שלומי ארביטמן

רעיון מצוין חיבים לעשות את זה.

אתה צודק אם נעשה את זה יש סיכוי טוב שארבייטמן יחזור.אז כולם לנתב"ג.

זה לא נכון מה שאת אומרת כי אז יעשו

על כל דבר ככה ולא יבואו אף אחד וזה לא סופי אם ארביטמן לא ירצה ללכת לשם אז אפשר לעשות משהו כי מה שהבנתי הם חתמו על טופס שיחרור אבל שלומי עדיין לא חתם על חוזה וכל עוד שלא חותמים על חוזה לא משחקים כמו שהוא בהתחלה לא רצה לחתום על חוזה אפס והוא לא שיחק הוא יכול לעשות גם כאן לא לחתום או שיילך לבית דין של ההתאחדות ויבקש מהם שימשכו מהטופס את החתימה שלו זה אפשרי וזה חוקי ואז הכל מבוטל זה חוקי ואפשר גם למרר את החיים של מאיר שמיר עד שהוא יתחרט רק על המחשבה לקחת לנו את ארביטמן

אתה לא מבין

לביתר יש אינטרס לשחרר אותו הם קיבלו עליו כסף כלומר דמי ההשאלה לשנתיים ועוד כרטיס של דנין זה הנהלה זונה

תבינו..

זה לא יעזור שלא נבוא למשחקים.. כי אם ההנהלה הזאת תלך. תשכחו מביתר אף אחד לא ייקח אותה.. צריך להפגין כדי שמר פניג`ל יילך עם אברם לוי הנוכל

28 על פינגל אתה צודק אבל אברהם לוי

אתה טועה כי הוא הכי גבר בביתר והוא אמר שהוא לא ידע מכל הסיפור שהבעלים עשו ואני מאמין לו אני זוכר כמה פעמים פנינו אליו בכל מיני דברים והוא עזר לנו בשמחה

Golfc20

New member
צודק..

100% גם אני החלטתי לא ללכת למשחקים עד שמשהו בהנהלה שם ישתנה לטובה כי נמאס כבר עם המשחקים האלו של ההנהלה ! זה מה שנקרא חרא !

28 פשוט שלא נשתוק פינגל המניק הזה

עוד יתחרט על מה שהוא עשה לנו בפרשת שלומי ולזה שהתחיל את השרשור דע לך שהוא חמור פינגל ולא שהוא הרוויח כסף כי אם הוא היה מחכה עוד שנתיים הוא היה יכול להרוויח פי 10 ממה שהוא הרוויח עכשיו וגם שהיה לו שחקן שנתיים אחד מהכי מוכשרים שהיו בארץ

צודק..

עוד שנתיים. והוא היה עושה עליו מליונים.. להזכירכם הבחור כבר היה מבוקש בטוטנהאם

וואוו עכשיו הזכרת לי את זה ואני

יותר מתעצבן על הדפוק והשוטה הזה של פינגל

שהייתה את ההצעה..

מטוטנהאם.. כולם פחדו ששלומי יילך.. אפילו שזה אירופה.. והנה היום הוא בפ`ת סמאמאמאק פניג`ל

לא לרדת מארביטמן ולא בתיך

אסור לוותר על ארביטמן ולא בתיך כי ארביטמן שחקן הכי טוב בארץ ולא צריך לא שחקן ולא גם עם תביא 10 שחקנים ארביטמן נשמה ולא נעזוב את זה עד שהוא יישאר ולא צריך כסף ולא כלום ארביטמן שווה מיליון דולר ויותר ולא מעניין אותי כל שחקן אחר לא מגן ולא קשר רק שלומי ואני מקווה שתוך יום יומיים כל הפרשה תסתיים וארביטמן יישאר בביתר לנצח. חוללללללה על ארביטמן

לא לרדת מארביטמן ולא בתיך

אסור לוותר על ארביטמן ולא בתיך כי ארביטמן שחקן הכי טוב בארץ ולא צריך לא שחקן ולא גם עם תביא 10 שחקנים ארביטמן נשמה ולא נעזוב את זה עד שהוא יישאר ולא צריך כסף ולא כלום ארביטמן שווה מיליון דולר ויותר ולא מעניין אותי כל שחקן אחר לא מגן ולא קשר רק שלומי ואני מקווה שתוך יום יומיים כל הפרשה תסתיים וארביטמן יישאר בביתר לנצח. חוללללללה על ארביטמן

hanaorb9999

New member
מה שתכוונתי זה שעדיף לעודד

את ביתר כי יש לנו משחק קשה מאד נגד הלוזונים וביתר מעל הכל גם מעל שחקן הכי מוכשר שיהיה וגם אני מת עליו אבל צריך להרים תראש. כמה נבכה עליו הרי עוד שבוע הוא יתרצנ וישאר בפ"ת שמיר לא חסר לא כסף הוא ישחד אותו שיסתום.

hanaorb9999

New member
צודק

תראה איזה הבדל בין המשחק מול ת"א ומול ראשון ולא משנה איזה הרכב אלה. אני אומר לעשות בלגם על ארבטמן אבל לא לעשות חרם על השחקנים ההפך לכו לעודד אותם כמה שיותר בפגרה הזאת כי עוד הפססד יכול לסבך את ביתר בתחתית חייבים לצאת עם משהו מפ"ת שהיא קבוצה מעולה.

שושו17

New member
פ"ת אמרה

ארבייטמן ישחק רק אצלנו ואם לא הוא יישב ביציעה שלוש שנים. אם רבייטמן יפר את ההסכם נתבע אותו על הפרת הסכם בחצי מיליון דולר. כך פ"ת אמרה ב Ynet

למעלה