"שלטי הפיצוי" של רכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

Brendan

New member

לאן נעלמו "שלטי הפיצוי" של רכבת ישראל? לפני כשנה הורתה ועדת הכלכלה של הכנסת לרכבת ישראל להציב שלטים המעידים על זכותו של נוסע לקבל פיצוי בעת איחור של הרכבת. בשבועות האחרונים נעלם השילוט. משרד התחבורה: השילוט הוסר מכיוון שהתבלה. מקור: שי למדן YNET

oren*

New member
תוך כמה שעות אנשים ישכחו מהנושא

לאן נעלמו "שלטי הפיצוי" של רכבת ישראל? לפני כשנה הורתה ועדת הכלכלה של הכנסת לרכבת ישראל להציב שלטים המעידים על זכותו של נוסע לקבל פיצוי בעת איחור של הרכבת. בשבועות האחרונים נעלם השילוט. משרד התחבורה: השילוט הוסר מכיוון שהתבלה. מקור: שי למדן YNET
ואף אחד לא יבקש מרכבת ישראל להחזיר את השלטים. מעניין שהשלטים לקופות או לעמדות התשלום האוטומטיות אף פעם לא מתבלים.

david80

New member
היום ראיתי מודעת פיצוי בתחנת רחובות

ואף אחד לא יבקש מרכבת ישראל להחזיר את השלטים. מעניין שהשלטים לקופות או לעמדות התשלום האוטומטיות אף פעם לא מתבלים.
היום ראיתי מודעת פיצוי בתחנת רחובות

syair

New member
למה מילוי טפסים?

למה מילוי טפסים?
הם היו צריכים כמו בחו"ל, שבסוף הנסיעה ביציאה מהרכבת הכרטיסן יחלק לכל אחד שובר זיכוי לנסיעה חינם. מה כל הבירוקרטיה הטיפשית של לשלוח, להחתים וכו'. למי יש זמן לזה? אני קיבלתי פעם באנגליה על כרטיס שבועי שהיה לי כרטיס לעוד שבוע בחינם כפיצוי על העיכובים שהיו, כלומר כולם קיבלו לא רק אני.

מצב
הנושא נעול.
למעלה