שלום...

לאמא של

אני לא יודעת אם תראי את התגובה כי כבר עברו כמה דפים מאז ורק עכשיו יצא לי לראות הודעה. אני גם לא כל כך יודעת אמא של מי את ויכולה רק לדמיין או לנחש :) קראתי את הדבר המרגש שכתבת לי ונהיתי מובכת, אפילו שרק עצמי יושבת פה לבד:) מתוך הניחוש הפרוע של הסיפור שלך חשבתי שאולי ורק אולי בתוך הפורום (שלא כל כך ברור מה שתינו עושות בו ) יש לנו איזה סוד משותף.. ולא הייתי בוחרת מישהו יותר טוב לשתף בו את הסוד הזה ולא הייתי משנה כלום בקהילה הקטנה ( המשפחה) שמקבלת אותי בכזאת אהבה. אני מרגישה שייכת ומובכת באותו הזמן ואולי בגלל זה אני עוד קצת שקטה. אוהבת הכי המעריצה:)

שלום...

לא יודעת אם יש טעם להגיד את מה שיש לי לומר... אבל החלטתי אחרי המון זמן שהחלטתי לזנוח את הקהילה הלסבית לנסות ולהגיד משהו. יצאתי מהארון כשהייתי בת 14 , מפוחדת התחלתי ללכת למסיבות של שירזי , הייתי הולכת למינרווה , אבל עד כמה שרציתי בית במקומות האלה הם תמיד נשארו לי מנוכרים. מאז ועד היום היו לי כמה וכמה קשרים רומנטיים אבל קשר חברות מעולם לא הצלחתי למצוא במקומות שהקהילה מציעה... לפני שנתיים מצאתי את אהבת חיי , בערך באותו הרגע הפסקתי לחלוטין ללכת למינרווה או למסיבות או להיכנס לפורום הזה או לדבר בצ'אט. 3 חודשים אחרי שהיכרתי את אהבת חיי היא גילתה שהיא טראנסקסואל, גבר הכלוא בגוף אישה ומאז אנחנו במאבק. את הניתוח העליון הוא עשה לפני שנה כשאני ליד מיטתו מפחדת מהתוצאות. החלטתי שאני אוהבת אותו או אותה ולא מסוגלת לעזוב . עכשיו הוא מתחיל לקחת הורמונים . והינה אני כבר לא שייכת לקהילה הזאת. הקהילה הלסבית. ובעצם לא שייכת לשום קהילה שהיא... אני מנסה לדבר עם בנות בצ'אט אבל התגובות שאני מקבלת על מה שאני מספרת גורמות לי להבין שאני כבר לא שייכת . אין לי מושג יותר מה להגיד האמת אז אני פשוט אפסיק את זה ככה. אני

אני לא יודעת איך הן הגיבו...

רק שאני חושבת שיש נקודה במה שאת אומרת... בעיניין המינרווה והקהילה.... שתמיד יש לך המון חברות אבל אף פעם הן לא חברות על אמת.. אולי חוץ משתיים שלוש שאת באמת יכולה לסמוך עליהן.... ועוד משו, שמעתי על מישי מהבסיס שלי שהייתה לה חברה המון זמן ולא מזמן היא עשתה ניתוח להפוך לגבר.... זה מאוד מעניין.. ואם את צריכה מישו לדבר איתה אני פה... מקווה שלא נשמעתי כמוהן.. קרין

טיפסי

New member
רגע... מה הבעיה?

החברה שלך? הקשר לקהילה? בהצלחה עם החברה שלך. פשוט לא הבנתי מה הבעיה... אם את אוהבת אותה, בעתיד את תאהבי אותו... אם הוא לא יהיה מספיק אישה בשבילך וכנראה שזה באמת יקרה תצטרכו להפרד... מצטערת בשבילך. אני מקווה שלא יכאב יותר מדיי.

למעלה