שלחתי את המחשב למעבדה והתגלו 160 וירוסים

Srulikg

Member
שלחתי את המחשב למעבדה כי אחד המאווררים התחיל להרעיש.
הטכנאי ביצע סריקת וירוסים ומצא 160 וירוסים!
ראוי לציין שיש לי את ESET Internet Security, לכן אני לא מבין למה נדבקתי.
יכול להיות שלא נפטרתי מכל הווירוסים? כדאי לעשות פרמוט?

frankthe2

Active member
אני לא יודע לענות על שאלה כזו.
אין לי מושג איזו מערכת הפעלה יש לך, אין לי מושג איזה וירוסים נמצאו ובאיזה תוכנה טכנאי שלך השתמש ומה מידת השפעתם של הוירוסים הנ"ל על תפקוד המחשב, למשל ביצעתי סריקה בזמנו באמצעות מלוורבייט - נמצאו 1000 ומשהו מזיקים - הרוב היו קבצים זמניים או קוקיז אז מה הבעיה בכלל? עשיתי סריקה אחרת במחשב של לקוח שהיו לו הברה בעיות בהפעלת המחשב, תוכנה אחרת - ונמצאו מעל 1680 מזיקים - לאחר הסרה המחשב לא עבד כלל נאלצתי להתחיל הכל מאפס. אז ככה גם אצלך - אין לי מושג מה לחענות. אם הטכהנאי ביצע הסרה והמחשב עובד כמו מקודם - אז מה הבעיה? אם המחשב לא עובד - יש לך אופציה אחרת מבלבד התקנה מחדש של מערכת הפעלה?

Srulikg

Member
מה בקשר למאוורר שהתחיל להרעיש?
כל שעה בערך אחד המאווררים מרעיש. כלומר, אני שומע אותו מתאמץ.
זה קורה גם כשהמחשב במנוחה.
לא ברור לי למה זה קורה רק לפעמים.
צריך להחליף אותו?

frankthe2

Active member
מה בקשר למאוורר שהתחיל להרעיש?
כל שעה בערך אחד המאווררים מרעיש. כלומר, אני שומע אותו מתאמץ.
זה קורה גם כשהמחשב במנוחה.
לא ברור לי למה זה קורה רק לפעמים.
צריך להחליף אותו?
לגבי המאוורר יש לנקות קרוב לודאי את כל המחשב מאבק ולכלוך, אולי יש צורך בהחלפת משחה טרמית של המעבד, צריך לבדוק הגדרות בביוס האם המאוורר מוגדר במצב של מהירות קבועה או במצב של מהירות משתנה לפי טמפ ואז המחשב מתחיל להרעיש פתאום כאילו יש מטוס ממריא... אם כל זה לא עוזר צריך להחליף את המאוורר, עלות מאוורר כזה נעה בין 30 מינימום לבין 60 לדגמים טיפל'ה יותר טובים ועד בכלל...

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לגבי המאוורר יש לנקות קרוב לודאי את כל המחשב מאבק ולכלוך, אולי יש צורך בהחלפת משחה טרמית של המעבד, צריך לבדוק הגדרות בביוס האם המאוורר מוגדר במצב של מהירות קבועה או במצב של מהירות משתנה לפי טמפ ואז המחשב מתחיל להרעיש פתאום כאילו יש מטוס ממריא... אם כל זה לא עוזר צריך להחליף את המאוורר, עלות מאוורר כזה נעה בין 30 מינימום לבין 60 לדגמים טיפל'ה יותר טובים ועד בכלל...
מסכים..ולדעתי גם לעשות פירמוט , אנטי וירוס אין מושלם. ואין הסרה ותיקון של כל כך הרבה וירוסים ובעיות מלא. עדיף התקנה נקיה וגם לשמור על זהירות בגלישה...לא רק לסמוך אל אנטי וירוס וגם הוא לא מספיק צריך גם אנטי רוגלה אנטי רוטקיט...להגן על מחשב בימינו זה מורכב..אבל עיקר הבעיות מגלישה לא חכמה ומחושבת

למעלה