"של מי השורה הזאת" מספר 58א

"של מי השורה הזאת" מספר 58א

******************************************* *** אין לשלוח פתרונות לפורום לפני 19:30 *** אפשר לפני 19:30 במסר אישי בלבד! ******************************************* בוקר טוב. הנה לכם החידה היומית: המובאה: "בפרדס ברימונים צמודים כשושנים בפרדס ברימונים רמוזים בארמונים" תשובה חלקית צריכה להכיל: א. שם הריקוד ב. שם השיר תשובה מלאה צריכה להכיל: א. שם הריקוד - שם היוצר - שנת חיבור הריקוד ב. שם השיר - מחבר המילים - מחבר הלחן ג. המילים של השיר (אין לצרף מילים אם לא מציינים בצמוד את שם מחבר המילים) * זמן פתרון החידה - לא לפני 19:30 הערב * אפשרי במסר אישי בהצלחה דני

הפתרון שלי לחידה 58ב

אהלן דני! המובאה לקוחה הפעם מתוך "איומה בהר המור" ריקוד מעגל של שאולי אמנון משנת 1983. גם לשיר קוראים איומה בהר המור. המילים הן של רבי שלום שבזי והלחן של יהודה בדיחי. ושאלה קטנה לי אליך, דני: האם הריקודים לצלילי שירים שמקורם בתימן חביבים עליך במיוחד? (לפי החידות שלך עושה רושם שכן... צדקתי?)

תשובה במסר של הורה מיכל

איומה בהר המור - מעגל - אמנון שאולי - 1983 מילים: רבי שלום שבזי לחן: אביהו מדינה(עפ"י רוקדים: יהודה בדיחי) זהו ריקוד מקסים של אמנון שאולי, שהופץ בארץ ע"י מישאל (אני לא זוכרת את הסיפור המדויק), וזו חוויה אמיתית לראות את מישאל רוקד אותו (במיוחד את החלק שנבחר לחידה) והרי מילות השיר: איומה בהר המור עלי לך ובשרי. ונשיר בשיר מזמור, בניגון ליוצרי. ונעלה להר תבור בסודות (שירות) ומזמרי וזכור וגם שמור, שמורים במשמרי. בפרדס ורימונים, צמודים כשושנים. בפרדס ורימונים, רמוזים בארמונים.

תשובה במסר של עלומית

הריקוד הוא איומה בהר המור,אין שם מיוחד לשיר,המלחין יהודה בדיחי המשורר רבי שלום שבזי ומחבר הריקוד הוא אמנון שאולי ב1983 ריקוד מעגל

תשובה במסר של מיכל אהרון

שם הריקוד: איומה בהר המור מחבר הריקוד: אמנון שאולי שנת החיבור: 1983 שם השיר: איומה בהר המור (לא מצאתי משהו אחר) מחבר: רבי שלום שבזי מלחין: יהודה בדיחי. למרות שלא היה צריך לציין...צורת הריקוד: מעגל

תשובה במסר של דב אורבך

איומה בהר המור - מעגל - אמנון שאולי - שנת 1983. איומה בהר המור - מילים : רבי שלום שבזי / לחן : יהודה בדיחי / מבצע : אבנר גדסי. הופיע לראשונה בהשתלמות מישאל בתאריך 28/5/1983. מופיע בקלטת מעגל 29 מסידרת "רוקדים".

תשובה במסר של ש ו ש נ ק ה 1

שם הריקוד: "איומה בהר המור" ריקוד מעגל היוצר: שאולי אמנון שנת חיבור: 1983 שם השיר: "איומה בהר המור" מילים: שבזי רבי שלום לחן: בדיחי יהודה אין לי מושג מהן המילים של השיר וכיצד ניתן למצוא אותן...

תשובה במסר של gold869

איומה בהר המור - רקוד מעגל של אמנון שאולי משנת 1983 (השתלמות מישאל מהתאריך 28.5.83). איומה בהר המור - מילים: ר´ שלום שבזי, לחן: יהודה בדיחי, ביצוע: אבנר גדסי מהאלבום "דרור – למנצח שיר מזמור" חלק ג´ בהוצאת "הד ארצי", אוגוסט 1999.

וואו! כמה פותרים!

כל הכבוד לסתיו לבן, הורה מיכל, עלומית, מיכל אהרון, דב אורבך, שושנקה1, ו - gold869. ובמיוחד לדב אורבך ול - gold869 על פתרון שתי החידות גם יחד. לא ידעתי שאיומה בהר המור ידוע כל כך... השיר לא בשירונט... אם יש כל כך הרבה פותרים בחידה הראשונה, כנראה שאני לא מייסר אתכם מספיק בעקרבים
מה שמזכיר לי, יש מועמד לקחת את השרביט בשבוע הבא?

בהחלט כן - המועמדת היא.....

החברה שפותרת בחריצות ובשקדנות מידי יום ושמה מיכל (הורה מיכל). פגשתי השבוע את מיכל, הצעתי לה את התפקיד מיום ראשון הקרוב, לשמחתי היא נענתה ברצון. אני מקווה שכולנו נשתף פעולה עם מיכל בשבועים הבאים. לצערי (גם לשמחתי) בשבוע הבא לא אוכל לסייע למיכל - אהייה בחופשת חו"ל. תודה לדני (גם על השוטים והעקרבים) ובהצלחה למיכל. דבל'ה.

../images/Emo51.gif

מקווה לעמוד בציפיות... תודה לדני על כל החידות, ולהתראות בשבוע הבא

למעלה