שלישיה עם א´

שלישיה עם א´ ../images/Emo68.gif../images/Emo9.gif../images/Emo68.gif

בשעה טובה, הקטנים התעייפו והלכו לישון. א´ כבר עישנה את הג´וינט של הערב, מלאכית במקלחת ואני מסדר את חדר המשחקים, שם קבענו שנשתובב – בחדר האורחים ישנה הבת של א´. כמה שמיכות על הרצפה, פוף, נרות ומלא משחקי ילדים סביב משלימים את האווירה. א´ בטייץ וחולצת כותנה מלאכית בחלוק גדול, אותו לבשה אחרי המקלחת. חבל להתלבש לפני שמתפשטים. אני עולה להביא את ציוד העזר הנדרש וכשאני חוזר, אחרי כ-30 שניות, שתיהן כבר יושבות, ערומות... איזה כיף, אבל... הבטן שלי... אוי ואבוי... אולי משהו שאכלתי... אולי הארטישוק הירושלמי? אין מה לעשות, אני עולה למקום חשוב ומקווה שלא אפסיד את כל הפאן. אחרי נצח נצחים ומקלחת חמה, אני חוזר ומוצא את א´ על המלאכית, נעה בתנועות מגרות, איזה כיף! אני נשכב לידן ומתחיל ללטף אותן, כדי להכנס לאווירה, לקצב ולאנרגיה. לפתע נשמעת זעקה מלמעלה. אחרי התייעצות זריזה זוהתה הקריאה ומלאכית נפרדה בצער מא´ ועלתה להרדים את הקטנה. א´ נראתה אבודה בלי מלאכית. חיבקתי אותה וניחמתי אותה: "אל תדאגי, היא מיד תחזור". האמת, כמעט נעלבתי. זה היחס שאני מקבל? אל דאגה, היחס השתפר פלאים. אני נשכבתי לי וא´ כיסתה אותי בגופה הרך והחמים. בתנועות אגן נמרצות היא החלה ללוש אותי, מממממ. מה אגיד, שווה ביותר. הבעיה היחידה, אליה א´ ואני שמנו לב הייתה, שלמרות הפעילות הנמרצת, לא עמד לי. טוב, לי זה היה ברור... מלאכית היתה חסרה. מדהים איך אנחנו מחוברים. בכל מקרה, מלאכית חזרה במהרה והכל הסתדר. מלאכית התבוננה בנו - אני שוכב, הפוף משמש לי כרית וא´ מעלי, מתחככת בי, נענית לליטופי, אגנה זז בפראות על שלי ואני מרגיש את הרטיבות שלה נוטפת עלי. מלאכית עברה למרגלותינו והתחילה לגעת בא´, מלטפת את הדגדגן ומוסיפה גם אצבע לתוכה. התנועות של א´ התחילו להיות יותר קצביות... עיניה נעצמו... מלאכית ללא ספק גרמה לה להפיק קולות של הנאה וצמרמורות. א´ התרוממה מעט, מגישה את עצמה למלאכית, מגבירה את קצב התנועה שלה. אני מתנשק איתה ומלטף אותה מקדימה ומלאכית מענגת אותה מאחור. אחרי שגמרה, היא נמרחה עלי ולמשך כמה שניות נחנו. איזו התחלה מקסימה! א´ ירדה ממני והתלטפנו לנו כולנו. אני ישבתי, ראשה של מלאכית נח על רגלי ואני מלטף אותה. א´ כרעה בין רגליה והתחילה ללקק אותה. אין מה להגיד. א´ צוללנית עם דיפלומות. היה כיף לראות אותה מלקקת בהנאה מרובה את מלאכית. כל כולה שקועה במעשה, מזיזה לא רק את לשונה כי אם את כל הראש במעגלים. את התמונה המגרה השלים עכוזה שהתנוסס מאחור, סקסי ומזמין, נע גם הוא במעגלים קטנים משלו. הנחתי את ראשה של מלאכית והתקרבתי למוקד הפעילות. רציתי לראות איך א´ מענגת את מלאכית... מה היא עושה לה שגורם לה להתפתל ולעצום עינים בהנאה... לא רק לשונה ליטפה את הדגדגן של מלאכית – א´ החדירה שתי אצבעות פנימה, בדיוק כמו שהיא אוהבת... אני, כמובן לא יכולתי להשאר אדיש למראה ורציתי לקחת חלק יותר פעיל. מה יותר טוב מלזיין את א´ תוך שהיא מלקקת את מלאכית? אך אויה, הקונדומים היכן הם? ככה זה... מי שלא דואג בערב שבת וגו´ ========================= סוף חלק א´ ================================

