שלום....:)

molian2

New member
שלום....:)

יש לי בעיה עים אפשר ליקרוא לזה ככה ... לפניי שנה בערך אני יתאהבתי במישהו...הוא לא ידע על זה במשך שנה... הוא גילה את זה (זהקצת קשה להסביר) דרך המיכתב שלי בלוג שרשמתי לו ושלחתי לו קישור.... ליפניי שכתבתי לו את המיכתב גילית את הסוד לאחת הידידות שלי לשעבר... מתסתבר שהיא פעלה מאחורי הגב שלי (היא אמרה לו שהיא רוצה אותו) בידיע שאני אוהבת אותו... רבתי איתו לא ביגלל זה ..אלה ביגלל סיבה טיפשית ביוחד...(הוא כמו החברה שלי) אחרי המיכתב הוא השפיל אותי ואמר שאני לא אתקרב אליו...זה גם מה שאני עשיתי.... מה שקרה אחרי כמה זמן,אני יושבת לי באייסי וחשבת אולי ליכתוב לו ? בסוף שיניתי את דעתי לא כתבתי לו... אבל באותו היום הוא כתב לי (אחרי המחשבה)וביקש סליחה... אני כמו סתומה סלחתי לו... אבל עכשיו אני לא יודעת מה לעשות... אני עדיין אוהבת אותו... והוא יודע את זה ... הקטע הוא שיש בנינו קיליק זה בטוח... רק שהוא אומר שהוא לא מעוניין בי... ואני באמת לא יודעת מה לעשות...!!!! תעזרו לי בבקשה...

במצב כזה...

שצד אחד מעוניין ביותר מידידות,לדעתי חשוב להתרחק ממנו,לנתק את הקשר במידה וזה אפשרי.

זכוכיות

New member
את לא יכולה לעשות כלום,

הוא יודע, והוא לא מעוניין. יש לך את כל התשובות.. עכשיו את צריכה להחליט אם להישאר בקשר איתו (ויש סיכוי שזה "יעקב" את ההתגברות שלך עליו) או לנתק קשר, חשבי מה יותר חשוב לך כרגע, התבגרות מהירה או החברות בינכם. בכל אופן, אם אתם לא יותר מדי קרובים הייתי מציעה להתרחק.

למעלה