שלום

MichalEe

New member
שלום

קוראים לי מיכל, אני בת 20 (וחצי) מהוד השרון. כבר הרבה זמן אני קוראת בפורום (בלי שתדעו. סטוקרית שכמוני...). האמת - אין לי מה לרשום בעצמי, כל פעם שאני נכנסת לאתר שקשור לקווין אני לומדת דברים חדשים. אבל הצטרפתי כי נחמד פה, אתם אנשים טובים... לא צריך להתחבא. כשאחותי התחתנה (לפני כמעט ארבע שנים), שמו את Don't Stop Me Now, ואחותי ממש התלהבה. אז לא ידעתי שהשיר של קווין. בכלל, הביטלס ופינק פלויד היו הלהקה הנורמליות היחידות שהכרתי, וכל מיני אמנים מוכשרים אחרים (כולל קווין) היו רק ברקע, כי אח שלי ואחותי היו שומעים אותם. למה אתם מצפים ממישהי שהתחילה לשמוע בקסטריט בויז בגיל 6? P: ה"רומן" שלי עם קווין התחיל די בהדרגה. בהתחלה הבנתי ששירים מסויימים שהכרתי הם של קווין. התחלתי טיפה לחקור, ואז נזכרתי ש"היי, שמעתי פעם על מישהו בשם פרדי. כן - נראה לי פרדי מרקיורי..." וידעתי גם שהוא מת לפני כמה שנים. לפחות זה משהו... חקרתי יותר ויותר, הכרתי יותר ויותר אמנים טובים ומוכשרים, וזנחתי את המוזיקה של פעם (אבל האמת היא שאני אוהבת לחזור אליה לפעמים). גם התחלתי לנגן שירים שלהם בגיטרה (אבל מאז שהתגייסתי שכחתי איך מנגנים). לפני שנה בדיוק (דצמבר 2008), התחלתי להכנס ממש חזק לעניין של קווין. או אז התחיל המהפך :) בקיצור, כבר שנה אני מנסה לחפש כל בדל מידע אפשרי, כל תו וכל קטע וידאו על הלהקה המטריפה הזו. כבר הייתי ב-4 הופעות של אובלינס (1 עם אחותי, 3 עם חברה). ואני לא מתכוונת להפסיק... רציתי להצטרף לכאן רשמית כבר ב-24.11, אבל הנה אני. אני חייבת לומר שאני לא מאוהבת עד כלות הנשימה, ולא בא לי לצרוח עד שאני אאבד את הקול בהופעה, כמו מעריצה של להקת בנים. אני חושבת שפשוט אין כמו הלהקה הזו. היא נהדרת ומיוחדת. כל אחד מחבריה היה ממש טוב במה שעשה, והם התייחסו ברצינות למוזיקה שלהם. קווין תשאר קווין. אין תחליף לסגנון, לנגינה ולקול... אני באמת מעריכה את פרדי, ג'ון, בריאן ורוג'ר, ואני מקווה שגם הדורות הבאים יוכלו להנות מהמוזיקה הייחודית שלהם. לילה טוב, מיכל :)

lielme

New member
היי מיכל

אני בדיוק בגילך וגם אני ממש אוהבת אותם וגיליתי אותם וחקרתי והצטרפתי לפורום גם אני שואבת כל דבר שאפשר לגלות על הלהקה אני גיליתי אותם בזמן הצבא ומאז שאני משוחררת אני יותר ויותר בעיניין שלהם.. מאיפה מצאת אקורדים לשירים שלהם? אם את יכולה להשים לינק לאתר כזה אני ישמח מאוד.. אני מכירה את האתר של tub4u שיש אולי 4-5 שירים שלהם. אשמח לתשובה ליאל

khammel

New member
../images/Emo245.gifבוקר טוב וברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

איזו הודעה ראשונה שווה! עשית לי טוב על הבוקר.
אני חושבת שאת לא צריכה להרגיש רע לגבי "מוזיקת הילדות" -- בין אם זה בקסטריט בויז או כל אמן אחר. מוזיקה היא בעיני משהו מאד אישי ופרטי, במידה מסויימת. אם זה עושה לך משהו, זה בכלל לא משנה למה ומה מישהו אחר חושב על זה. מעניין שאצל הרבה מאד אנשים ההתאהבות בקווין באה בשלבים כשאחד מהם הוא תמיד -- אה, רגע, אני בעצם מכיר ואוהב את השירים האלה. לא ידעתי שזה שלהם. אצלי בחתונה היה הרבה קווין, כמובן. נדמה לי שלכניסה לחופה השתמשנו ב-Procession אבל אני כבר לא ממש זוכרת... אויה לבושה. בכל מקרה, ברוכה הבאה לפורום ותרגישי חופשי לשאול, לשתף, סתם להגיד שלום... בשביל זה אנחנו כאן.

למעלה