שלישיה עם א´ - חלק ב´

רצתי להביא את קונדומים וכשחזרתי, את לשונה של א´ החליפו אצבעותיה של מלאכית. היא נגעה בעצמה בתאוותנות, כמו שהיא רגילה. מלאכית: "תזייני אותי עם האצבעות שלך" היא ביקשה מא´ א´: "אצבע אחת או שתיים?" מלאכית: "חחח... כמה שיותר". מלאכית פישקה את רגליה וא´ דחפה לה שלוש אצבעות... נזכרתי בפנטזיה של מלאכית שמישהי תדחוף לה יד שלמה. אפילו דיברנו על א´ כאופציה... מלאכית: "אאוצ´. יש לך ציפורניים?" א´: "כן, מפריעות לך?" מלאכית: "בטח. תגזרי אותם בשבילי?" א´: "כמובן, לא הספקתי לפני שבאתי" הבאתי את הקוצץ וכולנו התבדחנו על הנושא, תוך כדי שא´ קוצצת את ציפורניה, מלאכית מענגת את עצמה ואני מכין תה. אחרי שתי ביקורות ("מה, אני יכולה לבדוק לבד שהצפורניים חלקות" – "בכל זאת אני אבדוק") הציפורניים נקצצו והוחלקו כראוי. א´ ואני לצידה חזרנו אל מלאכית, שנראתה מדהים על השמיכות, גופה הענוג פרוש, פניה היפהפיות רפויות, השפתיים אדומות ומלאות, תאווה לחושים. אני הבאתי את הפור-פליי, הוצאתי כמות הגונה על כף ידי ומרחתי את ידה של א´ בחומר החלקלק. כמה שניות רק התחרמנו עם כפות הידים שלנו ואז א´ החדירה את אצבעותיה לתוך הכוס של מלאכית, שנענתה בהרמת אגן, רטט בכל הגוף ונהימה גרונית. עוד כמה זמן, ארבע אצבעות בפנים ואחר-כך גם הבוהן הצטרפה. אני נצמדתי לא´, ליטפתי את מלאכית והדרכתי את א´ איך להמשיך... לא למהר... קצת ללחוץ... עכשיו תחכי... עד שהיד החליקה פנימה במלואה. המראה של מלאכית לשה את הדגדגן שלה, א´ היושבת בין רגליה עם ידה בפנים היה מחרמן בטירוף. מלאכית גמרה ולכמה רגעים חיכינו, לראות האם נמשיך כך או שא´ את ידה תוציא. מלאכית לא חיכתה הרבה זמן וחזרה ללטף את הדגדגן שלה. א´, ידה עדיין בפנים כרעה קדימה ונישקה את גופה. המבט של מלאכית ושלי נפגש. מלאכית: " נעים לי... מממממממ... אני רוצה שתכנס אליה" אני: "תעשי לי מקום?" א´: "בטח..." בדיוק לזה חיכינו כולנו. קינדמתי את עצמי וחדרתי אל א´ הכורעת, מרגיש איך היא מתכווצת סביבי.. את החום... את העונג שנצבר בה. התחלתי לזוז. קדימה ואחורה, פנימה והחוצה... ידי השמאלית נשלחה למטה ופגשה את הדגדגן המצפה של א´ וידי הימנית מלטפת את ירכה של מלאכית. שלושתנו התמזגנו לישות אחת בטראנס מדהים של עונג. א´ התחילה גונחת והרגשתי איך היא נדרכת לקראת האורגזמה המתקרבת. ידעתי שאני אגמור יחד עם מלאכית ושהיא, מצדה מחכה לי... מלאכית התחילה גם היא הפיק קולות רמים של הנאה ואני עזבתי את הברקסים והתחלתי לדהור, קובע את הקצב של שלושתנו, כרוכים האחד בשניה בשלישית. החדר התמלא בגניחות, בנהימות ובפיצוצי זיקוקים תוך שאנחנו גומרים יחדיו, מעצימים את ההנאה שלנו. אחרי שגמרנו פרצנו כולנו בצחוק מתגלגל. מי היה מאמין שככה נתמזג. תמיד חשבנו שכאלו דברים יש רק בסרטים כחולים ובפנטזיות. התכרבלנו לנו שלושתנו (אני באמצע). ואז מלאכית: מלאכית: "שיו... ממש קוויקי" א´: "קוויקי?" מלאכית: "כן, כמה זמן לקח לנו?" אני: "רגע..." (הולך לראות מה השעה) אני: "שעה ורבע" מלאכית: "נו, אמרתי לך - קוויקי" שווה להיות נשוי

למעלה