שלומלום לכולם

zmir2003

New member
שלומלום לכולם

חזרתי לבדוק מה קורה עם הפורום. מי שלא יודע אני אחד מזקני הפורום,עוד בימי הפלמ"ח כאשר דינוזאורים הלכו בקירבינו וגולדה מאיר היתה ראש הממשלה אני שירשרתי הודעות והסתובבתי בצאט המיתולוגי אף הוא של הפורום..באותו הזמן לא היה לנו אפילו ריטלין והיינו יושבים מסביב למדורה ולועסים עלי גת בשמחה. וכמעט כל לילה היינו מצוטטים בצאט עד שכבר נרדמנו על המקלדת מרוב עייפות (ראה ערך "מי בא לצאט"). אחחחחחח אלו היו הימים. אז סתם ככה מה קורה? (נב: לכל החדשים שמי איתן נעים מאד)

איתןןןןןןןן

אני כל כך שמחה שחזרת שאני אמחל לך שנעלמת לך ככה התגעגעתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שלך חנה גונן

שלום לך ../images/Emo24.gif

זוכרת איזה זמיר כאן בימים הראשונים שלי בפורום, אפילו חשבתי שעוד אזכה להכיר אישית, אבל לא יצא....
ברוך שובך! אתה ניאר קצת הפעם? או שהריטלין הפך אותך לאחד משלהם? השם החדש שלהם הוא מוגלגים.
אתה כזה?

zmir2003

New member
תודה חנה וכוכבית :)

אני בהחלט מקווה להשאר יותר הפעם, אוליי אפילו נחייה את הצאט? האא (נב: סליחה מראש למי שנעלב מההודעה הראשית שלי.. אני קצת חולה היום)

מיכל ט

New member
כפרה עליך

מזמינה מקום לידך בבית אבות. איך קמת לנו לתחיה כמו עוף החול לא נורא גם אני מהזקנים אבל אני מבטיחה לך שאני מנצחת בתחרות כיסאות הגלגלים

הצ'ט המיתולוגי....../images/Emo13.gif

אני כבר לא מצליחה להתחבר אליו, אמרו לי שזאת בעיה עם רשת (יש מחשבים גם לילדים, מה לעשות....) אבל יש לנו אחלה של צ'טים במסנג'ר, תחליף לא רע בכלל

למעלה