שלום...

שלום...

רציתי לבקש מכם רעיון או שתפנו ותי לאיזה קשיור רלוונטי כי אני לא מצאתי.. אני מכינה לחבר של את ערכת חמשת החושים.. רציתי רעיון מקורי לתת לו את המתנה וחשבתי על חפש את המטמון... אז רציתי רעיונות מכם איך לעשות את זה.. או שתפנו אותי לקשיור או שציעו הצעות... משהו נוסף.. תוכלו לתת לי שמות של ששירים שאפשר לצרוב בדיסק מיוחד לאהובי.. שירי יפים שמופפנים ממני אליו. שירי הבה כאלה או סתם שירים נחמדים.. תודה רבה רבה.... יום אאהבה שמייחחח.. שבת שלום.

מישהי כתבת שהיא לקחה תמונה של

כלב שיכפלה 5 פעמים וסימנה כל פעם חלק אחר וציקפה לכל מתנה.

../images/Emo41.gif מתנת חמשת החושים ../images/Emo41.gif

חוש השמיעה- * דיסק צרוב עם שירים רומנטיים * שיר במתנה (שרים שיר באולפן הקלטות) * ברכה קולית כזאתי שחברות הסלואריות עושות שולחים "שיר באוויר" חוש הראיה- * תמונה שלכם עם הקדשה * שעון עם תמונה שלכם * מחזיק מפתחות שלכם * פאזל שלכם * חולצה עם הדפסה * כרית הדפסה חוש הטעם- * כוס שחורה כזאתי כשאת שותה בה משו חם היא נהיית לבנה ורואים תמונה-אפשר למלא בממתקים.. * קופסא מלא בשוקולדים. * את יכולה לקחת שוקולד ולעשות לו עטיפה חדשה ולכתוב לו הקדשה * ארוחה רומנטית חוש המישוש- * מסאג' זוגי * שמנים ארומטיים * כל מיני משחקים קורדינאציה כאלה חוש הריח- * פרחים * קטורת * נרות ריחנים * קצף אמבטיה חוש שישי 0אם את רוצה לעשות) * אבן רוז קוורץ-שזו אבן האהבה * מחזיקי מפתחות עם אנרגיות וכל דבר שמסמל משו על טבעי... או עם אנרגיות טובות

20 שירי אהבה:)

Berlin- Take my breath away* Whitney Houston- I will always love you* Phil Collins- Against all odds* Extreme- More than words* Sinead O'connor- Nothing compares to you* Queen- Love of my life* Aerosmith- I don't wanna miss a thing* George Michael- Careless whisper* Glenn Medeiros- Nothing gonna change my love for you* Brandy- Have you ever* Shania Twain- From this moment* Leann Rimes- I need you* Franky goes to hollywood- Power of love* Roberta Flack- Killing me softly* Bryan Adams- Everything I do* Nikka costa- On my on* Mariah Carey-My all* Roxette- Listen to your heart* Goo Goo Dolls- Iris* Boys 2 men- I swear*

הנה רעינות

דרך של מוש בן ארי שתמיד יתה את הדרך עליך אי דא איי זה שיר באהגלית ממש יפה שכתי איך כותבים אותו אבל רק אותך רןצה מהאיה בסוקלה שידע שרק אותו את רוצה אותך אין לי מושג לא אולי לי כרגע רעינות אבל שרים מאוד יפים לה סלדין דאטו מרי קרי ומאוד רומנטים תבחרי משם כמה שידעמו לך ובקשר לסלין דאון אני מדברת על הדיסק הראשון בהצלחה

למעלה