שלום....

ליאורנר

New member
שלום....

הייתי רוצה לקנות אייפוד[בקישור של את האייפוד שאני רוצה] רציתי לדעת איזה סוג קבצי וידאו אפשר להעביר אליו? וכמה זה עולה בדיוטי פרי?[כי מחיר לא מצויין ליד זה] והאם כדי לקנות את זה בכלל או שיש מכשירים יותר טובים? תודה לעונים

lilo4

New member
תשובה חלקית

בקשר למחיר בדיוטי- תתקשר ותשאל. אם כדאי לקנות? זה תלוי בך. לי יש את הדגם הזה, רק בנפח של 30 ג'יגה ואני מרוצה מאוד. השאלה היא מה אתה צריך במכשיר MP3 ומה אתה רוצה שיהיה בו, מה הכי חשוב לך, מה לא חשוב לך בכלל וכו'. אם תפרט נוכל להגיד לך אם האייפוד שבחרת מתאים לך

ליאורנר

New member
אאאאממממ אני חייל.....

אז אני נוסע הרבה וגם בשמירות הדבר הזה מאוד יכול לעזור לי קיצר אני צריך שהוא ישמיע לי שירים וגם קליפים יכול מאוד לעזור לי... גם תמונות יכול להיות נחמד... בעיקרון אני לא צריך יותר מזה

lilo4

New member
אוקיי

אני מניחה שבשביל מה שאתה צריך האייפוד מצוין (דר"א- אחת הסיבות שבחרתי בו הייתה בגלל שאני עומדת להתגייס ויש בו נפח גדול). מה שכן, תשקול אולי מספיק לך 30 ג'יגה נפח, שעולה קצת פחות. ועוד דבר אחרון- האייפוד מגיע בבסיס עם כבל USB בלבד, וניתן להטעין אותו רק דרך המחשב. יש אפשרות של מטען חיצוני, אולם הוא עולה עוד כסף. אם אתה רוב הזמן בבסיס וכו'- אולי כדאי לבדוק נגנים איכותיים אחרים שמגיעים מראש עם אפשרות טעינה בחשמל, כדי שלא תצטרך להוציא עוד כסף על המטען.

ליאורנר

New member
אני חוזר כל יום זה בסדר....

וגם אין לי בעיה לקנות גם מטען לחשמל[זה לא צריך לעלות כזה הרבה] הבעיה היחידה היא שאני קורא פה שיש כל כך הרבה בעיות עם המכשיר הזה.. זה מפחיד קצת לקנות את המכשיר ואחרי זה לגלות שהוא עושה הרבה בעיות בקבצי וידאו אפשר להמיר רק קבצי AVI?

lilo4

New member
מטען

של אפל עולה בסביבות ה-200 ש"ח. בקשר ללא מקוריים- אין לי מושג. הסיבה שאתה קורא את כל הבעיות היא שהפורום הזה נועד לטיפול בבעיות באייפוד. לדעתי האייפוד הוא מכשיר איכותי מאוד, ומה לעשות שבחלק מהמקרים יש בעיות, כמו עם כל מכשיר חשמלי אחר. למי שאין בעיה לא נכנס לפורום כדי להגיד "יש לי אייפוד ומגניב לי". ומעבר לזה- יש לך אחריות למשך שנה של ידע, שהיא הנציגה הרשמית של אפל בארץ (חשוב לשמור קבלה/אישור קנייה). מה שכן, אני ממליצה לך להיכנס גם לפורום MP3 כדי לשמוע על עוד מכשירים טובים שיש, כדי שיהיה בטוח שבחרת ב-ד-י-ו-ק את מה שהכי מתאים לך

למעלה