שלושה חלומות

שלושה חלומות

יש לי וידוי קטן זה לא שיר זה רק סיפור אמיתי. לפני שתים עשרה שנה חברה טובה מאוד שלי נפטרה בגיל עשרים מצהבת מסוג נגיף בי תוך עשרה ימים היא הלכה לעולמה, באותה תקופה היה לי חבר אהבה ראשונה שלי הוא היה מבוגר ממני בהרבה שנים, ביום האחרון לשבעה על החברה שלי היא הופיעה לי בחלום, לפני שנפטרה תיכננו ביחד איך נחגוג לה את היומולדת הקרבה שלה, בחלום ראיתי את כל מי שרק רצתה להזמין ליומולדת שלה ובאולם גדול והיתה מסיבה גדולה והרבה שימחה, באתי עם החבר שלי ואז החברה שלי ניגשת אלי ואומרת לי ליד החבר שלי שאני לא אתחתן איתו לעולם הוא לא יהיה בעלי. אמרתי לה מה את מדברת את יודעת שאני אוהבת אותו. את לא תתחתני איתו את תתחתני עם מישהו אחר, את תפרדי מהחבר שלך הזה והשני יבוא אליך אבל את צריכה להתעזר בסבלנות. היא הראתה לי תמונה של הבחור שאמור להיות בעלי לעתיד זה מה שאמרה. הבחור היה גבוה בעל שיער שטני בלונד חום איך שתקראו לזה אבל השיער היה בהיר. עינים כחולות כמו שהים מתמזג לשמים ביום שמש יפה. הוא היה בתמונה חסון בריא כזה, תדמינו לכם שאחד כזה מחבק אותכם חיבוק דוב כזה. וזה היה החלום. שנים עברו אני בת עשרים ושש, החלום השני הגיע אלי בלילה אחד, ואז סבתא שלי הגיעה אלי היא היתה מלאה שיער על ראשה, לבן יפה כזה באמת והיא היתה גבוהה ויפה, היא חיכה אלי ולקחה אותי דרך אפר לבנה, מצד שמאלי היה הר הכרמל שעליו אני גרה בחיפה, מצד ימיני היה שדה חמניות והים אחר כך, מולי הופיע בית לבן עם שלוש מדרגות לכניסה לבית, בחצר הקידמית עמדו שני בחורים אחד היה חברי לשעבר אהבת חיי הראשונה, לידו עמד אותו גבר ממש שהחברה שלי תארה לי בחלום הראשון, הוא היה גבוה חסון יפה עינים כחולות כמו שהמים נוגעים בשמים והמבט הזה המוכר שלו שבא אותי, וסבתא שלי אמרה לי זה היה האהבה הראשונה שלך כשהיא הצביעה על החבר הראשון שלי, וזה יהיה בעלך לעתיד, כשהיא אמרה את דברה היא הלכה ולקחה איתה את החבר לשעבר שלי איתה ואני נשארתי לבד עם אותו בחור שאמור להיות בעלי. החלום השלישי הגיע אלי בחודש נובמבר 2000, בחלום הזה הופיעו שתיהן גם החברה וגם הסבתא שלי ואז ידעתי שזה יהיה החלום האחרון שהן תבונה אלי, אני נוסעת לבקר את אבא שלי בקיבוץ כנרת ואני מגיעה אליו לבית שלו, ואני רואה אנשים זרים גרים שם, והם אמרו לי שהוא עבר לבית אחר בקצה השני של הקיבוץ ליד המפעלים או אחריהם, הלכתי לשם ואני רואה את אבא שלי עם המשפחה שם על המרפסת הקדמית של הבית מחיך והוא שמח מאוד, ואז אני רואה את החברה שלי מתקדמת לעברי עם חיוך מאוזן לאוזן מה שלא ראיתי אותה בחייה, ואז היא אומרת לי הבחור שלך יבוא בקרוב חיכית בסבלנות כמו שאמרתי לך עד עכשיו הוא יבוא תחכי עוד קצת זה מתקרב היום בו תכירי את בעלך לעתיד. לא האמנתי לה ואז סבתא שלי כתבה לי בשמים באותיות מזהב תאמיני כי היום הזה יבוא ואת תכירי אותו. איך אני אדע שזה הבחור? את תדעי הלב שלך יגיד לך. וזהו זה מה שחלמתי לא שאני מאמינה גדולה בחלומות או במה שהם אומרים אבל...... החלום הראשון בחלקו היה נכון.

tairon

New member
one down two to go....

אחד היה בחלקו נכון מי יודע אולי השניים האחרים יהיו לחלוטין מילה במילה... לכי תדעי....

זהרי

New member
שוגר בייבי

לפני שנים היתי מתעסק בפתירת חלומות..כמין הובי וקצת הרגשה מעבר לכך כיום מודה שאני חוטא בכך מדיי פעם... באשר לך... רק אוכל לומר שחלומות אלו דברים או שקיימם בכל אחד והרצון שלו לעתיד שונה או בדברים שבאים אלינו מהעתיד לומר לנו ..כך יהיה.. מקוה בשבילך שאכן תדעי ..וזה בהלמות הלב שלךשזה יהיה אכן ההוא... תודה ששתפת אותנו בחלומך זהרי

למעלה