שלום..

Daria22

New member
שלום..

קוראים לי דריה ואני בת 13 וכמה חודשים..רציתי לשתף אתכם במשו שקרה לי. אין לי כ"כ ביטחון עצמי גבוהה..ואני בנאדם סגור יחסית. קצת לפני תחילת הלימודים החלטתי לעבור ביה"ס שאף חברה שלי לא עוברת לשם,רק אני,לבד. זה היה ממש קשה לי..ביום הראשון אפילו ממש סבלתי =\ ילדים ניסו לדבר איתי וללכת איתם בהפסקות,ואני הסכמתי,רק שלא היה לי ממש על מה לדבר איתם וגם לא הרגשתי בנוח. היה לי ממש נורא בקיצור=\ כשחזרתי הבייתה פשוט לא הפסקתי לבכות..פחדתי שאני לא יצליח לפתח איתם קשרים,אפילו שזה היום הראשון,ושזה ממש קשהק,בכל אופן אמרתי לאמא שלי שאני רוצה לחזור לביה"ס הקודם ששם היה לי ממש ממש לא טוב,ובגלל זה עברתי.. היו לי שם רק איזה 3 חברות ממש טובות.. אבל הכי רציתי לעבור בגלל המורות,ממש שנאתי אותם!וגם האווירה של הביה"ס הייתה ממש לא נעימה,מאיימת כזאת=\. בקיצור התכננתי לאמא שלי שתחזיר אותי לביה"ס הקודם..אחרי שיכנועים רבים,וריבים עם ההורים,חזרתי לביה"ס שסבלתי בו כ"כ. אני לא יודעת אם עשיתי את הדבר הנכון..אבל פשוט שנכנסתי לביה"ס החדש קיבלתי "רגליים קרות" ופשוט רציתי לברוח משם.. חשבתי שאם אני יתמודד אם מקום שאני כבר מכירה יהיה לי יותר קל. ועכשיו אני לומדת בביה"ס הישן..ועכשיו דווקא די בסדר..אולי מתוך געגועים לחברות הטובות שלי,אבל אני דיי מפחדת מה יהיה בהמשך. מה שהכי עצבן אותי,שכולם אמרו לי לנסות בביה"ס החדש לפחות שבועיים,ואני פשוט התנגדתי,לא הסכמתי,למרות שידעתי ששם יהיה לי יותר טוב. גם אמא שלי אמרהשלביה"ס הישן אני תמיד יכולה לעבור כי הוא ביה"ס די גדול וכולם מתקבלים שם. אבל לביה"ס החדש ממש ממש קשה להתקבל,אני התקבלתי לשם מתוך 6\7 בנות וויתרתי על המקום שלי שם. עשיתי טעות. מקווה שבכל זאת יהיה טוב השנה=\ זהו,רק רציתי לשתף אתכם בזה. יום מעולה לכולם=]

kit kat 1

New member
הבחירה שעשית היא חד כיוונית...

תראי, בסופו של דבר כמו שאת רואה- אין דרך חזרה, ברגע שיצאת מבית הספר ההוא יהיה לך קשה לחזור אליו ואפילו בלתי אפשרי... עצה שלי? פשוט תזרמי..! ואם עדיין יהיה לך רע? את תמיד יכולה לעבור לביצפר אחר- או לחכות לשנה הבאה ולעבור לביצפר שממנו ברחת השנה... חבל שתוך יום החלטת שלא יהיה לך טו... אבל אין מה לעשות- תפיקי את המיטב מהמעבר חזרה לביצפר הקודם- לפחות יש חברים להתלונן בפניהם על המורים, לא? קיטי.

למעלה