שלישיה שלי מהתנ"כי

kadmony

New member
דני...

צילומים אחד ושתיים חדים שימוש נכון בעומק שדה אך הייתי נותן פה OVER של 0.7 לפחות ואז היה לי יותר פרטים של הדורס. צילום 3 של הלמור אהבתי את הפוזה ואת החדות גם פה מעט חשוך מפריע לי מעט החיתוך בצד שמאל

ran refael

New member
תמונות מעניינות../images/Emo45.gif

השתיים הראשונות עם עומק שדה נהדר העיט כמעט יוצא מהפריים החוצה השלישית מעט שטוחה, אולי בגלל התאורה הקונטרסטית השתמשת בפלאש ישיר?

Noaal

New member
אז ככה:

הכי אהבתי את השניה. הראשונה יפה, אבל לא "עושה לי את זה". השנייה מדהימה

Noaal

New member
נשלח לי באמצע..

השניה מדהימה, הן מבחינת הצבעים והן מבחינת העומק שדה. השלישית, מפריע לי היד החתוכה של הלמור בצד ימין, היית צריך לנסות לנסות לשים את כל האצבעות.

דנייייי

New member
התמונה של הלאמור

צולמה על עיוור...מצלמה הייתה מרוחקת מהגוף וכיוונתי בערך לכיוון..מה שיצא יצא....וזה מה שיצא...

elistein

New member
שים לב שנועה ואבי אמרו בדיוק את מה

שאני אמרתי לך, לגבי הרקע בשניה והיד בשלישית. לדעתי יש הסבר פשוט לכל זה והו: אם הייתם קוראים לי התמונות היו יוצאות יותר טוב, כמו סוג של "מוזה". סתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתםם

Noaal

New member
התעוררת??? ../images/Emo6.gif

יכולת לבוא

elistein

New member
משהו ציין שיהיה איתי בקשר

אבל הטלפון לא צילצל וגם לא האי מייל. נו מתי באים לבראוניס וקפה?

Noaal

New member
אבל אבל אבל

אמרת שאתה עובד (ודיברנו שתבריז בשביל הכלביה שלא צילמנו). כבר אין בראוניז, אבל יש עוגיות קנויות של נאמן וקפה.

OhFear

New member
דניייי. יפה מאד. תמונות חדות. מציע

לך לנסות לעבור למדידת אור נקודתית, בעיקר בצילומים כמו שלך, של אובייקטים נקודתיים מרוחקים, התופסים חלק גדול מהפריים. אני מניח שאז לא תקבל אנדר. בכל מקרה - אחלה תפיסות. אהבתי מאד את הלמור, מזווית אפס.

דנייייי

New member
הלוואי והיה לי ספוט

אבל 300D אין לה את האופציה הזאת ואם הייתי זוכר לעבור ל 400 אסא הייתי מקבל יותר פרטים כמו בסט החיוויאי אבל ....

DeathWing

New member
דני - בהצלחה ידידי!!

סט נהדר! ושההתנתקות תעבור לך בשקט..

דני

הקומפוזיציות יפות ועומק שדה טוב אבל התמונות סובלות מunder...הם חשוכות ושטוחות משהו... היית מנסה לעשות מדידה נקודתית אבל אין אצלך במצלמה אז היית עושה פיצוי חשיפה...עדיף שהרקע יהיה בover מאשר שהנושא יהיה בunder (לםחות במקרה הזה)

למעלה