שלום

Eran Shefi

New member
שלום

קראו לי, אז באתי. נראה שיש לכם כאן מקום טוב - סידרתם פרחים ונוף בצורה נאה ונעימה. שיהיה לכולם המשך שבוע טוב ונשתמע. ערן מצורפת תמונה מטיול בחרמון, שלא יגידו שבאתי בידיים ריקות..

גיאש

New member
פששש... עם תמונה כזאת -

אתה מציב ציפיות וסטנדרטים מאוד גבוהים

ברוך הבא../images/Emo140.gif

קראנו את המייל שפירסמת ברשת על רשות הטבע והגנים. הנושא בהחלט מעניין חלק מגולשי הפורום, גם אם מבחינת סדרי עדיפויות יש חילוקי דעות בקרב הגולשים. נשמח להרחבה בעניין (את דעתי אציג בהמשך).

Eran Shefi

New member
לאט לאט

כרגע אני לא רוצה להוסיף מעבר למה שנכתב. נכנסתי להגיד שלום ולהנות מהחברה, לעת עתה. אני לא רוצה לחרחר מריבות ופלגנות בטרם אמרתי שלום יפה. נעביר תקופה יחד, נשתה קפה, נאכל עוגה, אחר כך נוכל לשלב דבר ויכוח. את ענייני המהלך ההוא אני מנהל במקביל, וכאמור, השלב הראשון הוא ארגון צוות חשיבה. המטרה היא טובת הציבור עכשיו ובדורות הבאים, מתוך תחושת אחריות ושליחות. מי שחושב שיש לו מה לתרום, שיצטרף לצוות החשיבה. חלק ניכר מחיי עבר בערוצים וירטואלים. חשוב לי שהערוץ הזה יתקיים קודם כל באויר הצונן של ירושלים, ואחר כך באויר-טואלי של המחשב. בהמשך למסורת הקצרה - מצורפת תמונה של המעין החם בשמיר - חוויה מחממת גוף ולב. ערן

ברוכה הבאה!!!

שאלה: מי הנחש בתמונה?-צולם בנחל כזיב(בירידה מהמונפורט)-אורכו כ-30 ס"מ והוא מסכן קפא מקור באותו יום גשום למחצה-בקושי זז-מה הוא עושה בחוץ? התמונה מטיול לנחל כזיב שאני אעלה בפירוט בפורום טיולים בארץ-הטיול נעשה לפני שבועים, ולא הועלה מטעמי עצלות...

Rebeccan

New member
כנראה תלום קשקשים

אם כי - הכתמים מתאימים לכרכן חלק, וזה נחש המצוי בחרמון בלבד (לפי האנצ' של החי והצומח, כרך 5 זוחלים ודו חיים) מאידך - אין זה צפע - זהו נחש ארוך מאוד ... וצפעים קצרים יותר, וצורת הכתמים שונה (זיגזג מחובר) פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

Rebeccan

New member
אופס, זעמן מטבעות

סליחה - מה שכתבתי קודם .. לא קשור זעמן מטבעות - לפי האנצ': אורכו עד 125 ס"מ ראש רחב ונבדל מן הצוואר ... אישוני עיניים עגולים ... על הגב שורת כתמים עגלגלים או מצולעים קמעה ... הכתמים אינם מתחברים ביניהם הזעמן דומה במראהו לצפע א"י המסוכן ... זהו נחש יומי, שוכן קרקע טיפוסי, החודר גם לבתים ולמחסנים .. תפריטו כולל מכרסמים ושאר יונקים קטנים, עופות וזוחלים. פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

למעלה