שלל מסיני!

Appocalypse

New member
שלל מסיני!

אז ככה! חזרתי מסיני אנשים! תברכו אותי! וכמובן שיש שלל עצום!!!!!! אז מאיפה נתחיל? 4 נרגילות חדשות! שלוש מצריות ואחת סורית. כולן פצצות! רק שלאחת מהן, יש ראש כל כך גדול, שצריך להכניס פנימה קופסת טבק שלמה! 12 ראשים בגדלים שונים (לקחתי לפי טעמים,יענו מעכשיו לכל ראש יש את הטעם שלו. (יש לי סיוטים מטבק מנגו, שפשוט נידבק! ולא עוזב!!!) אגב שתדעו לכם, המיצרים לא יודעים מה זה ראש קרח, שעה הראתי והסברתי להם, והם לא מבינים,זה לא ניראה לי המצאה שלהם. עכשיו הקטע המגניב שם,שאפשר ליקנות גם טבק בקילוגרמים, כן כן, כמו פיצוחים!.(וכאן הפצצתי) טבק לימון - 1.5 ק"ג טבק דאבל תפוח - 0.5 ק"ג טבק קולה - 0.25 ק"ג אפרסק - 0.5 ק"ג ענבים - 0.5 ק"ג אננס - 1 ק"ג (טבק אידר! ניסיתי פעם ראשונה!) אגב, יש להם גם שם עוד סוג של גחלים,יענו שמחזיק פול אבל פולללל זמן! מרובע שכזה.... קניתי 300 גחלי סטאר. וחמישים מרובעים. כל העסק הזה עלה לי פחות מ500 ש"ח, אבל צריך לדעת להיכנס,ולא להיזרק באיזה חוף ולקנות מהמוכרים, כי הם רגילים לישראלים עשירים בזבזנים. אגב, יש להם מנקי נרגילות מגניבים כאלה, זה בכלל לניקוי נשק, אבל בקטנה. עכשיו הקטע הכי הכי הכי מגניב, עם הייתי מעביר את זה במכס, היו עושקים אותי....אבל לא! לא כשיש אבא שעובד במכס.... היה פנאן, עוד חצי שנה נוסעים שוב!

Appocalypse

New member
להזכיר...

בקופסאץ טבק אחת יש 0.05 ק"ג,תעשו לבד את החשבון! 30 קופסאות טבק לימון! או יההה!

Appocalypse

New member
אכן אכן! תודה לאבא!

אכן אכן בפנאן! במיקרה ומישהו יארגן מיפגש פורום בקרוב, אני כניראה אגיע! אם שבע נרגילות והרים של טבק וגחלים!!!

rotemr17

New member
שאלה קצת דפוקה..

לא מסוכן שם? אחרי הפיגוע שהיה שם.. רציתי להיות שם בחופש

Appocalypse

New member
בדוגרי

את האמת שמסוכן... יענו צריך לדעת לאן להגיע...ועדיף לא להגיע בחופשים...(כי אז יש פול ישראלים, כל המחירים, של הכל עולים בענק!) בכל מיקרה, אני מגיע לאותו חוף של אותם אנשים מאז שאני ילד קטן, מגיל שלוש התחלתי ליסוע (עם ההורים כמובן) ומאז אני נוסע איזה 4 פעמים בשנה, ממש ממש כיף...ושווה כל רגע!

למעלה