שלום!!!!!

shanyz

New member
שלום!!!!!../images/Emo6.gif

מי שמח!? נאי (זה היה בכוונה
איפה דוד אגב!?) היה לי יום כל כך ספונטני וכיפי!! השתחררתי היום מוקדם, ב-12, אז חברה שלי ואני הלכנו לעזריאלי.. ותנחשו מה????? קניתי 2 (
) מכנסיייים!!!! וכפכפים מזה יפות!!! אני בשוק שקניתי 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כבר שנה אין לי מכנסיים חדשים בארון! סוף סוף! איזה כיף!! וגם אכלתי שם צהריים די קטנה כי האוכל שקניתי היה לי לא טעים...אז לא ממש אכלתי אותו...כאילו אכלתי 2 ביסים מכל דבר (מהשניצל, מהאורז ומהתפוחי אדמה...ואחרי שראיתי שהם לא טעימים- סתם בזבוז של 32 שקלים- אכלתי לחברה שלי 4 צ'יפסים...) ושבעתי!!! אבל עכשיו אני רעבה!! אבל אני צריכה ללכת להליכה...אני לא אספיק לאכול!! טוב, אני כבר אחשוב מה לעשות.. רגע, היום לא נגמר
אז, לא אכלתי צהריים גדולה, וגם מדדתי בגדים והסתובבתי בקניון 3 שעות- בטח שרפתי קצת קלוריות, לא? ואז ב-4 היה לי שיעור נהיגה.. אז המורה בא לאסוף אותנו מהקניון.. והסעתי את חברה שלי הביתה.. ואז עשינו שיעור.. ואז היה סיבוך שאין לי כוח לספר אז המשכתי לנהוג עוד איזה 20 דקות.. בחינם
חיחי איזה כיף! אני אוהבת לנהוג! אגב, בחודש הבא (יוני) אני עושה טסט!! אמאלהההההההההה וזהו, חזרתי הביתה, כל היום שתכננתי (ללמוד לערבית!!) השתבש.. אבל לא אכפת לי מכלום כל עוד קניתי מכנסיים! אה.. אז אני צריכה עכשיו ללכת שיסדרו לי את המכנס.. שאלתי שני תופרים והם אמרו שזה מסובך לסדר את הכפתור ושאולי (אולי!!!) סנדלר יוכל לסדר כי צריך איזשהי מכונה. ואם הסנדלר לא יצליח אני צריכה ללכת למפעל.. :S רואים איזה תסבוכיישן!?!?!
בקיצר- אני צריכה ללכת לסנדלר, ואז להליכה.. אני צריכה גם לאכול ארוחת ערב!! ו..לראות את אי הפיתויים.. אוווווווווו כמה חתיכיייייייייייייייייים
ולראות את ההקלטה של בוורלי כי לא הספקתי לראות אז אני מקליטה עכשיו.. ואתמול היה ארווזיון והלכתי לישון מאוחר ואני עייפה אז תכננתי ללכת לישון היום מוקדם אבל לא נרוא!! חיחי מישהו עוד פה? הלו? תתעוררו! סתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתם חולה עליייייכם!!!!!!!!! מואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאה
השמך יום (או שכבר להגיד ערב?!) טוב

חחחח את בדיוק כמו שבמציאות../images/Emo85.gif

ילדע מופרעת וקרואה!!!! חחחח מצחיקה את (בצחוק) אני כל כך שמחה בשיבלך את רואה איזה יופי
לא טוב שאת רעבה לעושת הליכה חבל שבכל זאת לא אכלת איזה משהו קטן שעם כן היית רעבה מבינה
איזה מכנסיים קנית ספרי לנו
מואואוההה

shanyz

New member
נועההההההההההההההה

בסוף אכלית עכשיו ארוחת ערב... עכשיו אני מכינה שיעורים בעבית ואם אני אספיק אני אלך עם דנה להליכה.. ממ.. קניתי מכנס אדום שלושתי רבע (כאילו לא ממש שלושת רבעי..אלה כזה כמעט על הסוף אבל לא עד הסוף
) ומכנס כזה עם דוגמא של צבא כזה.... וכפספים שחורות עם לבן כזה! מזה יפוווווווווווווווווווווווווווווווווות
אני שמחה! ותודה מתוקה!!

חחח גזרה גבוה../images/Emo35.gif:)../images/Emo85.gif

ואיפה קנית
ואיזה נלעיים
:) תתחדשי מותק יפה עשית:) לכי אולי ב תשיע להליכה

shanyz

New member
כן אני אלך יותר מאוחר..

ברור שגזרה גובה..! נראה לך שנאי יכולה ללבוש נמוך?
כאילו, זה לא כזה נמוך.. זה כמו שכל העולם היה הולך עד לפני שנה... לא גבוה כמו שהמורות בבית ספר הולכות... כמו שהאמהות הולכות.. מתחת לפופיק.. אבל לא נמוך ממש.. אלא מתחת לפופיק..

יווווווווו../images/Emo98.gif תתחדשי!!!

מכנסיים חדשות! שני זוגות מכנסיים!!! בסוף הצלחת למצוא!!! את רואה שלא צריך להתייאש כל כך מהר?

קליאו1

New member
איזה יופי../images/Emo6.gif

שניני תתחדשי, את רואה גם את יכולה למצוא בגדים!!! תתחדשששששששששששששששששששי מתוקה!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת

למעלה