שלום

oridor345

New member
זה רק אני

או שגם לאחרים נראה שחודשיים וחצי צמחוני זה מעט מידי לעבור לטבעונות?

sprung monkey

New member
בדיוק ההפך.

אם היא כבר מחליטה לעשות שינוי, עדיף שזה יהיה cold turkey ולא בהליך איטי. אני יודע מניסיון שאחרי שנתיים של צמחונות, מאד קשה לי לוותר על מוצרי החלב שבהם נעשיתי תלוי לאחר שהפסקתי לאכול בשר.

ORI זה מאוד אישי

אני אחרי פחות משבועיים של צמחונות כבר התחלתי עם הטבעונות אצלי זה היה אחרי טיפול הומאופתי שמאוד חיזק אותי פיזית ונפשית וממש נתן לי כוח ורצון ויכולת לעשות את השינוי הזה הצלחתי לשלוט בתאווה לאוכל מן החי וזה שחרר אותי מהעבדות שהיתה לי ליצרים לא נשלטים לאוכל לא מוסרי שבא על חשבון יסורים של בעלי חיים אני מאוד נהנת מהטבעונות גם נותן לי שלווה במקום היסורי מצפון שהיו לי על אכילת החיות גם נותן לי בריאות כי הפסקתי לאכול ג'אנק פוד (גלידות, בשר, מיונז, עוגות, ממתקים תעשיתיים) זה גם מאוד זול במקום חלב וביצים אוכלת ממרח טחינה שמכינה בעצמי מטחינה גולמית ומבשלת הרבה קטניות והרבה ירקות

Neta558

New member
לא חושבת שיש תקופה מינימלית

אני עברתי סופית לטבעונות לאחר 3 חודשי צמחונות ולא נתקלתי בקשיי הסתגלות מהותיים. האמת שמבחינות מסוימות זה אפילו היה יותר קל כי עוד לא התרגלתי יותר מדי למוצרים צמחונים שהכילו ביצים (כמו טבעול) וזה היה כמו שינוי אחד מתמשך במקום שניים

Gonen30

New member
מה הכוונה בלהיות טבעוני?

מה טיבעוני אוכל? על מה מוותר, לעומת צמחוני? מה עוד חוץ מאוכל?

ב ר ק ה

New member
ברוך הבא../images/Emo140.gif

טבעוני לא אוכל שום מוצר שמקורו מהחי: חלב,בייצים, ג'לטין וכיו"ב. אתה מוזמן להסתכל במאמרי הפורום וגם בפורום צמחונות וטבעונות.

למעלה