שליחת אי מייל כHTML

havlaz

New member
שליחת אי מייל כHTML ../images/Emo104.gif

יש לי טמפלט, שאני צריך להכניס לכל אי מייל יוצא מרשימת תפוצה. בו נגיד כך, שהבוס לא היה רחמן ודאג לדף HTML עם מיטב המורכבות בשוק. עכשיו, איזה פתרון יש לי כדי להכניס את הכל באי מייל היוצא? להכניס את הכל שורה שורה למשתנה? לחלק את זה ל2 קבצים ועם לולאה לשלב את הכל בין הטקסט המשתנה? אפשר לעשות אולי אינקלוד לתוך משתנה?

זהר פלד

New member
הממ...

אני חושש שלא הבנתי כל כך... יש לך טמלפט של HTML שאליו אתה צריך להכניס מידע משתנה? למה לא לכתוב את זה ב ASP פשוט ולשלוף את המידע אל תוך ה HTML מתוך DB ואז לשלוח?

havlaz

New member
ואני לא בדיוק הבנתי את ../images/Emo104.gif

ההודעה שלך
אני אמור לתת ברשימה תבנית כזאת לא רק טקסט אלה יש מן טבלה יפה כזאת עם תמונות והכל (לא מצורפות) ויש מקום שבו צריך להיות הטקסט, שאותו מכניס המשתמש כל פעם ששולח טקסט עכשיו ביקשתי הצעה איך להכניס את כל הקודים להודעה הרי אני יכול להתחיל דברים כאלה:
msg = "<html> msg = msg & "<body...>"​
ואז איפשהוא לשלב את ה request("msg") אז אני מבקש הצעה איך לעשות את זה במקום להכניס למשתנה שורה שורה... הסברתי את עצמי יותר טוב?

אין ../images/Emo10.gif

תצטרך להקדיש שעה - שעתיים של עבודה שחורה, בשביל לשרשר הכל

havlaz

New member
אמממ... ../images/Emo104.gif

הרי יש לי 3 חלקים 1 - HTML 2- טקסט 3- HTML למה שאת 2 חלקי הHTML אני לא יכניס לדאטה בייס ואז יכניס אותם למשתנה?
msg = rs("msg1") msg = msg & mailmsg msg = msg & rs("msg1)​

ככה...

כל מספר תווים, להכניס vbCRlf למחרוזת. לדוגמא:
strBody= "<HTML><HEAD><TITLE> New Document </TITLE>" & vbCRlf strBody= strBody & "<META NAME=´Generator´ CONTENT=´ditPlus´>" & vbCRlf strBody= strBody & "<META NAME=´Author´ CONTENT=´´>"" & vbCRlf​
וכך הלאה.

havlaz

New member
כמובן.. ../images/Emo104.gif

דרך אגב מה אני עושה עם בעיית "" בקודים? הרי למשל: <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"

havlaz

New member
לא הסברתי את עצמי טוב ../images/Emo13.gif

למשתנה אני לא יכול להכניס את השורה הנ"ל אני נתקל בהודעת שגיאה בגלל שהוא חושב שאני מסמן לו להפסיק/להתחיל

שתי אפשרויות ../images/Emo13.gif

או שתחליף גרשיים לגרש בודד:
str="<META NAME=´Author´ CONTENT=´bla´>"​
או שתכפיל אותם:
str="<META NAME=""Author"" CONTENT=""bla"">"​
המלצה - תפתח בעורך שלך רק את קוד ה-HTML כמו שאתה רוצה לשרשר אותו, ותעשה find & replace לכל הגרשיים. רק אז תתחיל להכניס את קוד ה-ASP. זה יעשה לך חיים הרבה יותר קלים

havlaz

New member
בעיה...

בניתי בסוף לולאה שבנתה את כל השורות (אני לא משועממם!) כאשר רק המשתנה נשלח, אין בעיה כאשר אני מנסה להוסיף טקסט חיצוני אני רואה באי מייל את התגים HTML, ולא את הויזואל עצמו, כמו שקורה שאני לא משלב לו טקסט הקוד נראה כך:
msgsend = msgsend & "<td width=´96%´> <p><font face=´Arial´ size=´2´><span lang=´he´>" & vbCRlf msgsend = msgsend & msgBody & vbCRlf msgsend = msgsend & "<hr color=´#000000´ size=´1´ align=´right´ width=´97%´>" & vbCRlf​
msgBody = הטקסט שהמשתמש כתב (Request) מה הבעיה?

ויש לך...

objMail.bodyformat=cdoBodyFormatHTML ´ Send your mail as HTML objMail.MailFormat=cdoMailFormatMIME ´ Send your mail as HTML​

havlaz

New member
אמרתי כבר..

אין בעיה לשלוח את ה HTML שאני שולח רק את הHTML רואים בסדר כאשר אני מנסה לשלב בו את הטקסט שמגיע מהממשתמש, משום מה רואים תקודים ניסתי ישר להכניס תקוד וגם לעשות replace(mesBody,vbCRlf,"<br>")

מממ...

כשאתה משלב את הטקסט של המשתמש, רואים את כל הקודים? בלי HTML בכלל? אבל הטקסט נראה טוב? תראה לי רגע איך אתה בדיוק אתה משלב את הטקסט.

havlaz

New member
הראתי בהודעה הקודמת איך

כך זה נראה באי מייל:
<td width=´96%´> <p><font face=´Arial´ size=´2´><span lang=´he´> בניתי בסוף לולאה שבנתה את כל השורות (אני לא משועממם!)<br><br>כאשר רק המשתנה נשלח, אין בעיה<br>כאשר אני מנסה להוסיף טקסט חיצוני אני רואה באי מייל את התגים HTML, ולא את הויזואל עצמו, כמו שקורה שאני לא משלב לו​
ניסתי גם בלי להחליף vbcrlf ב BR אבל עדין.. כך נראה הקטע מהקוד שמקבל מידע
msgsend = msgsend & "<td width=´96%´> <p><font face=´Arial´ size=´2´><span lang=´he´>" & vbCRlf msgsend = msgsend & msgBody & vbCRlf msgsend = msgsend & "<hr color=´#000000´ size=´1´ align=´right´ width=´97%´>" & vbCRlf​
msgBody = הטקסט שהמשתמש כתב (Request) עצות? משהו בצורה שאני מכניס תטקסט הזה דופק, סתם כך זה נראה טוב

למעלה