שלוש תקלות לבוקר נעים זה

motior

Member
תקלה שלישית: ההיטים לא מופיעים ברשומה

למרות שכבר חודשים ההיט מהרשומה לא עובד, אפשר היה להשתמש בו דרך tapuz.co.il/hit
לאחרונה השתמשתי בזה בהצלחה ביום ראשון השבוע.

הבוקר, למרות שלכאורה לרשומה שלי יש שני היטים (ועוד אחד בנפרד...)
ברשומה עצמה לא מופיע אף היט.

יחד עפ זאת, הרשומה כן מופיעה ב"רשומות אהובות"

הפרידה מהיט

היי מוטי,
כידוע לך, לפי השרשור המוזכר לעיל ברשת פייסבוק, היט בדרך לרדת. הוא אכן צובר תקלות, בעיקר כי הוא לא פעיל כל כך.
כפי שאמרתי גם בשרשור בפורום הזה, אליה התייחסת בפייסבוק, לא עובדים בפיתוח לתיקון "היט" מאחר והוא יורד בחודש הבא.

motior

Member
הרעיון שפיצ'ר "צובר תקלות כי הוא לא פעיל כל כך" הוא משונה

בתור איש מחשבים אני יודע שתקלות קורות בגלל שעושים שינויים ולא בגלל שלא משתמשים במשהו.
&nbsp
האם תוכלי להסביר בבקשה כיצד ינוהלו "רשומות אהובות" לאחר ביטול ההיט?
&nbsp
תודה ויום נעים

"צובר תקלות כי הוא לא פעיל"

הכוונה היא שאין עליו פיקוח צמוד כמו שאר הפיצ'רים, לא מתקנים אותו. צר לי שהובנתי לא נכון.
"רשומות אהובות" עוד בשלב האפיון, אעדכן כשאדע.

series4u

New member
אני סתם הערה קטנה

כשאין פיקוח על התכנים, ואין התייחסות לפיצ'ר מצד המפתחים וחוסר פרסום או שימוש בלינקים שהוא מאגד בתוך האתר, זה מה שגורם לו לא להיות פעיל.
&nbsp

הסיבה לחוסר הפיקוח

היא שבמפגש הבלוגרים הוסכם שההיט לא משומש ע"י רוב הבלוגרים (כך גם עולה מהנתונים שלנו) ולכן הוא לא מפוקח - הוא יורד עם הגרסא הבאה שעולה בפברואר.
מובן שעד אותו זמן, הוא היה מפוקח ובוצעו בו תיקונים כשהיה צורך.

series4u

New member
הוא לא מפוקח במשך שנים. לא ממפגש הבלוגרים

בהמון פעמים שנכנסתי לשם, כל העמודים היו מלאים בפרסומת לאינסטלטור בבית שמש או טכנאי גז ברעננה (כלומר, 40 לינקים לאינסטלטורים בכל עיר ועיר וכו'). זה לא פיקוח. זו סיבה לא להכנס שוב לאותו עמוד.

series4u

New member
אני לא מדברת, אני מדבר :)

ואני מדבר על הצפה בלינקים פרסומיים כחלק מהתכנים (של הגולשים, לא של הנהלת תפוז) או סתם הצפה של אותו לינק בצורות שונות. אני לא מדבר על ריבוי לינקים שונים של אותו משתמש שזה לגטימי. אלא ריבוי של אותו לינק (בצורות שונות, או פוסטים שונים באותו בלוג, מביאים לאותו מקום ולאותה פרסומת). מניעה של דבר כזה זה פיקוח. לא רק לוודא שאין תקלות.
&nbsp

פיקוח על ההיט

מה שאתה מעלה הוא משהו שכבר נסגר מבחינתי מול הנהלת הבלוגים הקודמת. התלונות על הפיקוח שם הועברו ומסקנות הוסקו, מבחינתי אני צמודה יותר מתמיד לתקלות עכשיו, כמובן שאני כפופה לגורמים אחרים, אבל על כולנו להתאזר בסבלנות עד עליית הבלוגים החדשים, תקלות מסויימות יתוקנו כבר עם העליה החדשה ולכן הן לא מטופלות/מפוקחות.

series4u

New member
לכן ההודעה שלי התחילה כהערה קטנה, סמנטית

הפיצ'ר ירד כי הוא לא פעיל. הוא לא היה פעיל כי לא היה שום פיקוח על התכנים שהועלו שם. ואם אין רצון לפקח עליו, אפשר היה להוריד אותו גם בלי אותו מפגש הבלוגרים. הרעיון שם דווקא היה חיובי, אבל כנראה שלא היה עניין להמשיך לפתח את הרעיון ולהפוך אותו למשהו שימושי - אז הוא נשאר משהו לא שימושי.
אני מבין שזה לא תלוי בך. אבל כמו שאמרתי, זה עניין של סמנטיקה.
&nbsp

תאום2

New member
למוטי

לגבי זה שאתה נזרק החוצה, באיזה דפדפן אתה משתמש?
עצתי היא כי תתקין דפדפן אחר נוסף ותראה האם אתה נזרק

למעלה