שלום
אני חדש ורציתי שתיתנו לי

• פותח הנושא ELior
  • פורסם בתאריך

ELior

New member
שלום../images/Emo8.gif אני חדש ורציתי שתיתנו לי

עצות בקשר לעישון החבר הכי טוב שלי מעשן כבר שנה הצלחתי להוציא לו את הסיגריות מהראש משהוא כמו 4 שבועות אבל הוא אחר כך חזר אני יודע שקשה להשפיע על בן אדם לא לעשן אבל אולי יש לכם איזה עצות כדי שהוא יפסיק?

שמע... אין הרבה מה לעשות

זה הכל תלוי בו. תסביר לו שאם הוא יעשן אז זה לא יהפוך אותו מקובל וכל הדברים האלו. ותבלה איתו כמה שיותר ותנסה להרחיק אותו מהחבר´ה שהוא מעשן איתם. וכל פעם שתראה סיגריות אצלו- תנסה להוציא ממנו את זה. וחוץ מזה, זה רק תלוי בו. ועוד משהו, תנסה לדבר עם כמה שיותר חברים שלו שלא מעשנים שינסו לדבר איתו. אולי עם יותר ידברו איתו אז הוא יפסיק לעשן.

¥chaos¥

New member
כל הכבוד גבר!

אם הוא מעשן...ואתה לידו...אז תגיד לו שאתה רוצה שאכטה...ותשבור את הסיגריה....:) וכל הכבוד שאתה מנסה להפסיק את חבר שלך!!!! אל תתייאש!!!

אוי זה כזה מפגר לעשות כזה דבר

ישלי חבר שעושה את זה, כשהוא ניסה שחברה שלו לשעבר תפסיק לעשן כשהם היו ביחד הוא היה עושה לה את זה וכל מיני והיא הפסיקה לעשן לכמה זמן ואז חזרה(כשהוא לא בסביבה). ועכשיו הוא עדיין עושה לה את זה ולאחרים, זה דבילי לבוא אל מישהו ולשבור לו תסיגריה! הוא פשוט יוציא עוד אחת, ובסופו של דבר סתם תבזבז לבנאדם את הכסף

ELior

New member
אני יודע אבל יש בעיה....

יש לנו 4 בחבר´ה שמעשנים עכשיו אחד הפסיק ותבין איאפשר להרחיק מהחברים שהמעשנים כי זה חברים שלנו ואנחנו יוצאים ביחד כל הזמן אז איאפשר להרחיק ניסיתי לעשות משהו כזה אמרתי לו אתה יודע מה אתה לא מפסיק אני מתחיל ואז הוא אמר מה פתאום ומה שמבעס שאני לא יכול לעשן אני שונא את הריח והטעם (תאמינו לי זה היה עוזר תנסו לעשות את זה אבל לא מומלץ כי זה מסריח זה שיטה די טובה אני עשיתי את זה לאבא שלי) וגם איאפשר להגיד שזה לא עושה אותו יותר מקובל כי ביגלל זה הרוב מתחילים לעשן וזה לא נכון כי הם יותר מקובלים ואני פוחד עכשיו מתחיל בצפר ובשיכבה שלנו הרבה מעשנים אז אני בטוח שהוא יעשן יותר יותר אתם יודעים פוזה! אולי יש למישהו עצות איך להפסיק שניסו עם אנשים והצליחו?

שמע...

אחי כל הכבוד לך שאתה מנסה אבל נראה לי שניסית מספיק אם הוא לה הפסיק עד עכשיו בגלל העצות שלך אז הוא יפסיק מהדעה של מישהו אחר או מהזמן שהוא יחליט שמספיק עם הסיגריות. שמע לפי דעתי אם תנסה ותנסה זה לא יעזור אלא להפך רק יזיק. אני יגיד לך איך אני הפסקתי לפני שהתחלתי היה ל"ג בעומר והבאתי קופסה היו שם איזה שני ילדים שנחשבים מקובלים והם היו חצי חצי חברים שלי הם שיכנעו אותי לזרוק את הקופסה למדורה וזה מה שעשיתי אז אולי תנסה לדבר עם שני חבר´ה מקובלים מהשכבה שלא מעשנים(גם בנות) שידברו איתו(תנסה שזה יהיה ספונטני) אולי זה ישפיע עליו אבל כמו שאמרתי בהתחלה כנראה שניסית מספיק בכל מקרה כל הכבוד

ELior

New member
תודה אחי בקשר לעצה....

זה לא כל כך טוב להביא מקובלים מהשיכבה כי הם מעשנים סמים אז זה כבר משהוא אחר

KEiN

New member
טוב, זה מה שאני עשיתי...

יש לי ידידה שמעשנת. עשיתי איתה הסכם כזה: השבוע היא מעשנת 4 סגריות ליום, בסוף השבוע זה יורד ל3 עד שזה מגיע ל1 ומתייצב ואז מתחילים להפסיק.... עכשיו נוצרת בעיה כזאת (וזה קטע ממש מגעיל)- היא רוצה יותר מהסיגריה שמותר לה, אז מה עושים? לוקחים אותה הביתה- יושבים איתה חותכים בצל לשתיי חצאים נותנים לה חצי ואוכלים ביחד- סביר להניח שלא יעבור לה החשק אז אוכלים עוד אחד בסוף עובר לה החשק... יש בעיה אחת- סרח פשוט מזוויע מהפה
ככה זה עובד... הרבה כח רצון... ונותנים

נוני 17

New member
ברוך הבא ויש לי רעיון.

העצה שלי היא כזאת. תיקח לו את הסיגריות ותזרוק לו אותם ההורים שלו ייודעיםשהוא מעשן?אם לא אז תגיד לחבר שלך לספר להם.

אני בדעה של ZBlaster........./images/Emo9.gif

קודם כל, זאת ההחלטה שלו לעשן. לא שלך. והוא יקבע אם להפסיק. לא אתה. אתה לא יכול להגיד לו מה לעשות. אתה לא ההורים שלו. ככה לא מתנהגים חברים. שיעשה מה שבראש שלו.
אני פשוט מתעצבנת מדברים כאלה! כשחברים מנסים להשפיע אחד על השני! וזה אפילו לא עניינם!!

ELior

New member
תודה לכם ורק שתדעו שאני....

רק מנסה לעזור לו ולא לעצבן אותו ואני לא יכך לו את הסיגריות ולא יספר להורים שלו אני רק מסביר לו שזה לא טוב כמו שאמרתי יש בשיכבה שלנו הרבה שמעשנים סמים והרבה..... ובמיוחד בכיתה שלי (הוא לא בכיתה שלי)ותאמין לי אני רואה כל יום שמעשנים לידי סמים ואם השכבה שלנו זה יכול להחמיר לו את המצב ואני בחיים לו רוצה שזה יקרה

Heavy Thought

New member
אני מסכימה עם ZBlaster

בכל מילה גם אני בעצמי מעשנת, ואני לא אפסיק בשביל חברים שלי לא יעזור כמה הם ינסו כל עוד אני לא רוצה להפסיק לעשן, אני לא אפסיק לא משנה מה יעשו והאחרון ששבר לי את הסיגריה לא יצא מזה בזול...

למעלה