שלוש ארבע ול
עבודה

Yaara77

New member
זה מזכיר לי...

ביום שבערבו היתה הנסיעה שלי לניתוח ניהלתי בעבודה דיון מקצועי עם מנהלי המחלקות באגף כ"א ועל כל הפרצופים היה מרוח סימן שאלה גדול אז... בתום הדיון שאלתי את זאת שאחראית על הרווחה איך אני תובעת מהביטוח המשלים להזיר לי את עלויות הניתוח שלי (ניתוח שינוי מין למי שלא יודע/ת) קיבלתי המון עצות, וגם איחולי הצלחה לבביים וחיבוקים. כשפתוחים, זה פשוט כיף
חיוכים יערה

raananh

New member
אני דוקא במקצוע מאוד לא גיי

כן, הקריירה שלי כן מושפעת מהיותי גיי: ברמות גבוהות של הנהלה לדעתי, כדי להתקדם, יש להיות "חבר" BUDDY עם שאר המנהלים ולי אין הרבה משותף עם שאר המנהלים שמדברים כל הזמן על ספורט, גולף, נשים ודברים דומים שמדברים אל לב הסטרייט הממוצע. בכלל ובכנות, אני לא כל כך מסתדר עם גברים סטרייטים... לכן החלטתי שתמיד אהיה "מומחה" עם ידע טכני HANDS-ON: כשיש לך ידע טכני ואתה מומחה במשהו, אתה לא צריך לדאוג הרבה לקריירה, רושם אישי, חברות עם שאר המנהלים, קידום, הכנסה וביטחון. אני גם די מומחה בתחום שלי מכיוון שבאמת תחום שמעניין אותי באופן אישי. אני במקצוע מאוד לא גיי: כיום מתעסק במערכות מחשבים מתוחכמות לתמיכה במסחר ועסקים. התחלתי בתור מתכנת. גייז מאוד נדירים בתחום/צד עיבוד נתונים של מחשבים. אני תמיד זוכר מה שאבא שלי אמר: "לא משלמים לך עבור מה שאתה עושה. משלמים לך עבור מה שאתה יודע". תמיד היו לי נטיות טכניות מובהקות: היה לי מחשב אישי כשהם רק התחילו ב-1978 (מחשב ACORN ATOM עם זכרון 2K), שיחקתי המון בלגו ואהבתי לעזור לתקן מכוניות. רענן

זואיzoe

New member
לגבי מה שאמר אבא שלך

זה יכול להיות גם הפוך..בעבודות מסויימות משלמים לך רק על מה שאתה עושה...כי אתה יכול לדעת הרבה יותר ולא לעבוד במה שאתה יודע, אלא במה שאפשר. יש עבודות בהן אינך נדרש להפעיל את הראש יותר מדיי. לא במקרה שלך אמנם, אבל במקרים רבים אדם הוא "מוסמך יתר" לעב' שהוא עושה. מתסכל נורא, ודע לך, שקיימים הרבה יותר אנשים כאלה מאשר אנשים שמשלמים להם עבור מה שהם יודעים

raananh

New member
כן זה נכון.

אבל אולי זה קורה (מומחה שלא מנצל או מנצלים את הידע שלו) כשאתה "מומחה" למשהו לא נחוץ (למשל - "פילוסופיה בבלית") או כשיש הרבה מומחים כמוך... אני אודה שאני תמיד מנסה להכנס לתחומים שבהם יש ביקוש ואין הרבה מומחים... או דרך קלה להתמחות בהם... ... זאת אומרת ש"מומחה אמיתי" זה אחד שהפך למומחה בתחום מסוים בכוחות עצמו!!!! אם למדת להיות מומחה באיזה אוניברסיטה או מוסד היו לפחות עוד שלושים תלמידים באותה כיתה כמוך ואותו נושא נלמד בעוד מוסדות... ... סתם משהו לחשוב עליו... רענן

למעלה