שלומלום כולם...

טווילי

New member
שלומלום כולם...

כנראה שירד לי מהפרק מהרצונות שלי להביא ל"מלאי" שלי בבית מקקדו אני כנראה הולך לכיוון אקלקטוס.. וכאן השאלה שלי אליכם... תוכי נוח? שקט? חכם? מה מומלץ? זכר? נקבה?

tסy

New member
התשובות הם השאלות רק בלי הסימן שאלה

תוכי נוח, שקט, חכם, זכר. ידוע שהנקבה מעט בעייתית... מה נעלמת לנו פתאום?

טווילי

New member
חבריקו...

אני בעבודה 12 שעות ביום עובד ובקושי יש לי זמן למחשב כשאני בבית אני "מתחרמן" עם הג'קו שלי ובין לבין מאכיל ומטפל בזוגות שלי

עם כל הכבוד

בקושי יש לך זמן לג'אקו... אתה רוצה להביא עוד תוכי? חשבת על זה שאין לך זמן בשבילו? ואם יהיה לך תוכי חדש אתה תקדיש עוד פחות לג'אקו כי הזמן שלך יהיה חייב להתחלק בין שניהם... להביא תוכי נוסף כרגע יהיה מאוד אנוכי מצידך- רק בגלל שאתה רוצה... ללא התחשבות בגורמים נוספים. חשבת מה זה יעשה לג'אקו? תן לי לספר לך שבערך 45% מהלקוחות שלי הם כאלו שהביאו תוכי נוסף הבייתה והתוכי הראשון שלהם הפך להיות קנאי, נשכן, צרחן ולפעמים גם בלי תקנה... אתה לא יכול פשוט להכניס תוכי חדש ובמיוחד לא לג'אקו שנמצא במצב ששלך נמצא בו... אל תכעס שאני אומרת עדי, אבל זה באמת באמת אנוכיות וחוסר אחריות. באופן כללי- נקבות פחות מומלצות מזכרים באקלקטוסים... אבל עדיין- תטפל קודם בתוכי שיש לך או שתמסור אותו... אח"כ תחשוב הלאה... ובכלל לאדם שעובד כל כך הרבה כמוך כולל שישבת- יש אולי מלא כסף, אבל לא זמן לתוכי... קח את זה במקצועיות, זה לא אישי, והייתי אומרת את זה לכל אחד אחר במצבך...

ממש הגיוני... להביא תוכי לחנות חיות

חוץ ממרבצי הכלמידיה ושאר המחלות, נראה לך שמה שתוכי שגם ככה סובל זקוק לו זה עשרות ילדים מעצבנים כל יום שדוחפים אצבעות לכלוב, מושכים בזנב וצועקים לו "תגיד שלום"... מישהו בכלל חושב על איך התוכי מרגיש בחנות? ממש אומלל...

למעלה