שלום!

Shoko Girl

New member
שלום!

אני חדשה פה בפורום... קוראים לי הודיה (ולתוהים בנינו כן אני דתייה) ואני דיי אוהבת את ווסטלייף, לא מעריצה פחד.. אבל דיי מקווה שיהיה לי פה נחמד!

ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אני מור בת 14 מת"א ואני שרופה על בריאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

ShaNicky Girl

New member
שלוםםםםםםם../images/Emo3.gif

אני חן אני בת 14 ואני מתהההההההההה על ניקייייייייייייייייייייייי הכוסוןןןןןןןןןןןןן
תספרי קצת על עצמך

Shoko Girl

New member
אני....

אם היו אומרים לי מי הכי חתיך אז ברור שזה בריאן.. כאילו דהה!? אממממ אני לא כל כך ממש מעריצה את ווסטלייף, פעם התחרפנתי כל הזמן ששמעתי רק את השם שלהם.. עכשיו אני לא יודעת מה איתם אז אני אשמח אם תעדכנו אותי!

../images/Emo45.gif U go girl

בריאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
ואל תדאגי, אחרי 10 דקות פה את תלמדי להתחרפן יופי

yehudit b

New member
שלום הודיה!!!!!!!

ברוכה הבאה. קוראים לי יהודית (כן כן,גם אני דתיה) ואני דווקא חושבת שניקי עדיף!! בכל אופן, במו שמור אמרה- אחרי 10 דקות כבר תתעדכני... מקווה שתיהני!

אני רוצה לעדכן בקשר לבריאן

בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם בריאן מושלם ואני לא נורמלית

ThE BluEyeS

New member
מממוווווווורררררר !!!!!!!!!!!

ממממממ... לא חידשת לי הרבה. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחפ איזה קרועה אחותייייייייי
אבל מה שכן - המון התחדש לי ברגעים אלו
תודה
חיחיחיפ

בבקשה, יש עוד

עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם עוד 3 ימים יומולדת למארק המושלם חחחחחחחחח הודיה, לא להיבהל ממני, זה עוד יום טוב שלי חחחחח

ThE BluEyeS

New member
חחחחחח... מצאתי לי זמן להיכנס ../images/Emo6.gif

איזה חמודות !! אז אני ניצן בת עוד מעט 15, שרופה על בריאןןן !!! חחחחחפ u go morrrr
אז מה קורה אנשייייייייייייים ?! מה התחדשששש ?!

Shoko Girl

New member
תמונות!

תוכלו לשים פה תמונות מעודכנות בעיקר של בריאן ואולי קצת של ניקי? (מה אני אעשה.. גם הוא מאוד חמוד..) האהא והתינוקת החדשה של בריאן! לא ראיתי אותי

ליליייייייייייייייייייייייייייייייי

נבובה המושלמת שלי ושל בריאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן יאללה בננות תוסיפו לה תמונות של המושלמת שלייייייייייייי המחשב כאן נתקע לי כשאני מוסיפה תמונותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת תשימו תמונות של לילייייייייייייייייי פליזזזזזזזזזזזזזזזזזז גמני רוצהההההההה

ShaNicky Girl

New member
בטח שניקי חמודדדדדדדדד

ואפילו יותר מזההההההההההההההההההה רק שאני לא יכולה לשים תמונות כי אני לא בבית
שמישהי תשים ניקווווווווווווווווווווווווש' אממממממממ..לעדכן אותך קצת..בקרוב ניקי הולך להתחתן על ג'ורג'ינה
ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם ניקי המושלם

Shoko Girl

New member
ניקי וג'ורג'ינה?!

הוא מתחתן איתה??????? א-י-ת-ה?! היא מכוערת פחד.. מה מצא בה?!?!!?!?!?!?!?

ShaNicky Girl

New member
../images/Emo3.gifאמממ..ת'אמת גם אני חשבתי

בהתחלה שהיא מכוערת רצחחחחחחחחחחחחחחחח אבל לאט היא נראית יותר ויותר נחמדה ואני מבינה שהוא אוהב אותה.. ואם הוא אוהב אותה
אין לי בעיה..חחחחחחחחחחחחחפ

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

ג'ורג'י מהממתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אני מתה עליהההההההההההההההההההההההההההה והיא וניקי מושלמים ביחדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד ג'ורג'י מושלמתתתתתתתתתתתתתתתתתתת ניקי מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

Shoko Girl

New member
שמתי לב..

אבל את צודקת במאה האחוזים... אין על מה להתווכח...

למעלה