שליחת תרופות לארה"ב

lioric123

New member
שליחת תרופות לארה"ב

אני נוסע לחו"ל לתקופה ארוכה ( חצי שנה) הצלחתי להוציא אינסולין וסטיקים לשלושה חודשים אם מישהו כבר היה במצב כזה בעבר או אם יש פה מישהו שמבין קצת בעסק: עד כמה זה מסובך ומה בעצם צריך לעשות כדי לשלוח תרופות בהצלחה ובלי מיליון עיכובים לחו"ל? כמה זמן יכול לקחת משלוח, והאם יש משלוח בקירור? אני אודה למי שיוכל לעזור לי ליאור

lioric123

New member
ביקשתי

מן הסתם חשבתי על זה אבל לא קיבלתי אישוררק לשלושה חודשים

תתיעץ עם מרפאת הסוכרת שלך.

מן הסתם אינך הסוכרתי הראשון שטס לחו"ל לתקופות ארוכות.הם ידעו להדריך אותך מה לעשות. ואת זה אתה מכיר

ליאורט1

New member
כשאני טסתי

קיבלתי מרשמים לתקופה ארוכה יותר, לדעתי תבקש שוב מהרופא ותסביר לו את העניין, בכל מקרה שווה לבדוק אם לא ייצא יותר זול לקנות את זה בארה"ב מאשר משלוח בקירור או משהו כזה

lioric123

New member
זה מה שאני אוהב בישראל

מן הסתם (!) חשבתי גם על להתייעץ עם המחלקה לסכרת רק שיש חוסר מודעות גדול מאוד בנוגע לכל מה שקשור לחו"ל. אם יש פה מישהו שיכול להשיב על השאלות ששאלתי אני אודה לו תודה מראש ליאור

assael10

New member
קראתם לי ?

בתור תרמיאלי שטייל בעולם תקופות ארוכות, (פעמיים חצי שנה + הרבה תקופות קצרות אחרות) מוכרת לי הבעיה של התרופות ואני נתקל בה בתור מנהל פורום בלמטייל לא מעט כשפונים אלי. קודם כל ולפני הכל, לא מנומס, לא תרבותי, אבל "לדפוק על השולחן" לא יתכן שמישהו יגביל לך את השהות בחו"ל, תבהיר להם שאתה משלם ביטוח בריאות + דמי חבר בקופת חולים בצורה סדירה כל החיים ואתה לא יכול להיות בן ערובה שלהם, אולי כדאי שתאיים בעזיבה (אם כי בפועל לא בריא לעשות את זה, הזכויות כ"ותיק" בקופת חולים עוזרות). תזכור שמעל כל פקידה יש מנהל ומעל מנהל יש מנהל...תפנה לכולם, תרגיז, תפציץ אותם במיילים ובמכתבים ותדרוש את מה שמגיע לך - זה שאתה חולה סוכרת זה לא אומר שאתה נכה ! או זקוק לרחמים שלהם ! מלבד זאת ואם כל האפשרויות תמו, * קבל מרשמים בינלאומיים, קבל את השמות של התרופות שאתה לוקח וצפה לזה שבחו"ל השמות יהיו מעט שונים. * גש למרפאת הסוכרת שלך ותבקש כל מיני עודפים - יש להם והרבה ! * אם אתה מכיר חיילים שמשרתים והם חולי סוכרת - נצל את זה, הצבא "לא הכי מסודר" כשמדובר בחולי סוכרת... (רק עכשיו סיימתי להשתמש במחטים לנובופן אחרי כמעט 10 שנים מהשחרור...זה לא היה בכוונה, פשוט ככה יצא בזמנו...) ובלי עין הרע יש מספיק חיילים שמשמרתים חולי סוכרת - אם אתה לא מכיר אותם במרפאת סוכרת שלך או באגודה יכירו לך אותם - אם לא לאינסולין אז למחטים ולסטיקים ולכל השאר. * פנה לאגודה לסוכרת נעורים - תעשה רעש...זה עוזר. * אל תשלח בדואר מהארץ תרופות ! מדובר על משלוח שעובר בבטן המטוס ומשלוח רגיל של חבילה "רפואית" עולה מאות דולרים לקילו ! מה שבכל מקרה תעשה קח מרשמים עתידים, אם מישהו נוסע אחר כך תבקש שיקח את זה איתו, מובן מאליו חובה חובה חובה לצייד אותו במכתב מתאים באנגלית שיסביר למה הוא נושא איתו תרופות ושוב - רק במטען יד ולא בבטן המטוס ! זהו , הצלחת לגרום לי להתעצבן על חצי עולם ורק לפני שבוע חגגתי 16 שנה סוכרת...

