שלוש תקלות לבוקר נעים זה

motior

Member
תקלה ראשונה: התנתקות משם המשתמש

הבוקר נכנסתי למסך הניהול ופרסמתי רשומה (ע"י לחיצה על כתור "פרסם" ממסך ניהול רשומות). לכאורה היא פורסמה, אבל הקישור אליה הוביל למסך הבלוגיה הראשי.
כשניסיתי לרענן את מסך הניהול גיליתי שלמעשה נותקתי מהיוזר ולכן הרשומה לא פורסמה.
&nbsp
התחברתי שוב, פרסמתי ועברתי למסך הסטטיסטיקה - ומיד נותקתי שוב...

תקלה ראשונה לבוקר נפלא זה

היי מוטי,
כפי שנאמר לך בפעם הראשונה שדיווחת על התקלה הזאת, לא מצאתי עוד בלוגרים שיש להם את אותה הבעיה.
בנוסף, בפיתוח לא מצליחים לשחזר את התקלה, כך שיכול להיות שמדובר בתקלה פרטנית בדפדפן שלך. אנסה להעביר להם את זה שוב, אשמח אם תעדכן אם אתה יודע על עוד בלוגר/ית שנתקל/ה בזה.

motior

Member
רציתי להודות לך על התשובה

וגיליתי ששוב התנתקתי מהמערכת

מוטי, המערכת מנסה לרמוז לך משהו

motior

Member
אתה מזכיר לי את הסיפור על תלמיד הישיבה

הספרדי שרצה להתקבל לישיבה ליטאית.
אמרו לו: "לומדים אצלנו 20 שעות ביממה"
ענה להם: "אין בעיה, אני אוהב ללמוד"
אמרו לו: "אין אצלנו חופשות פרט לחגים"
ענה: "אני לא צריך חופשות"
אמרו לו: "הלימודים אצלנו ביידיש"
ענה: "אני יודע יידיש"
אמרו לו: "אתה כל כךחכם, אז איך אתה לא מבין שלא רוצים אותך?"
&nbsp

motior

Member
תקלה שנייה: הסטטיסטיקות שוב משתוללות

כשנכנסתי בהצלחה למסך הסטטסיטיקות גיליתי המון כניסות הלילה.
זה היה יכול להיות משמח אם היה לזה קשר למציאות

אילוף הסטטיסטיקות

היי מוטי,
כפי שנאמר לך בפייסבוק, שם דיווחת בפעם הראשונה על התקלה, מספר הצפיות הגבוה אכן לא אופייני ולכן הוא נבדק. זה לוקח טיפה זמן כי במקביל הפיתוח מפתחים גם פלטפורמה חדשה, כידוע.

motior

Member
אני לא מנסה להתנצח

אבל את מסבירה לי על כל תקלה שבעצם אין טעם לדווח עליה כי או שהיא רק אצלי, או שהיא לא תתוקן בגלל הבלוגיה החדשה או שהיא ידועה ובבדיקה

דיווח תקלות

היי מוטי,
כידוע לך, אנחנו בתפוז לא עובדים עם תרופות פלא. יש לנו צוות טכני מעולה, אבל הוא זקוק לזמן. במקביל, הוא מפתח את הפלטפורמה החדשה.
בתור איש מחשבים, אתה ודאי יודע שראשית מתקנים תקלות קריטיות. התקלה של הסטטיסטיקה לא נכללת בתקלות הקריטיות ולכן זה לוקח זמן. הזמן הזה מוגדר בסטטוס "בבדיקה" וסביר להניח שתתקל בו עוד בהמשך.
כמו כן, הסברתי לך שעניין ההתנתקויות לא קורה לאף אחד מהבלוגרים (לפי מה שמדווח עד כה) חוץ ממך, בפיתוח לא הצליחו לשחזר את התקלות, ולכן אנו מקישים שמדובר בתקלה נקודתית אצלך. לא הייתי ממהרת לשלול את זה.

ועוד משהו לגבי ההתנתקויות

למרות שלא קיבלתי דיווחים נוספים ולמרות שהתקלה לא שוחזרה, שלחתי שוב לבדיקה. אני מתנצלת, אבל אתה שוב מקבל את הסטטוס שאתה לא אוהב - "בבדיקה". מקווה שהפעם תגלה קצת יותר סבלנות.

series4u

New member
אני רק שאלה קטנה

לא ניסיתי לעקוב בזמן האחרון, אבל פעם היה מצב בו מבוצע ריפרש אוטומטי לדף הבלוג פעם בכמה דקות. הפי'צר הזה עוד קיים? אם כן - זה יכול להסביר את הסטטיסטיקה, שילוב של התנתקות מהיוזר וריפרש אוטומטי במשך כמה שעות (למשל, כשעמוד הבלוג נשאר פתוח כל הלילה) - יכול לגרום לסטטיסטיקה להשתולל.
&nbsp

series4u

New member
אם עמוד הבלוג פתוח כל הלילה

ויש ריפרש כל דקה, זה 60 כניסות בשעה, וזה יכול להגיע לכ 500-600 כניסות במשך הלילה. (ולאחר הניתוק מהמשתמש, הכניסות האלה נספרות. לא?).
&nbsp

לי היתה תקלה כזו עד לא מזמן והשבוע - בדיוק ההפך

יש לי כמות צפיות חביבה בכל יום של פרסום שתי רשומות חדשות, אבל בניהול הרשומות מופיע לי שכמות הצפיות ברשומות החדשות נמוכה מהרגיל. וזה אחרי תקופה ארוכה שהיתה לי כמות גבוהה יותר של צפיות מהרגיל.
בקיצור אני מניחה לעצמי שהעניין בבדיקה ויסודר עם הפלטפורמה החדשה.
מילא להיות מאושרת מכניסות שלא קיימות זה ממש סבבה אבל להיות מדיכאון בגלל אי כניסות שכנראה בכל זאת נכנסות פוגם לי בתכניות שלי לחיים מאושרים

למעלה