שלום :)

Mr Invisibilety

New member
שלום :)

טוב אז הנה אני מביא אותה במין קאמבק קטנטן! מה קורה אנשים? המון זמן לא כתבתי כאן, הייתה לי וירטואליות מאוד גבוהה בדם והרגשתי שאני חייב לשחרר, אז עזבתי קצת את תפוז ואת כל הפורומים! אבל לא וויתרתי עלייכם, ואפילו מדי פעם קראתי בסתר P: בקיצור, לקחתי שיעורים פרטיים מאוגוסט שעבר עד בערך סוף מרץ, הפסקתי במרץ בגלל שטסתי לפולין (משלחת מהבצפר!) והמחיר הגבוה לכל שיעור העיק מאוד על הכיס אז עזבתי את המורה המדהימה שלי, והבטחתי לעצמי שאני אמשיך להתאמן (על היצירות הקלאסיות) בתקופה הראשונה זה באמת קרה, אבל אח"כ לאט לאט זנחתי הכל, כמובן שאף פעם לא הפסקתי לנגן, אין מצב שיעבור יום שאני לא אגע בפסנתר, אז ככה שכן יצא לי לנגן, אבל דברים יותר קלילים, ובעיקר שירים ישראלים אקורדים וכו'... עכשיו שבועיים אחרי הבגרות האחרונה, וכל הסיוט של י"א וכ'ו, יש לי קצת חופש אז חזרתי להתאמן ביותר רצינות, ואני חושב שזאת הייתה טעות איומה להפסיק באמצע! אני מקווה שתלמדו ממני שאף פעם לא מפסיקים בכלל, מקסימום נשארים במינון נמוך! אני ממש מרגיש שאיבדתי את הכוח והעוצמה והחוזק של האצבעות שהיה לי אז, ועכשיו צריך לעבוד יותר קשה, הרבה יותר קשה וזה מאוד מאכזב! בכל מקרה, אני רואה כאן כמה שמות שאולי יזהו אותי, ולכל שאר החדשים נעים מאוד אני ניר בן 17.5 אני מהפורום מאז גיל 13.5 אז ככה שעברו דיי הרבה שנים :) מנגן מכיתה ב' און אנד אוף כזה, עם מורים בלי מורים אבל אף פעם לא מפסיק! בכל מקרה, כיף לחזור! המשך ערב מקסים לכולם.

Mr Invisibilety

New member
תודה לכולם על היחס P:

הלימודים סבבבההההה סופסוף אני אחרי הבגרויות, ויש קצת חופש אבל עוד מעט מתחיל קורס פסיכומטרי אז בעעעע

Frchn

New member
Welcome back ../images/Emo13.gif

אני הייתי בפורום מ-2004 (בעוד משתמש) ואני זוכר כמה שירשורים מועילים מאד שלך
ברוכים השבים

Mr Invisibilety

New member
תודההה

אני שמח לחזוררררר :) כן היה את המאמר שכתבתי גם על הטיפים לתרגול ואימון בנוגע לאטיודים של הנון P: היום אני משתדל לנגן אטיודים של שופן, ואת האטיודים של הנון ניראה לי זרקתי, אני פשוט ש-נ-א-ת-י אותם הם כל כך משעממים! אבל עדיין, הם חשובים, ובאמת עוזרים P:

יוו פסיכומטרי ../images/Emo13.gif

אל תדאג, זו נורא כיף... בתנאי שיש הרבה חברים שלך איתך בקורס. אצלי לדוגמא כל החברים שלי היו איתי בכיתה
זה היה נהדר. ובקשר לפסיכומטרי עצמו, זה גם נחמד, הסימולציות שואתיות, אבל שורדים גם את זה. מי ייתן ותגיע למועדון ה700.

Mr Invisibilety

New member
חחח ת'אמת אני ממש בלחץ אטומי

זה בשביל עתודה, ואני חייב לעבור את ה640 ככה בשביל להתקבל למסלול שאני רוצה להגיע אליו.. נקווה שיהיה טוב :) תודהה P:

גם אני עשיתי בשביל עתודה

מה אתה רוצה? תן לי לנחש, הנדסת חשמל או הנדסת מחשבים? אני בחרתי רפואת שיניים. עכשיו אני רק מתפלל להתקבל עם פסיכומטרי עלוב של 684 (נקווה שהבגרויות יפצו) אתה נראה לי טיפוס חכם. עלה והצלח

Mr Invisibilety

New member
הנדסה ואני?