chopi

New member
עמית , הצלחת בגדול

הצלחת לרגש אותי, סוף סוף מצאתי לוחם מופרע כמוני אשר יודע את זכויותיו, יודע לדרוש ולקבל את המגיע לו , מתחמן את המערכת ומשיג את מה שמגיע בדרכי עורמה תוך ניצול אי הסדר וחוסר התקשורת במערכות גדולות, חשבתי לתומי כי אני היחיד שנלחם ומנצח את הבירוקרטיה בדרך זו ושמחתי שיש לפחות אחד שיודע איך לעמוד מולם ולנצח. אני חושב שמכאן אולי נפתח פינת יעוץ של כלל המשתתפים בפורום עם עצות מתוך נסיון והצלחה, יש הרבה מבנינו שאינם יודעים או מסוגלים עצמאית לפעול ולהתמודד עד לנצחון מול הפקידונים הקטנים ..... נ.ב. הספקתי להיות כבר בכל אירופה לעומק מספר פעמים, חלק ממזרח אירופה, כמה מדינות באפריקה, שנתיים בארה"ב+ קנדה, מרבית דרום אמריקה, יפאן , הונגקונג, סינגפור , תאילנד, ניו זילנד, אוסטרליה, הודו ועוד המון איים למזלי רק לפני שנה גילו לי את הסוכרת בהצלחה

assael10

New member
תראה...

אף פעם לא נכנעתי לבירוקרטיה ואני לא מתכוון להתחיל. לצערי אני לא נמצא בפורום פה לעיתים קרובות, אבל אם אתה שומע, יודע, על מישהו/י שזקוקים לעזרה, תכתוב מסר ואני אשתדל לתת את נקודת המבט שלי. לגבי מדינות יש מקומות שלא הייתי בהם, אבל נראה לי שאת ה 25 מדינות עברתי, אני מנסה להתאים את הממוצע מדינות לגיל ואני די מצליח...

../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif לך

על התשובה - כרגיל אתה מלא ידע
אבל למה להתעצבן למה? יש בעיה פותרים - בשביל זה אנחנו פה נמצאים

lioric123

New member
assael

ותגיד לי אתה יודע איפה ניתן להשיג פאוץ' מתאים לציוד? מאיפה אני משיג מרשם בינלאומי והאם הביטוח המשופר שאני עושה לא דואג לזה בין היתר או לעזור לי בקניית תרופות בארה"ב?

עוד רעיון

לפעמים מתפרסמות פה ידיעות על כאלה שהחליפו אינסולין או ציוד ויש להם עודפים - אולי תגיד מה אתה צריך ומאיפה אתה בארץ וננסה לראות מה ניתן לעשות. מעבר לזה תיקים לאינסולין יש ברשת המטייל או אצל גפן. ויש גם בקישורים שלנו כמה סוגים שניתן להזמין ברשת -כאן, תסתכל על כל הקישרים המתאימים כי יש כמה סוגים: כאלה שדורשים רק מי ברז לקירור, אחרים עם קרחומים, בגדלים שונים וכו'.

lioric123

New member
תודה

מצטער שהייתי קצת עצבני הסתדרתי על התרופות זה בסדר פשוט שאלתי מה קורה עם המשלוח

assael10

New member
תשובה חלקית

לגבי הביטוח - עוד משהו שאני לא מסכים איתו אבל אני לא ממש מתייחס אליו, הביטוח ניתן למקסימום של שלושה חודשים, לא מספיק שהוא יקר פי כמה, יש לו תנאים שלא נדע. לגבי התיק (שאני לא כל כך בטוח שאתה צריך אותו) מצורף קישור מתוך החנות הוירטואלית של חברת למטייל.

למעלה