שלום..

Di 2004

New member
שלום..

אם אני רוצה לצלם בצבעוני ספר מחזור... כ25 עמודים ו27 עותקים של כל ספר כמה זה יעלה לי בקירוב? זה ספר מחזור של כיתה ט' אז זה משהו עצמאי של הכיתה. האם אפשר לעשות זאת באופיס דיפו או במקום אחר? עזרה בבקשה.תודה

hartuvim

New member
תתכונן

ייצא לך בערך שקל לדף (כולל כריכה, עבודה, איסוף וחיבור) אז לפי החשבון שלי, תתכונן להוצאה של כ 700 שקל. אין לי מה להמליץ לך, רק תרמתי מעט ידע כללי

Di 2004

New member
אולי עוד מישהו יודע?

גמבההההההההההההההההההההההההההההההה

../images/Emo63.gif בררתי קצת..אבל

קודם כל יש לי שאלה.. לא הבנתי ממש למה התכוונת.. את רוצה בעצם לצלם על דף לבן למשל תמונות שיהיו צבעוניות או שאת בעצם רוצה לצלם בכתב רגיל על גבי דפים צבעוניים?

dk171

New member
אה.. השערה..

אם זה ספר מחזור זה בד"כ דפים לבנים והתמונת פספורט עצמה שתהיה בצבע..

Di 2004

New member
אני רוצה לשלם כסף למישהו שיקח

דפים שאעשה (כ20) שכוללים צבע ויצלם אותם (בצבעוני לא בשחור לבן) ויכרוך (לא כריכה קשה) לספר שהוא יהיה ספר מחזור.

ykiki

New member
כמויות קטנות כאלה- רק בדפוס דיגיטלי

בררי בבתי דפוס במקום מגורייך לגבי דפוס דיגיטלי. בית הדפוס יבקש את הספר בקובץ - בדר"כ יעדיפו לקבל PDF, אבל יקבלו גם משהו שהכנת בוורד (וימירו אותו בעצמם). כריכה רכה זולה משמעותית מכריכה קשה, כמובן. אני מאמין שיקחו לך משהו בסביבות 70 ש"ח לספר, אבל תעשי כמה טלפונים ותקבלי כמה הצעות מחיר, ותשווי בעצמך. ככל שתזמיני יותר עותקים, תקבלי מחיר טוב יותר (דההההה...). היתרון בדפוס דיגיטלי הוא שאת מקבלת ספר אחד לדוגמא ובדיקה, ואחרי שמאשרת - מדפיסים את כל השאר. ענין של כמה דקות עבודה לבית הדפוס, כך שתוכלי לקבל את כל הספרים תוך כמה ימים (אם אין לחץ בדפוס - תקבלי תוך כמה שעות
). האופציה השנייה: לצלם בצילום צבעוני באופיס דיפו (6 ש"ח לדף, בערך), ולכרוך בכריכת-לחץ אצלם (20 ש"ח לכריכה, נדמה לי). יקר אש
אם יש תקציב, אפשר לפנות לסטודיו לגרפיקה - ולקבל ספר ערוך היטב, שיראה "אמיתי" והרבה יותר איכותי מבחינה עיצובית/גרפית מכל דבר שאפשר לעשות באפשרויות המוגבלות שקיימות ב-WORD. (אם את מאזור הצפון, ומוכנה לשלם לגרפיקאית, אולי אוכל לעזור בענין)

למעלה