כלשהו (נניח תמונה) משמאל לטבלה. הבעיה היא שהתוכן של הטבלה לא קבוע. בעמודה הימנית, במקום הספרות, יש לי אובייקט עץ, והוא יכול כמובן להתרחב ולגדול כאשר פותחים את הצמתים, ובעקבות כך גם אורך/רוחב התא יגדל, ובעקבותיך - גם שאר התאים. לכן אינני יכול למקם את התמונה בתוך הטבלה, כי כאשר אפתח צמתים בעץ, היא תזוז (אני רוצה שהיא תהיה במיקום קבוע על המסך). אפשר אולי לסדר זאת ע"י קבעת מיקום אבסולטי, אבל זה לא ממומלץ. יש לכם פתרון עבורי ?

כי זה יכול לגרום לבעיות...

אם אתה קובע מיקומים אבסולוטים, יכולה להיותב עיה כאשר מגדילים/מקטינים את החלון ו/או עובדים ברזולוציות שונות... לא ?

תפרט בבקשה, לא הבנתי וזה חשוב

תבפרט בבקשה, לא הבנתי וזה חשוב, אם תוכל לצרף דוגמא - מה טוב ! תודה ידידי.

../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה שבעצם עשית הוא שמת את התמונה בתוך DIV, וקבעת לו מיקום אבסולוטי.. רציתי את התמונה בצידה השמאלי של הטבלה, אבל זה לא קריטי, אני מנח שאפשר לעשות זאת ע"י שינוי המיקום האבסולוטי.. אבל : זה בעצם שכבות ? קביעת אובייקטים שונים באותו מיקום אבסולוטי, ושליטה ע"י Display של מה יוצג ?

../images/Emo41.gif אבל...

עקרונית, ה נשמע לי לא ממש יעיל לקבוע את התצוגה באופ אבסולוטי,זה יכול לגרום לבעיות כאשר מקטינים/מגדילים חלון, וברזולוציות שונות, לא ?

Adminastor

New member
זה נכון...ניסתי להקטין את החלון בקו

בקובץ שדור מסר, והגעתי למצב שהתמונה התמקמה מעל לטבלה וכסתה אותה

למעלה