שלל שרב- למעריצה מספר אחת שלי

שלל שרב- למעריצה מספר אחת שלי

שלל השרב- מאיר אריאל תם השרב הגדול. השמש רד לים הכחול ורוח חרישית מרגיעה, פנים וצוואר נחיריים ודם. שני ציירים על החוף רואים לאור היום את הסוף, ולהקת שחפים כמראה שביס אפרפר, כלטיפה על הים. היא לא יודעת כמה תוכל למשוך, היא לא יודעת כמה תוכל לנשוך וכבר חשבה לברוח מכאן., זה לא עניין, רק שאין לה לאן... והיא נרדמת בהקיץ (הווואווו...) עם הגב לים עם הראש לשם. ולא אכפת שכבר יבוא, כך עליה יעבור. עם הגב לים עם הראש לשם. אור החשמל מדגדג ואת החושך זה מענג. ואנשים יוצאים לחפש מקרה שייקרה אם אפשר במקרה. שני ציירים על הבאר עוד לא מאמינים שנגמר. וושביס הרקדנית מרחף על בטן גליה ולא במקרה. ובשדרות הרעד עובר גובר, בחצרות הפחד נובר צובר. פתאום היא מתרגשת נורא סוף מאורע זה יקרה, זה קרה: העיר נפתחת לפניו (הווואווו...) עם הגב לים עם הראש לשם. לא נלחמת לעצור, לא אכפת לה כבר לגמור עם הגב לים עם הראש לשם... והיא נפתחת לפניו (הוואווו...) עם הגב לים עם הראש לשם. יאהבוה ציירים יצירוה שיכורים עם הגב לים עם הראש לשם... תם השרב הגדול...

סיון ...

New member
קארל....!

ת-ו-ד-ה!!!!!!!!!!!!!!!!! אתנול בעבודה משום מה נדבקתי לשיר הזה, ואחת שעובדת איתי אמרה לי שזה לא שיר שנדבקים אליו אלה אם ממש ממש עצובים, ואני לא יודעת למה אבל הוא לא יצא לי מהראש, ידעתי שיש לזה סיבה וזה לא סתם... ואז פתאום אתמול נכנסתי לבאסה והשיר הזה כ"כ התאים... ידעתי שיש סיבה לזה שהוא ישב לי בראש.... ועדיין לא יצא הוא מתאים מתמיד...

למעלה