שלום...

Bulzeye

New member
שלום...

אני בונה אתר בפלאש, ואני צריך לטעון טקסט מקובץ txt. מצאתי דרך איך לעצב את הטקסט באמצעות css, אך אני לא יודע איך להגיע למטרה שלי: הטקסט שלי הוא רשימה של הופעות עתידיות, ולכל הופעה יש כותרת - התאריך שלה. אני מעוניין לעשות שכל כותרת (תאריך למשל) יהיה מובלט, והטקסט אחריה יהיה מעוצב בדרך אחרת. כמו כן אני רוצה שלפני כל כותרת תופיע תמונה קבועה. ניסיתי לעשות את ה css כך:
.title { font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:9px; font-weight:bold; color:#FF9900; } .content { font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:8px; color:#CCCCCC; }​
קובץ הטקסט נראה כך:
news= <p class='title'>21.9.06</p><p class='content'>הופעה</p> <p class='title'>21.9.06</p><p class='content'>הופעה</p> <p class='title'>21.9.06</p><p class='content'>הופעה</p>​
האם אפשר להוסיף תמונה קבועה שתתווסף באמצעות css? כיצד? תודה לעונים!

זהר פלד

New member
אתה יכול להוסיף תמונת רקע ב css,

ולשחק קצת עם padding כדי שהטקסט לא יעלה עליה. משהו כזה:
.content { font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:8px; color:#CCCCCC; background-image:url(THE_URL_OF_THE_IMAGE); background-position:middle left; background-repeat:no-repeat; padding-left:25px; /* the width of backgrond image and 5 more pixels will be good*/ }​
ד"א, ניתן לכתוב את כל התכונות של ה background בהגדרה אחת.

XiroX

New member
כן

יש את קידומת ה before. שימוש כללי:
A{ color:blue; } A:before{ content:"blaa"; }​
אני לא סגור על איך משתמשים בו להכנסת תגים של תמונות, אבל אני זוכר שראיתי מדריך שמסביר איך עושים את זה פעם.

Bulzeye

New member
גם זה לא עובד :\

אוףףף... אולי עוד אפשרות? אני מתחיל לחשוב שהפלאש לא אוהב במיוחד להוסיף תמונות... תודה...

למעלה