שלושה קווים יש בעולם הזה: קו החסד, קו הדין, ק

kabbalahcomics

New member
שלושה קווים יש בעולם הזה: קו החסד, קו הדין, ק

שלושה קווים יש בעולם הזה: קו החסד, קו הדין, קו האמצע. זה לא אומר שאם יש עננים אז ירד גשם על העיר וכל באי עולם יקחו מטריות וירוצו בין המדרכות כמו נשמות שאיבדו את האור במכולת, או בסופרמרקט. לפי עניות דעתי, אוצר ארון ספרי הקבלה כולל, מלבד חוברת קומיקס קבלה שכתבתי וציירתי, 24 כרכים של ספר הזוהר, ספר יצירה - Yetzira המיוחס לאברהם אבינו מהתנ"ך ואת ספר Habahir, הספר לעבודה הבריאה, ספרי הקבלה שכתב הרב אשלג, כתבי האר"י – גדול מקובלי צפת ומהמפורסמים שבין חכמי הקבלה. כאשר ביום בהיר אחד התחשק לי ליצור חוברת קומיקס קבלה, שאלתי מייד את עצמי: מהי חוכמת הקבלה? מה זה רוחניות, נשמה, יהדות, פילוסופיה, ישראל? מה, אני מקובל? קבליסט? קבלן ספירות מאושר? ביררתי ומצאתי שחכמת הקבלה היא ההבנה הרוחנית של קבלה ונתינה בעולם הרוחני והגשמי. יחס אורות לכלים, עולמות, ספירות, אור צינור וכלי, ועוד מושגים מפחידים... הקבלה, לטענת המקובלים, מסבירה את הרוחניות הפנימית שבתוך האדם, הרוח בעולם, ממשות, מאבקי רוח ונשמה, הרוחניות שבעל טבעי, מהות הדת ומטרותיה, רוחניות צדיקים, דברים קדושים, כוחות ועולמות רוחניים של חכמת הקבלה, ואייך לקבל בלי לתת קבלה וקבלות... ספר הקומיקס הקבלי שכתבתי וציירתי, אני, יצחק אשר, צייר הקומיקס המופרע, עוסק לא בהבנת מהות חכמת הקבלה, אלא המחשה באמצעות 28 סיפורי קומיקס הממחישים, בגשמיות וברוחניות, את עקרונות חכמת הקבלה, הטרמינולוגיה הקבלית הרוחנית. אתר הקבלה קומיקס: www.jej.cc מציג בגאווה את היצירה, חוברת קומיקס קבלה. בהתחלה, היה לי נורא קשה לתרגם קבלה, רוחניות מופשטת לקומיקס צבעוני, שהוא בעצם סיפור בתמונות המשלבות ציור ובועות דיבור ומחשבה שאומרים וחושבים גיבורי סיפור הקומיקס הגשמיים. קומיקס בעברית נקרא עלילון, או קומיקס. הקומיקס הוא סיפור מצויר, תמונות עלילה, סיפור מצויר. הקומיקס הוא סיפור בתמונות, לרוב מצוירות. קומיקס יכול להיות סטריפ קומיקס - סידרת ציורי קומיקס ברצועה של ארבעה ציורים בתחתית דף עיתון או מודעת פירסום. במקרה שלי, הצלחתי ליצור במדיום הקומיקס חוברת קומיקס קבלה שאומנם מלמדת קבלה, רוחניות, מושגים קבליים, ללא שימוש מיותר בכלי אלימות קומיקס מקובלת. ישנם סוגים רבים של יצירות קומיקס: סיפור קומיקס לילדים, קומיקס למבוגרים, קומיקס פוליטי, קומיקס לימודי, קומיקס קבלי, קומיקס רומן גרפי, קומיקס סיפורת, קומיקס כסיפור אוטוביוגרפי, סיפור קומיקס כ אינטרפרטציה לספר, קריינות, רסיטל, דקלום, שירה המתארת את תמונות הקומיקס, קומיקס הומוריסטיים, קומיקס ללימוד מחקרים, קומיקס אימה, קומיקס מלחמה, קומיקס משפחה, קומיקס צרפתי, קומיקס ישראלי, קומיקס לחינוך ילדים, קומיקס ללימוד מבוגרים, קומיקס מצחיק, קומיקס עצוב, קומיקס ללימוד קבלה רוחנית, עיתון או ספר המכיל ציורי אמנות רציפים בצורה של סיפור קומיקס. ספרי הקומיקס נקראים לעתים קרובות קומיקס קצר. למרות המילה קומיקס, הנושא של ספרי קומיקס אינו תמיד הומוריסטי, ולמעשה לעתים קרובות הקומיקס עוסק בנושאים רציניים ובנימה של כאב, חרדה, קבלה, נתינה, כעס וכיו'... ספרי קומיקס קיימים לקניה בחנויות הספרים וניתן להשאילם מספריות עירוניות וציבוריות המקנות מקום של כבוד לקומיקס. קומיקס הוא מדיום אמנותי סיפורי המאפשר יצירת קומיקס בכל סגנון, כל תוכן, לרבות ספר קומיקס ללימוד קבלה רוחנית... אתר הקבלה קומיקס: www.jej.cc מה שכתבתי כתבתי מתוך חוסר הבנת המציאות. מה שהרגשתי לא הבנתי. התחביב לנשמה זה לתקן את העולם בהקדם. לצורך כך, אני כותב שירים סוריאליסטיים שלא קשורים למציאות, וגם צייר קריקטוריסט באירועים, חתונה, בר מצווה מפעיל סדנאות יוגה צחוק באירועים, מרצה לאמנות, קומיקס, <a href=http://www.jej.cc t

למעלה