שלום =)

שלום =)

אהלן אנשנושים אני צריך את עזרתכם!! אולי אסור נושאים כאלה אני מקווה שזה בסדר , פשוט חיפשתי בכל מיני אתרים ועדיין אני מבולבל.. אני רוצה לגדל קוקוטייל האכלת יד איפה אני קונה את החמוד הזה ?!?! ומה המחיר בערך?

mosnad

New member
מאמר בנושא "לפני רכישת תוכי"

כל השיקולים שצריך לעשות, היכן לרכוש ועוד, תמצא במאמר ברשימת המאמרים הקבועים בפס הכחל בראש הפורום, תחת הקטגוריה "על התוכים" ברשימת הקטגוריות בצד ימין. בקשר למחיר, זה תלוי גם במוטציה (הצבע) שתרכוש. אפשר להשיג אצל מגדלים ב-150 ש"ח ובחנויות ראיתי אפילו ב-350 ש"ח.

ואייי אחי תודה רבה

עזר לי המאמר הזה דווקא להבין שאני לא כל כך בשל לזה אולי כדאי קודם לחפש עבודה שיהיה יותר כסף כי לתוכי שלי מגיע לגדול בכלוב פיתוח (סטייל הרצליה פיתוח) עם המון צעצועים ואם הוא חולה לקנות לו פלסטר עם ציור קיצר נחכה עוד קצתתת =) תודה אבאלההההה

אזירפאל

New member
../images/Emo118.gifקראתי את המאמר לראשונה

ואהבתי מאוד. מנוסח בצורה ידידותית וממצה.
יש באתר פט-נט מאמר מתורגם המפרט את החסרונות והמעלות שבגידול תוכי. לדעתי כל אחד שרוצה לגדל תוכי צריך לקרוא את המאמר הזה, על מנת להבין שהתוכי זה יותר מסתם ציפור בכלוב. המאמר: http://www.petnet.co.il/article/read/article_soc.asp?id=943 מומלץ מאוד לקרוא.

אוי להלה

אנשים כולה רציתי תוכי לא צריך לריבבב הכל פנאן ולזה שרשם על המאמרים תודה אני יסתכל =)

למעלה