היום זרקתי את כל הספרים של הנדסה של בני גורן וא. אספיס וכל שאר החוטאים האלה שהמציאו את המושג הנדסה ומשולשים ופיתגרוס וכל האשמים האלה שצריך היה לתלות! אז שאני אלך ללמוד משו הנדסה? סתם אם כבר, הנדסה כימית, או הנדסת מזון, כל מה שקשור לנושא, מכימיה נ-ט-ו עד לביוטכנולוגיה למיקרוביולוגיה ושאר ירקות. 684 זה ב-כ-ל-ל לא ציון עלוב, אני מקווה לקבל משו באזור ה650 +\-. רק שתדע לך שאם כזה ציון מתקבלים להרבה מקומות. לגבי רפואת שיניים אין לי כל כך מושג, בכל מקרה בטופס מוסדות והעדפות מקצועות, אל תיתן ר. שיניים באונ' ת"א. לך על האונ' העברית! המלצה ח-מ-ה! והמון בהצלחה :) ושוב תודה..

הממ נכון מאוד...

תודה על ההמלצה
,וגם אין לי כל כך שליטה, כי החוג לר.שיניים בת"א נסגר. אז נשארה רק העברית. בכל מקרה, עם הציון סכם שלי אני יכול להתקבל להמון מקומות, האמת היא שלכל מקצוע בערך, חוץ מרפואה
ופסנתר. (סתם, כי פשוט השיחה לא קשורה לשום דבר, ואחרי הכל, אנחנו בפורום פסנתר ופסנתרנים)

Mr Invisibilety

New member
פששש סחטיין על האגו P:

חח סתם עם פסיכו' של 684 גם לי היה כזה אגו P: דוגרי אתה לא צריך בגרויות כלכך גבוהות בשביל סכם טוב.. אבל אם יש לך פסיכו' 684 ואתה מתכנן עתודה בטח יש לך ממוצע בגרויות בנננננזונה! בכל מקרה, עכשיו רק נזכרתי שלפני שנה, באפריל הייתה סערה ענקית באונ' ת"א בגלל קיצוץ באיזה תקציב, עמדו לסגור את רפואת שיניים, החוג לדרמה ותיאטרון, וגם את הבצפר שלי (הנדסאים) והיו מלא הפגנות שגם אני השתתפתי בהןןןן חח וזה היה מגניב היינו בעיתון\בטלויזיה\באינטרט והיה שולט ואכן בסוף סגרו את ר. שיניים, אבל אגב עדיין לומדים בו, אותם אלה שצריכים לסיים בקרוב! בכל מקרה, ר. שיניים זה אחלה דבר רק זה ידוע שכמעט 60% מרופאי השיניים יש נטיות התאבדותיות אז תחשוב על זה פעמיים P: סתם, שוב ב'צלחה לך..

תזכור

הציון בסימולציה הסופית הוא תמיד לפחות 40 נקודות מתחת לציון במבחן עצמו.

abcdcba

New member
אני זוכר אותך! ברוך השב (זה נשמע

מוזר לומר את זה
)

Mr Invisibilety

New member
אוקיי

בפברואר הייתי בשיא שלי ושלטתי באטיוד אופ 10 מספר 2 של שופן בלה מינור אטיוד מזדרגג, אני חייב לציין, יש שתי אופציות לאיצבוע שלו, אחת רגילה, וה-יותר נורמאלית ומתקבלת על הדעת, והשנייה היא השיטה של המורה שלי שרצתה שהאטיוד הזה באמת יעזור לחולשה שיש לי באצבעות ה3-4. אז את כל המעברים היא עשתה עם אצבע 4, וזה היה ממש קשה להתרגל לזה בהתחלה, וליראות ביוטיוב אנשים מנגנים את זה ופשוט מחליקים את היד על הפסנתר במין ריחוף כזה על גוש חמאה P: בקיצור, אטיוד מעולה, ולמען האמת גם קצת יפה ומרשים :) עדיין לא סיימתי אותו, בגלל ההפסקה שעשיתי אז עכשיו אני צריך לחזור לאמן טיפה את השרירים בידיים ולחזק את האצבעות ולאט לאט תחזור אליי המהירות (אני מקווה!) בו זמנית אני עובד (טיפה) על הrevoulotionary אטיוד, מספר 12 (שכחתי אופ) בשביל לחזק קצת את יד שמאל :) מקווה להמשיך הלאה לאופ 10 מס 4 וזהו :)

למעלה